Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

NÁDEJE V KOPAČKÁCH

Sportnet|Publikované 13. okt 2002 o 22:00

III. liga skup. st. dorast - výsledky 11. kola: St. Ľubovňa - Žakarovce 5:0, Moldava n/B. - Svidník 4:1, Poprad - V. Kapušany 3:0 kont., Sabinov -

Ličartovce 1:4, Sp. N. Ves - Koš. N. Ves 3:0, Sobrance - Giraltovce 3:0, Čaňa - Rožňava 4:1, PČSP Košice - Humenné 6:0.

1. Poprad1183030:927

2. PČSP Košice1181234:925

3. Sp. N. Ves1171339:1722

4. Čaňa1164124:922

5. Moldava n/B.1171327:1522

6. St. Ľubovňa1161427:1819

7. Rožňava1160537:2418

8. Ličartovce1160534:2218

9. Svidník1152420:2517

10. Žakarovce1143428:2615

11. Giraltovce1133510:1812

12. Sobrance1131716:2710

13. Koš. N. Ves1130815:299

14. Humenné1122710:368

15. Sabinov1121812:407

16. V. Kapušany1101106:451

III. liga skup. ml. dorast - výsledky 11. kola: St. Ľubovňa - Žakarovce 2:0, Moldava n/B. - Svidník 10:3, Poprad - V. Kapušany 3:0 kont., Sabinov - Ličartovce 1:1, Sp. N. Ves - Koš. N. Ves 6:0, Sobrance - Giraltovce 0:2, Čaňa - Rožňava 0:5, PČSP Košice - Humenné 5:0.

1. Sp. N. Ves11100152:630

2. Rožňava11100153:1230

3. PČSP Košice11100139:530

4. St. Ľubovňa1162319:920

5. Čaňa1160517:1618

6. Ličartovce1152425:2117

7. Poprad1152420:1717

8. Sabinov1151530:2216

9. Svidník1150620:2515

10. Koš. N. Ves1150616:2415

11. Giraltovce1141621:1713

12. Moldava

n/B.1140730:2912

13. V. Kapušany1140714:3912

14. Sobrance112189:397

15. Žakarovce112099:486

16. Humenné1101105:501

IV. liga skup. A dorast - výsledky 9. kola: Kamenica n/C. - Dlhé n/C. 4:1, Zamutov - Jasenov 7:0, Udavské - Belá n/C. 1:1, Brekov - Bystré 2:1, Hažín n/C. - Medzilaborce 2:4, Vechec - Stakčín 4:0, Soľ - D. Klčovo 3:1.

1. Vechec980133:734

2. Kamenica n/C.970226:1421

3. Jasenov960316:1918

4. Zamutov952223:817

5. Medzilaborce943224:1415

6. Brekov950418:2215

7. Belá n/C.942315:1514

8. Bystré940523:1612

9. D. Klčovo940515:2412

10. Soľ922516:198

11. Udavské914412:157

12. Stakčín921613:237

13. Dlhé n/C.921615:337

14. Hažín n/C.911714:344

IV. liga skup. B dorast - výsledky 9. kola: Fintice - Záborské 3:1, Pušovce - Peč. N. Ves 3:0, Ľubotice - Maľcov 4:2, N. Šebastová - Šiba 4:0, Hermanovce - Kojatice 2:2, Šariš - Kračúnovce 1:3, Miklušovce - Solivar 2:6.

1. Solivar971142:1422

2. Kračúnovce971133:1022

3. Ľubotice962119:820

4. Fintice960321:2518

5. Záborské951318:1816

6. N. Šebastová942319:1514

7. Pušovce942318:1714

8. Šiba941422:1613

9. Maľcov941423:2413

10. Kojatice933317:1412

11. Šariš92169:227

12. Hermanovce911715:264

13. Miklušovce910814:243

14. Peč. N. Ves91086:433

IV. liga skup. C dorast - výsledky 9. kola: Prakovce - Harichovce 1:1, Gelnica - Teplička 0:0, Sp. Podhradie - Nálepkovo 5:1, Margecany - Helcmanovce 3:0, Smižany - Rudňany 6:0, Krompachy - Sp. Vlachy 4:1, Jamník - Jaklovce 5:1.

