Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Napriek "voľnu" hádzanári nezaháľali

Sportnet|Publikované 27. okt 2006 o 22:00

Prešov Hádzanárske súťaže kvôli asociačným termínom majú tento víkend voľno. Z prešovského tábora šli na reprezentačný zraz Peter Tumidalský,

Radovan Pekár, Marián Huňady a Vlastimil Fuňak. Pre zranenie doma ostal Radoslav Kozlov. Po reprezentačnej pauze odohrá mužstvo z Tatran handball arény najbližší extraligový zápas v utorok v Topoľčanoch. Budúcu sobotu potom hrajú tatranci prvý zápas tretieho kola Pohára EHF vo francúzskom Dankergue.

"Po odohraní zápasu v Topoľčanoch sa vrátime domov a do Francúzska odletíme v piatom ráno z Košíc do Viedne, odtiaľ do Bruselu, odkiaľ sa do zhruba dvesto kilometrov vzdialeného Dankergue presunieme autobusom," informuje asistent trénera Tatrana Prešov Jurij Žuravľov a zároveň tréner prvoligového béčka zeleno bielych. "Voľno tento víkend má aj béčko. Najbližšie hráme potom doma v nedeľu 5.novebra o 18.hodine s Martinom." Donedávna mal Tatran program poriadne nabitý. Teraz "dlhší, voľný" týždeň... "Voľný ako voľný," pousmial sa J. Žuravľov. "Reprezentanti majú svoje povinnosti a tí čo ostali doma tiež nezaháľali. Tréningy sme mali každý deň. Popri nejakých modelových hrách sme trochu aj dobili batérie. Menej sa však venovali herným činnostiam. Väčší dôraz kládli ba všeobecnú záťaž."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.