Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Nádeje v kopačkách

Sportnet|Publikované 20. okt 2002 o 22:00

III. liga - st. dorast: Žakarovce - Humenné neodohrané, Rožňava - Lok. PČSP Košice 0:3, Giraltovce - Čaňa 1:2, Koš. N. Ves - Sobrance 1:2, Ličartovce

- Sp. N. Ves 0:3, V. Kapušany - Sabinov neodohrané, Svidník - Poprad 0:3, St. Ľubovňa - Moldava n/B. 1:1.

1. 1. PFC Poprad1293033:930

2. Lok. PČSP1291237:928

3. Sp. N. Ves1281342:1725

4. Čaňa1274126:1025

5. Moldava n/B.1272328:1623

6. Junošport 1262428:1920

7. MFK Rožňava1260637:2718

8. Ličartovce1260634:2518

9. Svidník1252520:2817

10. Žakarovce1143428:2615

11. Sobrance1241718:2813

12. Giraltovce1233611:2012

13. Koš. N. Ves1230916:319

14. Stich Humenné1122710:368

15. Sabinov1121812:407

16. V. Kapušany1101106:451

III. liga - ml. dorast: Žakarovce - Humenné neodohrané, Rožňava - Lok. PČSP Košice 1:4, Giraltovce - Čaňa 0:2, Koš. N. Ves - Sobrance 0:3, Ličartovce - Sp. N. Ves 0:4, V. Kapušany - Sabinov neodohrané, Svidník - Poprad 0:3, St. Ľubovňa - Moldava n/B. 2:1.

1. Sp. N. Ves12110156:633

2. Lok. PČSP 12110143:633

3. MFK Rožňava12100254:1630

4. Junošport 1272321:1023

5. Čaňa1270519:1621

6. Tatramat Poprad1262423:1720

7. Koš. N. Ves1260619:2418

8. Ličartovce1252525:2517

9. Sabinov1151530:2216

10. Svidník1250720:2815

11. Giraltovce1241721:1913

12. Moldava n/B.1240831:3112

13. V. Kapušany1140714:3912

14. Sobrance 122199:427

15. Žakarovce112099:486

16. Stich Humenné1101105:501

IV. liga sk. D - dorast: V. Opátske - Jasov 3:0 kont., Trstené - Medzev 1:2, Turňa n/B. - Šaca 4:1, Geča - Valaliky neodohrané, Košice-Krásna - Koš. Olšany neodohrané, Dobšiná - Kr. Podhradie 7:2, Košice-Barca - Haniska pri Koš. 1:2, V. Ida - Ťahanovce neodohrané.

1. Turňa 1283148:1827

2. V. Opátske1282325:1326

3. V. Ida1173137:1124

4. Košice-Barca1264227:1722

5. Haniska pri Koš.1270549:2721

6. Košice-Krásna1163230:1221

7. Dobšiná1262433:2320

8. Koš. Olšany1153330:2618

9. Šaca1260632:3518

10. Medzev1251637:3616

11. Jasov1232723:3211

12. Geča 1132613:2611

13. Valaliky1131722:5110

14. Trstené1222811:308

15. Ťahanovce1121819:477

16. Kr. Podhradie12111014:464

IV. liga sk. E - dorast: Slivník - Topoľany neodohrané, Vojčice - Budkovce 6:2, Streda n/B. - Kr. Chlmec 0:2, Zempl. Hradište - Sečovce 4:2, Hatalov - Nac. Ves 3:0 kont., Zempl. Teplica - Michaľany neodohrané, Parchovany - Lastomír 6:5, Malý Horeš - Strážske 2:1.

1. Michaľany1192042:829

2. Kr. Chlmec1284035:1028

3. Z. Hradište1273231:1624

4. Strážske1270530:2121

5. Sečovce1262434:2720

6. Slivník1153344:2218

7. Topoľany1160534:2418

8. Parchovany1252538:3417

9. Lastomír1251640:3016

10. Vojčice1251623:3216

11. Z. Teplica1142523:2514

12. Nac. Ves1242619:4314

13. Hatalov1241716:2813

14. Streda n/B.1232715:3311

15. M. Horeš1231816:3510

16. Budkovce12001211:630

IV. liga sk. F - dorast: Sp. St. Ves - Sp. Štvrtok neodohrané, Ľubica - V. Lomnica 3:2, Lučivná - Sp. Belá 5:1, St. Ľubovňa - Sp. Bystré 4:6, Mladosť Poprad - Hranovnica neodohrané, Podolínec - Levoča 0:3, Sp. Teplica - Kežmarok 0:4.

