Predĺženie rozhodol krásnym gólom. Preboha, to je bekhend, píše stránka NHL

Ryan O'Reilly. (Autor: TASR / AP)
Sportnet|11. apr 2021 o 08:30

St. Louis zdolalo Minnesotu 3:2.

ST. LOUIS. Náročné a ukážkové. Obišiel bránu a bekhendom puk zdvihol rovno do vinkla.

Hokejista St. Louis Ryan O'Reilly strelil v noci proti Minnesote parádny gól, ktorým zariadil výhru svojho tímu 3:2 po predĺžení.

„Preboha, to je bekhend,“ uvádza oficiálna stránka NHL na Twitteri.

„Do konca zostávali dve sekundy a Ryan O'Reilly predviedol neskutočný nájazd,“ uvádza na Facebooku špecializovaná stránka Sportsnet. V histórii klubu nikdy nepadol gól tak krátko pred koncom predĺženia.

Zápas si na tribúnach vychutnala aj hŕstka fanúšikov.

St. Louis sa vďaka triumfu dosal na štvrtú priečku zaručujúcu postup do play off. Minnesota prehrala tretí zápas z posledných štyroch, nenapravila si chuť po piatkovej historicky najvyššej prehre 1:9.

Domov»Hokej»NHL»Predĺženie rozhodol krásnym gólom. Preboha, to je bekhend, píše stránka NHL