Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Najrýchlejší Kysačania

Sportnet|Publikované 15. sep 2010 o 22:00

Klub orientačného behu Sokol Kysak usporiadal 7. kolo pretekov Oblastného rebríčka Východ v orientačnom behu pri obci Mirkovce časť Niereše.

KYSAK. V kategórii mužov na trati 5,4 km s 18 kontrolami zvíťazil Dávid Franko (Sokol Kysak) za 35:03 min. pred Tomášom Drenčákom (ATU Košice) za 36:45 min. a tretí skončil Juraj Sokol (Sokol Kysak) za 38:19 min. V ženskej kategórii na trati 4,9 km so 16 KS bola najrýchlejšia Ľudmila Sokolová (Sokol Kysak) za 44:13 min. pred Martinou Rákayovou (ATU Košice), ktorá zaostala sedem sekúnd a tretie miesto obsadila Kristína Ugrayová (ATU Košice) za 47:05 min.

V ďalších kategóriách prvé miesta obsadili: K-kondičná: K. Maliar (TNK Košice), M-10: M. Roháč, M-12: M. Maliar, M-14: D. Kertés (všetci ATU Košice), M-18: D. Kollár (Sokol Kysak), M35-: J. Pollák, M45-: V. Kopaničák (obaja ATU Košice), M55-: Š. Kollár (Dargov Košice), N- nábor: T. Juraško, W-10: V. Roháčová (obaja ATU Košice), W-14: R. Lamanecová (TJ Čingov Sp. N. Ves), W-16: A. Papugová, W-18: V. Koľveková, W35-: J. Slámová, W45-: J. Sádecká (všetky ATU Košice).