IV. liga sk. A - dorast: Dlhé n/C. - D. Klčovo 8:4, Stakčín - Soľ 5:1, Medzilaborce - Vechec 1:1, Bystré - Hažín n/C. 11:0, Belá n/C. - Brekov 2:0, Jasenov - Udavské 4:1, Kamenica n/C. - Zamutov 1:2.

1. Vechec1081134:825

2. Kamenica n/C.1070327:1621

3. TJ Jasenov1070320:2021

4. Zamutov1062225:920

5. Slovan Belá n/C.1052317:1517

6. Medzilaborce1044225:1516

7. Bystré1050534:1615

8. Brekov1050518:2415

9. D. Klčovo1040619:3212

10. Stakčín1031618:2410

11. Dlhé n/C.1031623:3710

12. Soľ1022617:248

13. Udavské1014513:197

14. Hažín n/C.1011814:454

III. liga A - žiaci: Dvorianky - Čierna n/T. 3:0 kont., Michaľany - Turňa n/B. 10:0, Vojčice - Sečovce 4:1, Kráľovce - Kr. Chlmec 2:2, Slivník - Poproč 1:5, Parchovany voľný los.

1. Poproč980158:524

2. Michaľany980147:1224

3. Dvorianky1070334:2621

4. Vojčice961235:2119

5. Turňa n/B.951325:3016

6. Kr. Chlmec941430:2913

7. Čierna n/T.923422:219

8. Slavoj Sečovce920719:346

9. Kráľovce912620:475

10. OSK Slivník 91268:425

11. Parchovany910815:463

IV. liga sk. B - dorast: Záborské - Solivar 1:3, Kračúnovce - Miklušovce 2:1, Kojatice - Šariš 0:1, Šiba - Hermanovce 2:2, Malcov - N. Šebastová 4:1, Peč. N. Ves - Ľubotice 0:3, Fintice - Pušovce 0:0.

1. Solivar1081145:1525

2. Kračúnovce1081135:1125

3. Ľubotice1072122:823

4. Fintice1061321:2519

5. Malcov1051427:2516

6. Záborské1051419:2116

7. Pušovce1043318:1715

8. Šiba1042424:1814

9. N. Šebastová1042420:1914

10. Kojatice1033417:1512

11. Šariš1031610:2210

12. Hermanovce1012717:285

13. Miklušovce1010915:263

14. Peč. N. Ves101096:463

III. liga B - žiaci: Rudňany - Krompachy 1:0, Margecany - Betliar 0:7, Nálepkovo - Smižany 1:3, Jaklovce - Sp. Vlachy 0:2, V. Folkmar - Kluknava 0:5, Helcmanovce - Sp. Podhradie 7:1, Jamník - Harichovce 1:0.

1. Sp. Vlachy1063119:1121

2. Krompachy1062234:520

3. Rudňany1054119:819

4. Jamník1061320:1419

5. Kluknava1060427:2018

6. Harichovce1052319:1617

7. V. Folkmar1043310:1915

8. Smižany1042421:1214

9. Betliar1041518:1813

10. Helcmanovce1040624:2912

11. Nálepkovo1025313:1511

12. Sp. Podhradie1023513:249

13. Jaklovce1014510:147

14. Margecany1000104:460

IV. liga sk. C - dorast: Harichovce - Jaklovce 6:1, Sp. Vlachy - Jamník 2:1, Rudňany - Krompachy 1:3, Helcmanovce - Smižany 3:1, Nálepkovo - Margecany 1:1, Teplička - Sp. Podhradie 6:0, Prakovce - Gelnica 3:0.

1. Teplička1081135:725

2. Krompachy1080246:1024

3. Sp. Podhradie1071222:1622

4. Prakovce1062230:1520

5. Helcmanovce1051422:2216

6. Margecany1043318:2015

7. Harichovce1042420:1514

8. Nálepkovo1042416:1714

9. Gelnica1034313:2213

10. Sp. Vlachy1033418:2312

11. Smižany1030712:199

12. Rudňany1013615:366

13. Jaklovce101279:325

14. Jamník1010910:323

III. liga sk. C - žiaci: Kapušany pri Preš. - N. Šebastová 0:1, Janov - Medzilaborce 0:6, Giraltovce - Safi Prešov 1:3, Kračúnovce - AFK 93 Prešov 3:1, Ľubotice - Pušovce 5:7, Bystré n/T. - Raslavice 6:0, Fintice - Peč. N. Ves 8:0.

