Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Nemcovce sú bez bez straty

Sportnet|Publikované 26. aug 2013 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Prešov.

I. trieda - 3. kolo:

Dubovica - Vyšná Šebastová 2:0, G: Timko, Hurajt,

Nemcovce - Záborské 2:1, G: Magač 2 - Kakaščík,

Ražňany - Kojatice 1:0, G: Sekerák,

Petrovany - Pečovská Nová Ves 2:1, G: Šoltés, Sopko - Červeňák,

Demjata - Fričovce 2:0, G: Halkovič 2,

Hermanovce - Chminianska Nová Ves 0:3, G: Kotlár, Cicoň, Tobiaš,

Žehňa - Torysa 1:1, G: Ferko - Jašš.

1. Nemcovce 3 3 0 0 7:2 9
2. Demjata 3 2 1 0 6:2 7
3. Ražňany 3 2 1 0 4:2 7
4. Petrovany 3 2 1 0 4:2 7
5. Dubovica 3 2 0 1 7:2 6
6. Záborské 3 2 0 1 8:4 6
7. Torysa 3 1 2 0 5:4 5
8. Vyšná Šebastová 3 1 0 2 9:8 3
9. Chmin. Nová Ves 3 1 0 2 4:4 3
10. Hermanovce 3 1 0 2 5:7 3
11. Pečovská Nová Ves 3 0 1 2 4:6 1
12. Fričovce 3 0 1 2 0:3 1
13. Žehňa 3 0 1 2 4:12 1
14. Kojatice 3 0 0 3 0:9 0

II. trieda - 3. kolo: Miklušovce - Poloma 1:2, Haniska - Uzovský Šalgov 2:2, Ostrovany - Lipany B 3:0, Ľubotice B - Lipníky 3:2, Kapušany - Šarišské Sokolovce 0:5, Janov - Drienov 3:3.

1. Šar.Sokolovce 3 3 0 0 12:3 9
2. Uzovský Šalgov 3 2 1 0 7:5 7
3. Ostrovany 3 2 0 1 9:5 6
4. Široké 2 2 0 0 5:1 6
5. Ľubotice B 3 2 0 1 9:7 6
6. Poloma 3 2 0 1 6:6 6
7. Haniska 3 1 1 1 6:5 4
8. Drienov 3 1 1 1 8:8 4
9. Žipov 2 1 0 1 2:3 3
10. Lipníky 3 1 0 2 5:7 3
11. Kapušany 3 1 0 2 5:10 3
12. Janov 3 0 1 2 7:9 1
13. Miklušovce 3 0 0 3 2:5 0
14. Lipany B 3 0 0 3 1:10 0

III. A trieda - 3. kolo: Víťaz - Tulčík 2:1, Hrabkov - Dulova Ves 2:2, Radatice - Kokošovce 6:1, Lemešany - Sedlice 5:0, Ličartovce - Rokycany 1:5, Ruská Nová Ves - Ovčie 7:1, Šarišské Bohdanovce - Chmeľov 1:2, Hrabkov - Sedlice 2:0.

1. Lemešany 3 2 1 0 10:2 7
2. Dulova Ves 3 2 1 0 10:6 7
3. Hrabkov 3 2 1 0 6:3 7
4. Radatice 3 2 0 1 9:7 6
5. Ruská Nová Ves 3 1 2 0 10:4 5
6. Chmeľov 3 1 2 0 5:4 5
7. Rokycany 3 1 1 1 8:5 4
8. Víťaz 3 1 1 1 4:5 4
9. Ovčie 3 1 1 1 6:8 4
10. Šar.Bohdanovce 3 1 0 2 9:8 3
11. Sedlice 3 1 0 2 5:8 3
12. Tulčík 3 0 1 2 3:8 1
13. Kokošovce 3 0 1 2 3:9 1
14. Ličartovce 3 0 0 3 1:12 0

III. B trieda - 3. kolo: Krivany - Jarovnice 1:4, Jakubovany - Kamenica 0:0, Gregorovce - Medzany 4:2, Brezovica - Brezovička 2:2, Terňa - Hubošovce 1:0, Jakubova Voľa - Rožkovany 0:6, Svinia - Krásna Lúka 0:2

