Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Neúspešná séria Kr. Chlmca pokračuje

Sportnet|Publikované 21. okt 2007 o 22:00

Včera doma remizovali s Brekovom a celkovo nevyhrali už desať zápasov za sebouKRÁĽOVSKÝ CHLMEC. Futbalistom treťoligového Kráľovského Chlmca sa ani

Včera doma remizovali s Brekovom a celkovo nevyhrali už desať zápasov za sebou

KRÁĽOVSKÝ CHLMEC. Futbalistom treťoligového Kráľovského Chlmca sa ani včera nepodarilo prelomiť negatívnu série bez víťazstva. Naposledy sa z plného bodového zisku radovali ešte v treťom kole po domácej výhre nad Turňou nad Bodvou a z ďalších desiatich zápasov dokázali vyťažiť iba päť bodov.

Neplodná prevaha

Kráľovský Chlmec bol síce proti Brekovu aktívnejším mužstvom, no v prvom polčase bola jeho prevaha neplodná, o čom svedčí ani jedna strela medzi žrde brány hostí. "V druhom polčase sme už boli úspešnejší a päť minút po prestávke sa mi podarilo peknou strelou pod brvno streliť vyrovnávajúci gól. Škoda, že v závere nevyužil vyloženú šancu Dudáš a rozhodca Vlčej neodpískal čistú penaltu po faule na Tárczyho. Na druhej strane sme opäť inkasovali lacný gól," povedal strelec jediného gólu Kr. Chlmca vo včerajšom stretnutí, útočník G. Molnár.

Márne čakanie

Desať zápasov bez víťazstva, to je už prisilná káva. Po trinástich kolách je klub z južného Zemplína s deviatimi bodmi na predposlednej pätnástej priečke. "Viackrát sme mali k výhre veľmi blízko, ale športové šťastie sa nám akosi otáča chrbtom. Nechcem, aby to znelo ako výhovorka, no aj proti Brekovu sme mali navrch, a opäť sme iba remizovali," dodal G. Molnár.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.