Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Najlepším treťoligistom Trebišovčan Čižmár

Sportnet|Publikované 14. dec 2003 o 23:00

Košice - Na devätnástich anketových lístkoch sa objavilo 67 mien hráčov z 15 treťoligových klubov. Najviac hlasov získal podobne ako v uplynulom

ročníku futbalista Slavoja Trebišov 23 ročný Martin Čižmár, ktorý tak nadviazal na úspech Štefana Voroňáka a stal sa najlepším treťoligovým hráčom podľa počtu získaných hlasov. Jeho meno sa objavilo na štrnástich hlasovacím lístkoch trénerov i novinárov, ktorí sa zapojili do siedmeho ročníka ankety jedenástka VsFZ. "Som milo prekvapený, že som získal toľko hlasov a rád by som sa touto cestou poďakoval všetkým, ktorí mi dali svoj hlas. Toto ocenenie je pre mňa novou motiváciou do budúcnosti aby som bol ešte lepší. Mojím obľúbeným klubom je Olomou, avšak teraz hrám v tretej lige takže o účinkovaní v ňom môžem zatiaľ iba snívať," prezradil Martin Čižmár. Na inom mieste prinášame prehľad hlasov všetkých trénerov, no nedalo nám aby sme sa nepozreli na reč čísle a prinášame vám prehľad mien hráčov s počtov bodov získaných v ankete.

14 - Čižmár, 13 - Poľacký, Ľ. Puhák (Čaňa), 12 - Tóth, 11 - Micák, 9 - Černej, 8 - Bodnár, Košuda, 7 - Korínek, Štofan, 6 - Nemčík, 5 - Bočík, Pačinda, Darák, Rusinko, 4 - Brunacký, Vasiliak, R. Pavlišin, Maďarik, 3 - Šimko, Capík, Halčák, 2- Mihálik, Geri, Jakuboc, Terebessy, Marherfka, 1 - Harakľ, Arendelovič, Kočiš, Mačinga, Ruskovský, Lörinc, Gallo, Majoroš, Lukáč, Koniar, Šoltés, Miščík, Druga, J. pavlišin, Bučko, Hoclár, Kizák, Capko, vaško, patrila, Mižák, macko, Rebej, Tabiš, Tóth, Babjak, Staško, Andrejko, Černega, Marinčák, Várady, Erdelyi, Capko, Hrabčák, Maxim, Marcin, Gašpar.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.