Utorok, 9. marec, 2021Meniny má Františka

Najvážnejším kandidátom na trénera prešovských futbalistov je Bubenko

Sportnet|Publikované 13. apr 2013 o 00:00

Hoci niektoré šumy naznačovali, že k výmene na trénerskom poste futbalistov Tatranu Prešov dôjde už včera, napokon zostáva všetko po starom.

Hoci niektoré šumy naznačovali, že k výmene na trénerskom poste corgoňligových futbalistov Tatranu Prešov dôjde už včera, napokon zostáva (zatiaľ) všetko po starom. Možno deň pred majstrovským zápasom nebolo rozumné takto zásadne vstúpiť do diania.

PREŠOV. Takže aj v dnešnom stretnutí proti Ružomberku nastúpia zeleno–bieli pod vedením doterajšej dvojice Ladislav Totkovič – Marek Fabuľa.

Neznamená to však, že táto rošáda nie je na spadnutie. Dozvedeli sme sa, že najvážnejším kandidátom pri rokovaniach, ktoré ešte prebiehajú, je Jozef Bubenko. Bývalý dlhoročný hráč Prešova, by si, pokiaľ si obe strany tľapnú, len oprášil trénerské spomienky z pôsobenia v tomto klube.

Kedy by sa tak malo stať, to zatiaľ predstavitelia klubu nechcú komentovať, ale vyzerá to tak, že je to už naozaj len otázka pár dní, keď sa Bubenko ujme dirigentskej taktovky. Dnes by ma sedieť na tribúne.

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články