23.06.2021 | Sk. F
2 - 2
(0:1)

Nemecko - Maďarsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)

Nemecko vs. Maďarsko: ONLINE prenos zo zápasu na ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes. (Autor: Sportnet)
Sportnet|23. jún 2021 o 12:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Nemecko - Maďarsko.

MNÍCHOV. Nemecko a Maďarsko dnes hrajú ďalší zápas na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021). Duel skupiny F hostí Allianz aréna v meste Mníchov.

Sledujte online prenos s nami.

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

ONLINE PRENOS: Nemecko - Maďarsko (LIVE z ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes)

Majstrovstvá Európy Skupina F 2020/2021
23.06.2021 o 21:00
Nemecko
2:2
(0:1, 2:1)
90+4 minúta
Ukončený
Maďarsko
Prehľad
Góly: 66. Havertz, 84. Goretzka – 11. Ádám Szalai, 68. Schäfer. ŽK: 30. Gündoğan (GER), 61. Sané (GER) – 28. Botka (HUN), 64. Ádám Szalai (HUN), 66. Fiola (HUN). Rozhodca: Karasev.
V druhom polčase sa Nemecku podarilo vyrovnať v 66.minúte zásluhou Havertza, ktorý potrestal veľkú chybu Gulácsiho. Druhý gól Maďarska v zápase prišiel prakticky okamžite, v 68.minúte skóroval hlavou Schäfer. Nemecko nakoniec zachránil striedajúci Goretzka, ktorý vyrovnal na konečných 2:2 v 86.minúte zápasu, vďaka čomu si Nemecko zabezpečilo postup zo skupiny. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.
90+4
Sané mohol rozhodnúť dnešný zápas, pri úniku z pravého krídla nezvládol jednoduchú prihrávku.
90+2
Maďarsko pokazilo rozohrávku na vlastnej polovici, autové vhadzovanie Nemcov.
90+1
Rohový kop Nemecka rozohraný nakrátko, favorit v závere zápasu zbiera cenné sekundy.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.
90
Rohový kop Nemecka rozohrá Toni Kroos.
89
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza László Kleinheisler, prichádza Gergő Lovrencsics.
88
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza Attila Fiola, prichádza Nemanja Nikolić.
88
Musiala vybojoval pri rohovej zastávke autové vhadzovanie.
87
Nemecko opäť útočí, center Saného z pravej strany odvrátený.
86
Dôležitý defenzívny zákrok Kimmicha vo vlastnej šestnástke. Hra je prerušená, na zemi leží Goretzka.
85
Nemecko spasil striedajúci Goretzka, do konca zápasu ale ostáva zhruba päť minút. Futbalisti Maďarska sa nevzdávajú.
84
84
goalNemecko dalo gól!
LEON GORETZKA po zblokovanej strele prepálil všetko, čo mu stálo v ceste – 2:2! Bez asistencie.
83
Prvýkrat pri lopte na ľavej strane striedajúci Musiala, pri postrannej čiare ale neprenikol do šestnástky Maďarska.
82
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Matthias Ginter, prichádza Kevin Volland.
82
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Robin Gosens, prichádza Jamal Musiala.
82
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza Ádám Szalai, prichádza Kevin Varga.
81
importantNebezpečná akcia Nemecka, Kroos sa dostal do dobrej pozície, z ktorej sa rozhodol pre strelu – lopta tesne minula ľavú žrď Gulácsiho brány.
80
80
Szalai na okamih podržal loptu na polovici súpera, proti presile protihráčov nakoniec nemal šancu, Nemecko získava loptu.
79
Do konca dnešného zápasu zhruba 12 minút, Nemci stále iba márne hľadajú recept do šestnástky Maďarska.
78
Goretzka sa pokúšal tečovať strelu na poslednú chvíľu, na loptu ale nedočiahol.
77
Center z kopačky Müllera tentokrát bez problémov boxuje Gulácsi.
76
Goretzka stráca loptu, striedajúci Schön môže rozbehnúť akciu svojho mužstva.
75
Kroos hľadal centrom Kimmicha, obrana Maďarska odvrátila loptu hlavou preč zo šestnástky.
75
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza Roland Sallai, prichádza Szabolcs Schön.
74
Center striedajúceho Müllera z pravej strany schytal do tváre Fiola.
72
Nemecko sa snaží vymyslieť niečo na polovici svojho súpera, ich snaha je márna. Čas v zápase sa kráti.
