Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

NHL: Stümpelova manželka potvdila Boston, so Zorou Czoborovou si aj poplakali

TASR|24. okt 2001 o 20:59

Los Angeles 24. októbra (TASR) - Manželka slovenského hokejistu Jozefa Stümpela v telefonáte potvrdila výmenu z Los Angeles do Bostonu, s tým, že pre rodinu to bolo sklamaním a spolu so snúbenicou Žigmunda Pálffyho si aj poplakala.

"Je to tak, dnes sme sa to dozvedeli a boli sme z toho najprv v šoku, hoci to nebolo až také nečakané. Sme sklamaní, rovnako aj Žigo Pálffy a veru sme si so Zorkou Czoborovou aj poplakali. Predsa sme si tu už zvykli, dobre smi si tu rozumeli. Aj v Bostone máme síce dosť priateľov, takže v tom by až taký problém nebol, lenže teraz máme malú dcérku a to naše sťahovanie komplikuje. Nič sa však nedá robiť, život ide ďalej," povedala Martina Stümpelová.

Jej manžel v noci na stredu prispel k víťazstvu v Columbuse (7:1) tromi asistenciami, po zápase odletel s mužstvom na Floridu do Tampy Bay, ale v stredu popoludní už letel do Bostonu. Tam sa v najbližších hodinách dohodne na sťahovaní na druhý koniec Ameriky, ale vo štvrtok by mal nastúpiť už na domáci zápas Bruins proti Torontu.

ph

Súvisiace články