Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

NHL: Hossov agent nevidí situáciu svojho klienta optimisticky

TASR|28. aug 2001 o 19:14

Ottawa 28. augusta (TASR)- Agent Mariána Hossu Čech Jiří Crha sa v interview pre kanadský denník Ottawa Sun vyjadril k situácii okolo nového kontraktu ...

Ottawa 28. augusta (TASR)- Agent Mariána Hossu Čech Jiří Crha sa v interview pre kanadský denník Ottawa Sun vyjadril k situácii okolo nového kontraktu svojho klienta. Crha, ktorý sa pokúša zdvihnúť gážu Mariána Hossu z minuloročných 675.000 dolárov na sumu 3 mil. dolárov, nevidí situáciu optimisticky.

"Pred časom som bol optimistom, teraz sa však tak necítim. Nemyslím si, že Marián by sa mal dočkať zodpovedného ocenenia až o dva roky, keď bude môcť do arbitráže. Mal by už teraz dostať to, čo si zaslúži. Môžete byť mladým hráčom, no ak ste dobrým, koho zaujíma koľko máte rokov? Získal Marián v minulej sezóne 75 bodov, alebo nie?" pýta sa Hossov agent. Člen reprezentačného kádra trénera Filca na tohtoročných MS v Nemecku je piatym najlepším strelcom v histórii ottawského klubu so 76 gólmi a očakáva sa od neho, že práve on môže nahradiť ofenzívnu stratu po odchode Rusa Jašina.

Súvisiace články