Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Nádeje v kopačkách

Sportnet|Publikované 7. okt 2002 o 22:00

III. liga skup. st. dorast - výsledky 10. kola: Žakarovce - PČSP Košice 0:4, Stich Humenné - Čaňa 1:3, Rožňava - Sobrance 5:0, Giraltovce - Spišská

N. Ves 1:3, Koš. N. Ves - Sabinov 3:0, Ličartovce - Tatramat Poprad 1:2, V. Kapušany - Moldava n/B 1:2, Svidník - St. Ľubovňa 1:1

1. Poprad1073027:924

2. PČSP Košice1071228:922

3. Sp. N. Ves1061336:1719

4. Čaňa1054120:819

5. Moldava1061323:1419

6. Rožňava1060436:2018

7. Svidník1052319:2117

8. St. Ľubovňa1051422:1816

9. Ličartovce1050530:2115

10. Žakarovce1043328:2115

11. Giraltovce1033410:1512

12. Koš. N. Ves1030715:269

13. Štich Humenné1022610:308

13. Sobrance1021713:277

14. Sabinov1021711:367

16. V. Kapušany100196:421

IV. liga skup. A dorast - výsledky 8. kola: Dlhé n/C - Soľ 2:2, Klčovo - Vechec 0:6, Stakčín - Hažín 4:1, Medzilaborce - Brekov 1:2, Bystré - Udavské 3:2, Belá n/C - Zamutov 1:0, Jasenov - Kamenica 4:2.

1. Vechec870129:721

2. Kamenica 860222:1318

3. Jasenov860216:1218

4. Zamutov842216:814

5. Belá841314:1413

6. Medzilaborce833220:1212

7. Bystré840422:1412

8. Brekov840416:2112

9. Dl. Klčovo840414:2112

10. Stakčín821513:197

11. Dlhé 821514:297

12. Udavské813411:146

13. Soľ812513:185

14. Hažín811612:304

IV. liga skup. B dorast - výsledky 8. kola: Záborské - Miklušovce 1:0, Solivar - Šariš 3:1, Kračúnovce - Hermanovce 2:1, Kojatice - N. Šebatová 4:3, Šiba - Ľubotice 3:1, Maľcov - Pušovce 2:0, Peč. N. Ves - Fintice 1:2.

1. Solivar861136:1219

2. Kračúnovce861130:919

3. Ľubotice852115:617

4. Záborské851217:1516

5. Fintice850318:2415

6. Šiba841322:1213

7. Maľcov841321:2013

8. Kojatice832315:1211

9. N. Šebastová832315:1511

10. Pušovce832315:1711

11. Šariš82158:197

12. Miklušovce810712:183

13. Hermanovce810713:243

14. Peč. N. Ves81076:403

IV. liga skup. C dorast - výsledky 8. kola: Hrichovce - Jamník 4:3, Jaklovce - Krompachy 0:3, Sp. Vlachy - Smižany 7:1, Rudňany - Margecany 3:3, Helcmanovce - Sp. Podhradie 3:2, Nálepkovo - Gelnica 3:0, Teplička - Prakovce 4:2.

1. Teplička870129:721

2. Sp. Podhradie861117:919

3. Krompachy860239:818

4. Prakovce851226:1416

5. Nálepkovo841314:1113

6. Helcmanovce841319:1813

7. Gelnica833213:1912

8. Margecany832314:1911

9. Harichovce831413:1310

10. Sp. Vlachy823315:189

11. Smižany82065:166

12. Rudňany813414:276

13. Jaklovce81257:215

14. Jamník80084:290

IV. liga skup. D dorast - výsledky 10. kola: Vyšné Opátske - Medzev 3:1, Jasov - Šaca 4:2, Trstenné - Valaliky 2:2, Turňa - K. Olšany 8:0, Geča - Kr. Podhradie 2:1, Krásna - Haniska 3:2, Dobšiná - Ťahanovce 4:0, Barca - V. Ida 3:0.

1. V. Opátske1072122:1023

2. Turňa 1063141:1621

3. V. Ida1063134:1121

4. Barca1054124:1519

5. Krásna1053226:1118

6. Dobšiná1052324:1717

7. Haniska1050543:2415

8. K. Olšany1043326:2415

9. Šaca1050530:3115

10. Jasov1032522:2311

11. Geča832511:2211

12. Medzev1031529:3410

13. Valaliky1031621:4810

14. Trstené1022610:278

14. Ťahanovce1021719:457

16. Krs. Podhradie1011811:354

IV. liga skup. E dorast - výsledky 10. kola: Slivník - Budkovce 12:0, Topoľany - Kr. Chlmec 1:2, Vojčice - Sečovce 2:0, Streda n/B. - Nac. Ves 1:2, Zemp. Hradište - Michaľany 0:0, Hatalov - Lastomír 2:2, Zempl. Teplica - Strážske 2:1, Parcovany - M. Horeš 1:0.