1. Gregorovce 3 2 1 0 14:4 7
2. Kamenica 3 2 1 0 5:0 7
3. Brezovica 3 2 1 0 6:2 7
4. Terňa 3 2 1 0 6:2 7
5. Rožkovany 3 2 0 1 9:4 6
6. Jarovnice 3 2 0 1 8:3 6
7. Jakubovany 3 1 2 0 4:2 5
8. Krásna Lúka 3 1 1 1 4:3 4
9. Brezovička 3 0 3 0 5:5 3
10. Krivany 3 1 0 2 4:9 3
11. Jakubova Vôľa 3 1 0 2 3:11 3
12. Medzany 3 0 0 3 5:10 0
13. Svinia 3 0 0 3 2:8 0
14. Hubošovce 3 0 0 3 0:12 0

I. trieda dorast - 3. kolo: Brezovica - Ražňany 2:1, Gregorovce - Župčany 1:2, Dubovica - Hermanovce 2:0, Rožkovany - Kamenica 2:2, Chmiňany - Drienov 1:0, Malý Šariš - Demjata 3:0, V. Šebastová - Torysa 3:2.

1. Malý Šariš 3 3 0 0 20:2 9
2. Dubovica 3 3 0 0 10:2 9
3. Brezovica 3 3 0 0 12:5 9
4. Chmiňany 3 2 1 0 6:0 7
5. Kamenica 3 1 1 1 5:5 4
6. Rožkovany 3 1 1 1 4:7 4
7. Gregorovce 3 1 0 2 7:8 3
8. Hermanovce 3 1 0 2 5:6 3
9. Drienov 3 1 0 2 5:7 3
10. Torysa 3 1 0 2 8:12 3
11. Vyšná Šebastová 3 1 0 2 6:11 3
12. Župčany 3 1 0 2 5:15 3
13. Ražňany 3 0 1 2 2:4 1
14. Demjata 3 0 0 3 2:13 0

II.A trieda dorast - 1.kolo: Šarišské Bohdanovce - Haniska 3:0, Ličartovce - Safi Prešov 2:1, Záborské - Nemcovce 8:1, Malý Šariš B - Kojatice 2:4.

I. trieda žiaci - 3. kolo: Fintice - Šarišské Michaľany 0:5, Sedlice - Pečovská Nová Ves 0:1, Hermanovce - Dulová Ves 4:2, Chminianska Nová Ves - Široké 6:0, Veľký Šariš - Víťaz 3:5, Dubovica - Malý Šariš 0:6, Kapušany - Brezovica 0:13.

1. Brezovica 3 3 0 0 21:4 9
2. Malý Šariš 3 3 0 0 17:2 9
3. Peč. Nová Ves 3 3 0 0 15:4 9
4. Víťaz 3 2 1 0 11:7 7
5. Chmin. Nová Ves 3 2 0 1 21:6 6
6. Šar.Michaľany 3 2 0 1 13:3 6
7. Hermanovce 3 2 0 1 10:5 6
8. Dulová Ves 3 1 0 2 9:9 3
9. Veľký Šariš 3 1 0 2 9:16 3
10. Široké 3 1 0 2 4:13 3
11. Dubovica 3 0 1 2 3:15 1
12. Sedlice 3 0 0 3 4:10 0
13. Fintice 3 0 0 3 2:12 0
14. Kapušany 3 0 0 3 0:33 0

II. A trieda žiaci - 2. kolo: Žehňa - Záborské 1:3, Vyšná Šebastová - Safi Prešov 0:9, Lemešany - Petrovany 1:5, Drienov - Kokošovce 4:2.

II.C trieda žiaci - 1. kolo: Župčany - Lipovce 1:4, Medzany - Chmiňany 1:2, Fričovce - Ražňany, Hrabkov - Jarovnice 0:3, Kojatice - Uzovský Šalgov 1:1.

II. D trieda žiaci 1. kolo: Demjata - Jakubovany 9:1, Chmeľov - Lipníky, Gregorovce - Záhradné 0:6, Tulčík - Uzovce 0:7, Terňa - Pušovce 0:4, Sarišské Sokolovce - Ostrovany 2:9.

II. E trieda žiaci - 1. kolo: Poloma - Kamenica 3:1, Torysa - Krivany 3:1, Rožkovany - Šarišské Dravce 3:6

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.