Pondelok, 29. novembra, 2021Meniny má Vratko

Jones sa vracia, v grapplingu by mal nastúpiť proti bývalej hviezde WWE

Jon Jones. (Zdroj: MMA Fighting)
SvetMMA|20. nov 2021 o 23:17 (aktualizované 20. nov 2021 o 23:22)

Zaujímavý duel na obzore.

LAS VEGAS. Po roku a pol by sa mal vrátiť do zápasu. Hoci pre bývalého šampióna UFC Jona Jonesa nepôjde o súboj pod pravidlami MMA, diváci sa aj tak majú na čo tešiť.

Legendárneho bojovníka by mal čakať duel pod pravidlami grapplingu. Súperom by mala byť bývalá hviezda WWE Jake "Jack Swagger" Hager.

39-ročný Američan, známy vďaka profesionálnemu wrestlingu, sa v posledných rokoch venuje aj zmiešaným bojovým umeniam. Pod farbami Bellatoru si doposiaľ pripísal tri víťazstvá.

S informáciou o dueli prišiel na sociálnej sieti Twitter samotný Jones.

„Som šťastný, že môžem oznámiť, že budem zápasiť v najprestížnejšej lige grapplingu na svete. Deviateho decembra sa v New Jersey stretnem so superstar WWE a neporazeným bojovníkom Bellatoru Jackom Swaggerom,“ napísal na twitter historicky najmladší šampión histórie UFC.

Napriek tomu, že sú úspechy Jonesa v MMA nepopierateľné, v poslednej dobe fanúšikov zamestnávajú nelichotivé správy o jeho súkromní.

Naposledy bol rodák z New Yorku v septembri zatknutý kvôli obvineniu z domáceho násilia.

Nič nie je podpísané

Aj keď Jones prezentoval duel ako jasnú záležitosť, netrvalo dlho a na Twitteri sa k celej situácii vyjadril Jake Hager.

Podľa jeho slov nie je súboj oficiálny. Zdôraznil, že podmienky kontraktu je potrebné prediskutovať a dohodnúť.

„Po prvé, zápasím za All Elite Wrestling a po druhé, nič nie je oficiálne a ani kontrakt podpísaný. Môžeme si o tom pohovoriť, ak sa to udeje za správnych podmienok,“ ujasnil Hager.

Celá situácia ohľadom zápasu tak dostáva nový rozmer a uvidíme, či sa v najbližších dňoch dočkáme oficiálneho oznámenia.

Súvisiace články