1. Michaľany1082036:826

2. Kr. Chlmec1064028:822

3. Z. Hradište1062226:1320

4. Strážske1060425:1818

5. Sečovce1052327:2317

6. Slivník1043341:2015

7. Topoľany1050531:2315

8. Parchovany1042431:2514

9. Z. Teplica1042422:1914

10. Lastomír1041529:2313

11. Vojčice1041515:2513

12. Nacina Ves1041518:3913

13. Streda 1032515:2611

14. Hatalov1031613:2210

15. Malý Horeš1021712:317

16. Budkovce1000108:540

IV. liga skup. F dorast - výsledky 8. kola: Sp. St. Ves - V. Lomnica 3:4, Sp. Štvrtok - FK Sp. Belá 1:0, Ľubica - Sp. Bystré 3:2, Lučivná - Hranovnica 2:0, St. Ľubovňa - Slovan Levoča 2:0, Poprad - Kežmarok 0:0, Podolinec - Sp. Teplica 1:4.

1. Kežmarok862027:620

2. V. Lomnica861129:919

3. Sp. Teplica851229:1416

4. Ľubica851220:1216

5. Lučivná851221:1416

6. St. Ľubovňa841319:1313

7. Sp. Bystré841319:1813

8. Sp. St. Ves841318:1813

9. Poprad831414:2010

10. Levoča830515:299

11. Hranovnica82159:137

12. Sp. Štvrtok821515:237

13. Sp. Belá80176:271

14. Podolinec80173:301

II. liga S st. žiaci - výsledky 8. kola: Snina "B" - Svit 3:0 (kont.), Vranov n/T. - Kežmarok 0:2, Prešov "B" - Bardejov "B" 3:0, Lipany "B" - Solivar 4:0, St. Ľubovňa - Stropkov "B" 4:1, Sabinov - Ličartovce 10:0, Humenné - Svidník 1:1.

1. St. Ľubovňa880036:524

2. Prešov B870126:821

3. Sabinov860243:918

4. Stropkov B841314:1213

5. Bardejov B841316:1413

6. Solivar841317:1813

7. Kežmarok833212:99

8. Lipany B832317:2011

9. Humenné B832315:2011

10. Svidník831411:1910

11. Svit811612:244

12. Snina B81166:284

13. Ličartovce81166:294

14. Vranov 81073:193

II. liga S ml. žiaci - výsledky 8. kola: Snina "B" - Svit 3:0 (kont.), Vranov n/T. - Kežmarok 0:2, Prešov "B" - Bardejov "B" 3:0, Lipany "B" - Solivar 1:1, St. Ľubovňa - Stropkov "B" 4:1, Sabinov - Ličartovce 11:0, Humenné - Svidník 1:6.

1. Svidník870129:721

2. St. Ľubovňa861139:1119

3. Bardejov B851228:916

4. Humenné B843120:1415

5. Stropkov B843114:1315

6. Kežmarok841331:1813

7. Solivar834112:513

8. Sabinov833225:1612

9. Prešov B823314:129

10. Lipany B822421:198

11. Vranov 81257:155

12. Svit81256:265

13. Snina B81074:403

14. Ličartovce80175:501

II. liga J st. žiaci - výsledky 8. kola: Levoča - V. Kapušany (nedohrali), PČSP Košice - Koš. N. Ves 2:0, Sp. N. Ves - Michalovce "B" 1:0, Geča - Trebišov "B" 4:2, Lok. Košice - Prakovce 3:0, Gelnica - Žakarovce 2:0, Čaňa - 1. FC Košice "B" 8:0.

1. PČSP Košice880043:024

2. Loky Košice871045:722

3. Levoča750214:1615

4. Čaňa842226:1914

5. Šaca841314:1313

6. Sp. N. Ves840419:1812

7. Trebišov B832313:1311

8. V. Kapušany72416:810

9. Prakovce82155:197

10. 1. FC Košice B821510:257

11. Gelnica82158:287

12. Koš. N. Ves82069:126

13. Michalovce B81344:156

14. Žakarovce80268:292

II. liga J ml. žiaci - výsledky 8. kola: Levoča - V. Kapušany (nedohrali), PČSP Košice - Koš. N. Ves 5:1, Sp. N. Ves - Michalovce "B" 0:1, Šaca - Trebišov "B" 4:1, Lok. Košice - Prakovce 9:0, Gelnica - Žakarovce 0:2, Čaňa - 1. FC Košice "B" 0:6.

