Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

NHL: Lintner sa v Nashville balí, možno nastúpi aj za Trenčín

TASR|4. okt 2001 o 18:37

Nashville 4. októbra (TASR) - Slovenský hokejový reprezentant Richard Lintner sa po opustení tímu NHL Nashville Predators pripravuje na odchod do rodného ...

Nashville 4. októbra (TASR) - Slovenský hokejový reprezentant Richard Lintner sa po opustení tímu NHL Nashville Predators pripravuje na odchod do rodného Trenčína, kde bude čakať na ponuky od európskych klubov. Nie je vylúčené, že sa v niekoľkých zápasoch objaví aj v zostave extraligovej Dukly Trenčín.

"Na Slovensko letím už v piatok a v Trenčíne budem čakať na ponuky. Detailne ich však nepoznám, to má na starosti môj agent. V hre je aj švédsky klub HV 71, kde hrajú bratia Pavlikovskí. V Trenčíne však chcem trénovať a môže sa stať, že na 2 až 3 zápasy za Duklu aj nastúpim," povedal priamo z Nashvillu 23-ročný obranca. "Momentálne trénujem individuálne, veľa času mi však zaberá vybavovanie si dokladov a balenie," dodal Lintner, ktorého si vo waiver drafte nevybral žiadny klub NHL a preto strávi sezónu v Európe. Práva na strieborného medailistu z MS v Petrohrade si však predátori ponechali.

Súvisiace články