Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Némethov stav sa zlepšuje

Sportnet|Publikované 24. sep 2002 o 22:00

Zdravotný stav slovenského futbalového reprezentanta v službách klubu anglickej Premiership FC Middlesbrough Szilárda Németha, ktorý musel v

stretnutí 7. kola proti Birminghamu City (1:0) predčasne opustiť ihrisko pre zranenie zadného stehenného svalu, sa postupne zlepšuje. Jeho štart v najbližšom stretnutí proti Tottenhamu je však otázny.

"Lekárska kontrola našťastie ukázala, že v tomto prípade nejde o natiahnutie svalu a ide skôr o únavové zranenie. Lekári mi odporúčali elektroliečbu a masáže a v najbližších dňoch budem môcť iba zľahka trénovať. Koncom týždňa sa s najväčšou pravdepodobnosťou už budem môcť zapojiť do prípravy s mužstvom, no nad mojim štartom v dueli s Tottenhamom visia otázniky. Podstatné je však, že zranenie nie je vážnejšieho charakteru a nevyradí ma z hry na dlhší čas, čo je dôležité aj z hľadiska slovenskej reprezentácie," povedal Németh.

Boro sa zatiaľ darí predovšetkým na domácom trávniku a tímu momentálne patrí v tabuľke siedma priečka so ziskom 11 bodov. O tri z ôsmich gólov sa zaslúžil práve Sz. Németh. "Atmosféra v kabíne je momentálne dobrá, pretože úvod sezóny nám vyšiel oveľa lepšie, ako minulý rok. Tréneri sú zatiaľ s mojimi výkonmi spokojní a ja pevne verím, že si aj naďalej udržím miesto v základnej jedenástke a streleckú potenciu," zakončil Németh.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.