1. Giraltovce1081138:825

2. Safi Prešov1081134:825

3. Bystré n/T.1070332:1421

4. Ľubotice1052331:2017

5. Kračúnovce1051421:1616

6. Fintice1042434:1514

7. Medzilaborce1042432:1914

8. Kapušany pri Preš.1042417:1614

9. Pušovce 1041521:3213

10. N. Šebastová1041511:3013

11. Peč. N. Ves1040616:3512

12. Janov1022610:408

13. Prešov1012712:335

14. Raslavice101185:284

III. liga D - žiaci: Sp. Štvrtok - Ľubica 3:3, Plavnica - Lendak 3:0, Sp. Teplica - Poprad-Veľká 2:2, Hranovnica - St. Ľubovňa 1:1, Sp. Bystré - Sp. St. Ves 3:1, V. Lomnica - St. Ľubovňa C 1:0, Podolínec - St. Ľubovňa B 2:2.

1. St. Ľubovňa1071236:1322

2. Poprad-Veľká1071234:1622

3. Sp. Štvrtok1071228:1322

4. Ľubica1062232:1220

5. V. Lomnica1061331:1819

6. Podolínec1051430:2416

7. Sp. Bystré1051424:2116

8. Hranovnica1042427:2214

9. Plavnica1041519:2113

10. Sp. St. Ves1040623:2712

11. Junošport B1033418:2512

12. Sp. Teplica1032526:3211

13. Lendak101094:433

14. Junošport C1000104:490

II. liga J - st. žiaci: Levoča - Lok. PČSP Košice 1:2, Sp. N .Ves - V. Kapušany 2:0, Šaca - Koš. N. Ves neodohrané, Lok. Košice - Michalovce B neodohrané, Gelnica - Trebišov B 1:3, Čaňa - Prakovce 4:0, 1. FC Košice B - Žakarovce neodohrané.

1. Lok. PČSP10100052:130

2. Lok. Košice972047:923

3. Čaňa1062241:1920

4. Sp. N. Ves1051423:2016

5. Levoča951317:2016

6. Trebišov B1043318:1615

7. Šaca942315:1614

8. V. Kapušany92436:1710

9. 1. FC Košice B922512:278

10. Prakovce102267:258

11. Gelnica1022611:338

12. Koš. N. Ves921611:147

13. Michalovce B91446:177

14. Žakarovce90278:402

II. liga J - ml. žiaci: Levoča - Lok. PČSP Košice 0:9, Sp. N .Ves - V. Kapušany 1:0, Šaca - Koš. N. Ves neodohrané, Lok. Košice - Michalovce B 3:1, Gelnica - Trebišov B 0:1, Čaňa - Prakovce 3:0 kont., 1. FC Košice B - Žakarovce neodohrané.

1. Lok. Košice1090155:1127

2. Čaňa1081151:925

3. 1. FC Košice B971153:522

4. Lok. PČSP 1070350:1321

5. Michalovce B1062223:920

6. Trebišov B1061320:1819

7. Šaca943219:1215

8. Sp. N. Ves1050521:1515

9. V. Kapušany94059:2812

10. Koš. N. Ves921613:267

11. Levoča920715:596

12. Žakarovce91176:364

13. Prakovce101092:523

14. Gelnica1000103:470

II. liga S - st. žiaci: Snina B - Vranov n/T. neodohrané, Prešov B - Svit 3:0 kont., Lipany B - Kežmarok 1:1, St. Ľubovňa - Bardejov B 4:0, Sabinov - Solivar 4:0, Humenné B - Stropkov B 0:3, Svidník - Ličartovce 3:0.

1. FK Junošport 10100043:630

2. Tatran Prešov B1090130:827

3. Sabinov1071248:1022

4. Stropkov B1052318:1317

5. Svidník1051419:1916

6. Lipany B1043322:2315

7. Kežmarok1034313:1113

8. Bardejov B1041518:2213

9. Solivar1041518:2513

10. Humenné B1032517:2611

11. Svit1021714:287

12. Ličartovce102179:347

13. Snina B91176:334

14. Vranov n/T.91084:213

II. liga S - ml. žiaci: Snina B - Vranov n/T. neodohrané, Prešov B - Svit 3:0 kont., Lipany B - Kežmarok 5:3, St. Ľubovňa - Bardejov B 3:0, Sabinov - Solivar 0:1, Humenné B - Stropkov B 1:0, Svidník - Ličartovce 20:0.

1. Svidník1090159:727

2. FK Junošport 1072143:1223

3. HFC HumennéB1063122:1421

4. Stropkov B1053215:1418

5. Bardejov B1052330:1417

6. Solivar 1045114:617

7. Kežmarok1051438:2416

8. Sabinov1033425:1812

9. Lipany B1033428:2412

10. Tatran Prešov B1033418:1612

11. Svit102268:308

12. Vranov n/T.91268:175

13. Snina B91084:503

14. Ličartovce100195:711

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.