1. Teplička971129:722

2. Sp. Podhradie971122:1022

3. Krompachy970243:921

4. Prakovce952227:1517

5. Margecany942317:1914

6. Nálepkovo941415:1613

7. Helcmanovce941419:2113

8. Gelnica934213:1913

9. Harichovce932414:1411

10. Smižany930611:169

11. Sp. Vlachy923416:229

12. Rudňany913514:336

13. Jaklovce91268:265

14. Jamník91089:303

II. liga S st. žiaci - výsledky 9. kola: Svidník - Snina B 5:0, Ličartovce - Humenné B 3:2, Stropkov B - Sabinov 1:1, Solivar - St. Ľubovňa 1:3, Bardejov B - Lipany B 2:4, Kežmarok - Prešov B 0:1, Svit - Vranov n/T. 2:1.

1. St. Ľubovňa990039:627

2. Prešov B980127:824

3. Sabinov961244:1019

4. Stropkov B942315:1314

5. Lipany B942321:2214

6. Bardejov B941418:1813

7. Solivar941418:2113

8. Svidník941416:1913

9. Kežmarok933312:1012

10. Humenné B932417:2311

11. Svit921614:257

12. Ličartovce92169:317

13. Snina B91176:334

14. Vranov n/T.91084:213

II. liga S ml. žiaci - výsledky 9. kola: Svidník - Snina B 10:0, Ličartovce - Humenné B 0:1, Stropkov B - Sabinov 1:0, Solivar - St. Ľubovňa 1:1, Bardejov B - Lipany B 2:2, Kežmarok - Prešov B 4:1, Svit - Vranov n/T. 2:1.

1. Svidník980139:724

2. St. Ľubovňa962140:1220

3. Humenné B953121:1418

4. Stropkov B953115:1318

5. Bardejov B952230:1117

6. Kežmarok951335:1916

7. Solivar935113:614

8. Sabinov933325:1712

9. Lipany B923423:219

10. Prešov B923415:169

11. Svit92258:278

12. Vranov n/T.91268:175

13. Snina B91084:503

14. Ličartovce90185:511

III. liga A žiaci - výsledky 9. kola: Parchovany - Dvorianky 1:5, Poproč - Kráľovce 14:0, Kr. Chlmec - Vojčice 8:0, Sečovce - Michaľany 0:4, Turňa n/B. - Čierna n/T. 3:3.

1. Poproč870153:421

2. Michaľany870137:1221

3. Dvorianky960331:2618

4. Vojčice851231:2016

5. Turňa n/B.851225:2016

6. Kr. Chlmec840428:2712

7. Čierna n/T.823322:189

8. Sečovce820618:306

9. Slivník81257:375

10. Kráľovce811618:454

11. Parchovany910815:463

III. liga B žiaci - výsledky 9. kola: Jamník - Rudňany 2:2, Harichovce - Helcmanovce 4:1, Sp. Podhradie - V. Folkmár 1:1, Kluknava - Jaklovce 4:2, Sp. Vlachy - Nálepkovo 0:0, Smižany - Margecany 7:0, Betliar - Krompachy 2:0.

1. Krompachy962134:420

2. Sp. Vlachy953117:1118

3. Harichovce952219:1517

4. Rudňany944118:816

5. Jamník951319:1416

6. Kluknava950422:2015

7. V. Folkmár943210:1415

8. Smižany932418:1111

9. Nálepkovo925212:1211

10. Betliar931511:1810

11. Sp. Podhradie923412:179

12. Helcmanovce930617:289

13. Jaklovce914410:127

14. Margecany90094:390

III. liga D žiaci - výsledky 9. kola: Podolinec - Sp. Štvrtok 3:0 kont., St. Ľubovňa B - V. Lomnica 1:7, St. Ľubovňa C - Sp. Bystré 2:4, Sp. St. Ves - Hranovnica 5:4, PP-Veľká - Plavnica 1:0, Lendak - Ľubica 2:5.

1. PP-Veľká970232:1421

2. Sp. Štvrtok970225:1021

3. Ľubica961229:919

4. St. Ľubovňa860230:1018

5. V. Lomnica951330:1816

6. Podolinec950428:2215

7. Hranovnica941426:2113

8. Sp. Bystré941421:2013

9. Sp. St. Ves940522:2412

10. St. Ľubovňa B932416:2311

11. Sp. Teplica831422:2510

12. Plavnica931516:2110

13. Lendak91084:403

14. St. Ľubovňa C90094:480

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.