71
Dobrá lopta do šestnástky Maďarska, Müller sa nakoniec k zakončeniu nedostal.
70
Do konca zápasu nám ostáva posledných 20 minút, držanie lopty vyzerá momentálne takto: 74% – 26%.
68
68
goalTím Maďarsko práve strelil gól! ANDRÁS SCHÄFER vracia svojmu tímu vedenie v zápase, šikovne si nabehol za obranu Nemecka a hlavou prekonáva Neuera – 1:2! Asistencia: Ádám Szalai.
68
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Serge Gnabry, prichádza Thomas Müller.
67
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Kai Havertz, prichádza Timo Werner.
66
66
Mats Hummels potrestal obrovskú chybu Gulácsiho, ktorý neodhadol let lopty. Stopér Nemecka nasmeroval loptu do opustenej brány, ktorú doklepol KAI HAVERTZ – 1:1! Asistencia: Mats Hummels.
66
yellowCardŽltú kartu dostáva Attila Fiola (Maďarsko).
66
Ďalší nedovolený zákrok na strane Maďarska, výhoda priameho kopu pre Nemecko.
65
Nemci zakombinovali, Gosens centroval do šestnástky z ľavej strany, lopta zblokovaná na roh.
64
yellowCardŽltú kartu dostáva Ádám Szalai (Maďarsko).
63
Gosens si spracoval loptu ďaleko od nohy, nakoniec ju ešte udržal v hre a Nemecko kombinuje na polovici Maďarska.
62
62
importantRoland Sallai to vyskúšal z priameho voľného kopu priamo na bránu, Neuer mal šťastie, strela sa odrazila od žrde mimo hracej plochy.
61
yellowCardŽltú kartu dostáva Leroy Sané (Nemecko).
61
Fiola si poradil v bežeckom súboji proti Sanému a získava pre svoje mužstvo zaujímavú štandardku.
60
Dve tretiny dnešného zápasu sú za nami, v počte striel na bránu aktívnejší domáci celok: 3-2.
59
Kleinheisler poslal z priameho voľného kopu prudký center na bránu Neuera, ktorý musel pohotovo reagovať.
58
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Ilkay Gündoğan, prichádza Leon Goretzka.
57
Maďarsko to skúša po ľavom krídle, Schäfer prišiel o loptu v súboji proti Sanému.
55
Kimmichov center odvrátil Szalai, zakončenie Rudigera je zblokované. Následne hlavný rozhodca hvizdom prerušuje akciu Nemecka.
54
Sané opäť faulovaný, tentokrát pri postrannej čiare. Priamy voľný kop pre Nemecko.
53
Sané bol zastavený nedovolene, faul má na svedomí Schäfer.
52
52
Sané prihral loptu Havertzovi, ktorý okamžite ľavačkou vyslal na Gulácsiho tvrdú strelu – maďarský brankár bol na svojom mieste.
51
Havertz sa rozbehol po pravom krídle, Sané ale nakoniec otáča hru na druhú stranu ihriska.
49
Maďarsko teraz na chvíľu drží loptu na vlastnej polovici.
48
Nemecko už diktuje tempo zápasu na lopte, Maďarskom v hĺbokom defenzívnom bloku.
47
Gnabry si zabehol za obranu Maďarska, v šestnástke prebral loptu a vystrelil – jeho pokus obrana súpera dokázala zblokovať.
46
Kleinheisler a Kimmich sa ocitli na zemi po nepríjemnej zrážke, obaja futbalisti ale pokračujú v zápase aj naďalej.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas zápasu medzi Nemeckom a Maďarskom. Dominancia na lopte na strane Nemecka, avšak bez gólového efektu. Naopak Maďarsko dokonale zaskočilo svojho súpera v 11.minúte, kedy sa po peknom centri presadil kapitán Ádám Szalai. Po prvom polčase tak vyhráva Maďarsko nad Nemeckom 1:0. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+2
Négo unikal po pravom krídle, bol síce zastavený, no pri lopte ostane Maďarsko.
45+1
Nemecko sa nepresadilo po ľavej strany, Gosens bol ukážkovo zastavený.
45
importantHlavný rozhodca nadstavuje v prvom polčase dve minúty.
44
Záver polčasu sa dohráva v nie najvyššom tempe, čo samozrejme viac vyhovuje vedúcemu mužstvu.
43
Pokračujeme v hre ďalej, Nemecko sa opäť snaží na polovici svojho súpera.
42
Hra je prerušená, na zemi ostáva ležať Botka, ktorý sa nešťastne a nezavinene zranil.
41
Ginter prehral súboj o loptu a navyše fauloval, lopta pre Maďarsko na vlastnej polovici.
40
Havertz schytal tvrdú ranu spodkom kopačky, nemecký reprezentant našťastie pokračuje v hre ďalej.