1. Loky Košice870146:1021

3. 1. FC Košice B861139:519

1. Čaňa861142:919

4. Michalovce B861121:519

5. Trebišov B851219:1216

6. PČSP Košice850334:1315

7. Šaca842218:1114

8. V. Kapušany74039:2012

9. Sp. N. Ves830518:149

10. Koš. N. Ves821512:247

11. Levoča870515:366

12. Žakarovce81166:304

13. Gelnica80083:450

14. Prakovce80081:490

III. liga A žiaci - výsledky 8. kola: Dvorianky - Turňa 4:2, Čierna n/T. - Sečovce 5:2, Michaľany - Kr. Chlmec 5:2, Vojčice - Poproč 2:1, Kráľovce - voľný los, Slivník - Parchovany 2:1.

1. Poproč760139:418

2. Michaľany760133:1218

3. Vojčice751131:1216

4. Turňa 750222:1715

5. Dvorianky850326:2515

6. Kr. Chlmec730420:279

7. Čierna722319:158

8. Sečovce720518:266

9. Slivník81257:375

10. Kráľovce711518:314

10. Parchovany810714:413

III. liga B žiaci - výsledky 8. kola: Rudňany - Betliar 4:2, Krompachy - Smižany 0:0, Margecany - Sp. Vlachy 0:3, Nálepkovo - Kluknava 3:2, Jaklovce - Sp. Podhradie 1:1, V. Folkmár - Harichovce 1:0, Helcmanovce - Jamník 5:0.

1. Krompachy862034:220

2. Sp. Vlachy852117:1117

3. Rudňany843116:615

4. Jamník850317:1215

5. Harichovce842215:1414

6. V. Folkmár84229:1314

7. Kluknava840418:1812

8. Nálepkovo824212:1210

9. Helcmanovce830516:249

10. Smižany822411:118

11. Sp. Podhradie822411:168

12. Jaklovce81438:87

13. Betliar82159:187

14. Margecany80084:320

III. liga C žiaci - výsledky 8. kola: Kapušany - Medzilaborce 5:2, N. Šebastová - Prešov 0:2, Janov - Prešov 3:3, Giraltovce - Pušovce 8:2, Kračúnovce - Raslavice 1:0, Ľubotice - Peč. N. Ves 6:0, Bystré n/T. - Fintice 4:1.

1. Giraltovce871030:522

2. Safi Prešov861122:719

3. Tatran Bystré860224:918

4. Ľubotice842222:1314

5. Kapušany pri Pr.841316:1413

6. Kračúnovce840416:1312

7. Fintice831425:1410

8. N. Šebastová831410:2410

9. Pušovce830512:359

10. Peč. N. Ves830511:259

11. Medzilaborce822420:198

12. Janov822410:258

13. AFK 93 Prešov812511:235

14. Raslavice81165:184

III. liga D žiaci - výsledky 8. kola: Sp. Štvrtok - Lendak 3:0 (kont.), Ľubica - Poprad-Veľká 6:1, Plavnica - St. Ľubovňa 0:1, Sp. Teplica - Sp. St. Ves 4:2, Hranovnica - St. Ľubovňa "C" 8:1, Sp. Bystré - St. Ľubovňa "B" 1:1, V. Lomnica - Podolinec 7:1.

1. Sp. Štvrtok870125:721

2. St. Ľubovňa860230:1018

3. Poprad-Veľká860231:1418

4. Ľubica851224:716

5. Hranovnica841322:1613

6. V. Lomnica841323:1713

7. Podolínec840425:2212

8. Junošport B832315:1611

9. Sp. Bystré831417:1810

0. Sp. Teplica831422:2510

11. Plavnica831416:2010

12. Sp. St. Ves830517:209

13. Lendak81072:353

14. Junošport C80082:440

III. liga ml. dorast - výsledky 10. kola: Žakarovce - PČSP Košice 0:11, Humenné - Čaňa 0:2, Rožňava - Sobrance 10:0, Giraltovce - Sp. N. Ves 0:4, Koš. N. Ves - Sabinov 5:3, Ličartovce - Tatramat Poprad 2:2, V. Kapušany - Moldava 2:0, Svidník - St. Ľubovňa 2:1

1. Sp. N. Ves1090146:627

2. Rožňava 1090148:1227

3. Lok. PČSP Košice1090134:527

4. Čaňa1060417:1118

5. St. Ľubovňa1052317:917

6. Ličartovce1051424:2016

7. Sabinov1050529:2115

8. Svidník1050517:1515

9. Koš. N. Ves1050516:1815

10. Poprad1042417:1714

11. V. Kapušany1040614:3612

12. Giraltovce1031619:1710

12. Moldava 1030720:269

14. Sobrance102179:377

15. Žakarovce102089:466

16. Humenné100195:451

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.