Nedeľa, 1. augusta, 2021Meniny má Božidara

Nezopakovali výkon spred týždňa

Prehra. S lídrom tabuľky Gelničania vyhrali, s posledným prehrali. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|24. nov 2015 o 00:00

Na druhom zápase 2. hokejovej ligy Východ v Gelnici bolo viac divákov, menej pekného hokeja a nulový bodový zisk domácich.

GELNICA. V sobotu 21. novembra sa hral druhý majstrák na gelnickom ľade.

Domáci HC Rebelion privítal hostí z Ružomberka. Stretnutie malo diametrálne odlišný priebeh ako pred týždňom proti lídrovi súťaže Dolnému Kubínu.

Nezopakovali výkon spred týždňa

Začalo sa vo vlažnejšom tempe, ktoré sa nevystupňovalo ani v priebehu celého stretnutia. Domáci sa predsa len dostali v 16. minúte gólom Korhela do vedenia.

„V druhej tretine pokračoval „oddychový hokej“. Hostia využili slabšie chvíľky v obrane domácich a po klaksóne viedli 2:3. Tretiu tretinu začali domáci s odhodlaním otočiť skóre. To sa im aj podarilo, keď Petričko v 57. minúte vyrovnal. Schyľovalo sa k predĺženiu. Ale po zbytočnom útočnom faule hostia trestali. Víťazný Porubenov gól už naši nedokázali ani v power play vymazať a tak odchádzali do šatne so sklonenými hlavami. Všetci hráči si uvedomili, že si zápas prehrali sami. Nevadí, o týždeň ideme znova. To boli slová kapitána mužstva aj celej kabíny. Pozývame divákov na nasledujúci zápas, ktorý „Rebeli“ odohrajú na ZŠ Petra Bindasa 28. novembra o 17.30 hod. s Liptovským Mikulášom B,“ uviedol hovorca gelnického klubu Marián Znak.

Výsledok, 2. liga Východ. HC Rebelion Gelnica – MHK Ružomberok 3:4 (1:0, 1:3, 1:1), góly Gelnice: Petričko 2, Korheľ.

Výsledok, mládežnícky hokej:

Súťaž žiakov o Pohár VsZĽH - starší žiaci: ICE Dream Košice ženy - HK Slovan Gelnica 2:23 (0:10, 1:4, 1:9), góly Gelnice: Lôrinc 5, Gazdačko 4, Gurčík D. 4, Šemrinec 3, Gašpar 2, Gurčík L. 2, Miženko, Šveda, Zahuranec.

Súvisiace články