38
Kroos stratil loptu a Maďarsko vyrazilo do protiútoku, Schäfer netrafil loptu ideálne a akcia maďarských futbalistov je na konci.
37
Nemecko naďalej diktuje tempo hry, avšak bez gólového efektu.
35
V Mníchove sledujeme s pribúdajúcimi minútami čoraz hustejší dážď, záver polčasu bude ešte veľmi zaujímavý.
34
Z ľavej strany centroval nebezpečne Fiola, Sallai sa k hlavičke nedostal, dobrý obranný zákrok predviedol Rudiger.
33
Sallai sa snažil o individuálnu akciu z ľavého krídla, loptu si hodil na pravačku, jeho strelu ale zblokoval Hummels.
32
Ginter udržal loptu na hracej ploche, jeho prihrávku ale ukoristila obrana Maďarska.
31
Úvodná tretina zápasu je za nami, štatistika striel na bránu je nasledovná: 2-1.
30
yellowCardŽltú kartu dostáva Ilkay Gündoğan (Nemecko).
28
yellowCardŽltú kartu dostáva Endre Botka (Maďarsko).
28
Hummels sa zavesil do vzduchu, kde si hľadal miesto na zakončenie – loptu zo štandardky netrafil v záklone ideálne. Odkop od brány Maďarska.
27
Fiola zastavil Kimmicha tvrdo pri postrannej čiare, uvidíme tak štandardku Nemecka.
26
Maďarsko skúša vysoké napádanie na polovici svojho súpera.
25
Prudký center Gintera do šestnástky odvrátený, Nemecko pokračuje v ofenzívnej aktivite.
24
Hummelsov nákop do šestnástky odvracia Fiola, Nemecko naďalej útočí.
23
Kleinheisler si v súboji proti Havertzovi skúsene vypýtal faul, cenné sekundy pre Maďarsko, ktoré si môže na chvíľu vydýchnuť.
22
22
Center Kimmicha odvrátil mimo hraciu plochu Fiola, tlak Nemecka sa stupňuje.
21
importantGinter sa objavil v stopercentnej tutovke Nemecka, z bezprostrednej blízkosti poslal loptu do miest kde stál pripravený Gulácsi.
21
21
importantPo rohovom kope Nemecka hlavičkuje do žrde stopér Mats Hummels.
20
Obliehanie šestnástky maďarských futbalistov pokračuje, Nemecko zatiaľ márne hľadá cestu ku gólu.
19
Gnabry sa snažil nájsť prihrávkou v šestnástke Kimmicha, svoju finálnu prihrávku ale nezvládol.
17
Hra sa odohráva znova na polovici Maďarska, Havertz sa predral do šestnástky, kde hľadal svojich spoluhráčov. Gnabry ale zakončoval z ťažkej pozície.
16
Havertz zahral v útočnej tretine ihriska nedovolene rukou, priamy voľný kop pre Maďarsko.
15
Smerom dozadu si futbalisti Maďarska plnia svoje povinnosti veľmi svedomito.
14
Nemecko drží loptu v strede ihriska a snaží sa nájsť odpoveď na vedúci gól Maďarska.
13
Sané prihráva Kimmichovi, ktorého vysoký center ide do ofsajdového postavenia, akcia Nemecka je na konci.
12
Favorit zápasu inkasoval ako prvý, nasledujúce minúty budú veľmi zaujímavé.
11
11
goalTím Maďarsko práve strelil gól! ÁDÁM SZALAI posiela svoj tím do vedenia po nádhernej hlavičke – 0:1! Asistencia: Rolland Sallai.
10
Úvodných 10 minút zápasu je za nami, v držaní lopty dominujú domáci futbalisti: 63% – 37%.
9
Kleinheisler zastavený nedovolene v strede ihriska, lopta pre Maďarsko.
8
Po centri z priameho voľného kopu zakončuje na zadnej žrdi Rudiger, v ťažkej pozícii neohrozil bránu Maďarska.
7
Po súboji na ľavej strane ihriska ostávajú pri lopte nemeckí futbalisti, čo sa samozrejme nepáči ich súperovi.
6
Dlhá lopta do šestnástky Nemecka na Sallaia, Hummels na poslednú chvíľu zasiahol loptu svojou kopačkou a znemožnil zakončenie maďarskému futbalistovi.
5
Hummels zblokoval center z pravej strany, Maďarsko ostáva na polovici svojho súpera. Kapitán Szalai navyše vybojoval roh.
4
importantKimmich ukážkovo spracoval dlhú prihrvávku v šestnástke, jeho pokus z veľkého uhla vyrazil Gulácsi.
3
Nemecko drží loptu rozvážne na svojich kopačkách, postupnými prihrávkami sa snažia nemeckí hráči nájsť cestu do obrany Maďarska.
2
Gnabry sa individuálne uvoľnil, prihrávkou hľadal Saného, ten však dostal zlú prihrávku. Odkop od brány Gulácsiho.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodní sestavy:

Nemecko: Neuer (C) – Ginter, Hummels, Rudiger – Kimmich, Gundogan, Kroos, Gosens – Havertz, Sané – Gnabry
Náhradníci: Leno, Trapp – Can, Koch, Sule, Halstenberg, Neuhaus, Müller, Goretzka, Musiala, Werner, Volland

Maďarsko: Gulácsi – Négo, Botka, Orbán, A.Szalai, Fiola – Kleinheisler, Nagy, Schäfer – Á.Szalai (C), R.Sallai
Náhradníci: Dibusz, Bogdán – Lovrencsics, Bolla, Kecskés, Lang, K.Varga, Sigér, R.Varga, Schön, Holender, Nikolics

Rozhodčí: Karasev.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas EURA 2020 skupiny F medzi Nemeckom a Maďarskom. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

NEMECKO: Futbalisti Nemecka majú na svojom konte tri body, v doterajších dvoch zápasoch zaknihovali prehru a výhru. Ich skóre je aktívne, strelili štyri góly a inkasovali naopak tri. V prvom vystúpení na turnaji síce podľahli Francúzsku najtesnejším rozdielom, v druhom zápase zdolali v prestrelke Portugalskom pomerom 4:2. Portugalci prekonali vlastného brankára dvakrát, tretí gól Nemecka pridal Kai Havertz a štvrtý Robin Goosens.

MAĎARSKO: Futbalisti Maďarska získali v dvoch zápasoch jeden bod (prehra, remíza). Ich skóre je vysoko pasívne, jeden strelený gól oproti štyrom inkasovaným. V prvom zápase na turnaji podľahli Portugalsku rozdielom triedy napriek dobrému výkonu. V druhom zápase uchmatli silnému Francúzsku bod po remíze 1:1, do streleckej listiny sa zapísal Attila Fiola.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.

Tabuľka: Skupina F