Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

NHL: Góly Hossu ani Šatana Ottawe nepomohli

TASR|12. mar 2004 o 07:44

New York 12. marca (TASR) - Zámorská hokejová NHL pokračovala v noci na piatok deviatimi súbojmi, v ktorých sa bodovo presadilo kvarteto slovenských hokejistov.

Ani gól Mariána Hossu nepomohol k víťazstvu na ľade Calgary, kde Ottawa podľahla 2:4. Kanonier Senators si však zapísal i dva mínusové body. Rovnako jedným gólom sa prezentoval Miroslav Šatan, ktorý v poslednej minúte domáceho zápasu s Bostonom priviedol stretnutie do predĺženia, v ňom však uspeli Bruins zásluhou presnej strely Mika Knubla.

Asistencia Martina Štrbáka pomohla Pittsburghu k víťazstvu 3:2 na ľade Toronta.

výsledky: Buffalo - Boston 2:3 po predĺžení (za domácich Šatan 1+0), Philadelphia - Dallas 2:2, Columbus - Detroit 2:4, Toronto - Pittsburgh 2:3 (za hostí Štrbák 0+1), Montreal - Florida 2:3 po predĺžení (za domácich Zedník 0+1), New Jersey - Chicago 6:4, St. Louis - Nashville 1:1, Calgary - Ottawa 4:2 (za hostí Hossa 1+0), San Jose - NY Islanders 5:4