Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Nádeje v kopačkách

Sportnet|Publikované 5. okt 2003 o 22:00

III. liga - st. dorast: Žakarovce - Sabinov 1:2, V. Opátske - Kežmarok 0:5, Solivar - Sobrance 1:0, Giraltovce - Lok. Košice 1:2, St. Ľubovňa - Sp.

N. Ves 0:5, Svidník - Šaca 7:1, Rožňava - Ličartovce 4:1.

1. Sp. N. Ves990046:627

2. Ličartovce 1080226:1224

3. Rožňava1072144:1923

4. St. Ľubovňa1071226:2122

5. Svidník1052322:1417

6. Žakarovce942318:1414

7. Sabinov941418:1813

8. Sobrance940511:1412

9. Lok. Košice840413:1912

10. Kežmarok932422:1611

11. Solivar931517:2710

12. Šaca1030716:329

13. Koš. N. Ves921610:267

14. V. Opátske800810:310

15. Giraltovce 90097:370

III. liga - ml. dorast: III. liga - st. dorast, 10. kolo: Žakarovce - Sabinov 0:1, V. Opátske - Kežmarok 2:3, Solivar - Sobrance 2:3, Giraltovce - Lok. Košice 1:1, St. Ľubovňa - Sp. N. Ves 0:0, Svidník - Šaca 1:4, Rožňava - Ličartovce 3:2.

1. Rožňava1080246:1024

2. Lok. Košice862039:920

3. Sp. N. Ves961230:519

4. Ličartovce1061336:1719

5. Sabinov961214:1019

6. St. Ľubovňa1053221:1518

7. Koš. N. Ves952222:1617

8. Sobrance942310:1614

9. Svidník1031614:3210

10. Žakarovce922513:198

11. Šaca1014511:187

12. Solivar921612:277

13. Kežmarok92168:297

14. Giraltovce91178:334

15. V. Opátske80263:312

IV. liga sk. A - dorast: Seč. Polianka - D. Klčovo 8:0, Soľ - Dlhé n/C 3:0, Stakčín - Pakostav 2:1, Vechec - Kamenica n/C 4:0, Bystré - Medzilaborce 3:1, Udavské - Brekov 1:0, Jasenov - N. Hrušov 0:3 kont., Belá n/C - Zamutov 5:2.

1. N. Hrušov1091033:428

2. Zamutov1071226:1322

3. Medzilaborce1070326:1021

4. Vechec1061328:1619

5. Udavské1052320:1917

6. Kamenica n/C1051420:2016

7. Bystré1050522:2615

8. Seč. Polianka1041525:1713

9. Soľ1041520:1813

10. Brekov1040618:1512

11. Belá n/C1040626:3112

12. Jasenov1032510:2111

13. Stakčín1031617:2710

14. Dlhé n/C1030720:299

15. Pakostav1030710:229

16. D. Klčovo1021715:487

IV. liga sk. B - dorast: Fintice - Rožkovany 4:2, Župčany - Miklušovce 0:0, Kračúnovce - Hermanovce 5:0, Kojatice - Záborské 5:0, N. Šebastová - Ľubotice 1:2, Pušovce - V. Šariš 6:2, Kľušov - Prešov 1:3.

1. Ľubotice870138:1221

2. V. Šariš870132:1321

3. Pušovce851226:1216

4. Prešov851220:1216

5. Fintice850325:1715

6. N. Šebastová850315:1015

7. Kľušov842216:1714

8. Kračúnovce830516:139

9. Záborské830511:279

10. Kojatice821513:257

11. Miklušovce 82159:307

12. Župčany813416:246

13. Hermanovce811616:274

14. Rožkovany810713:273

IV. liga sk. C - dorast: Krompachy - Prakovce 6:0, Gelnica - Helcmanovce 1:0, Sp. Vlachy - Smižany 2:1, Nálepkovo - Rudňany 3:0, Domaňovce - Harichovce 3:3, Jaklovce - Sp. Podhradie 5:1, Teplička - Margecany 3:0.

1. Teplička871028:1022

2. Krompachy870143:921

3. Sp. Vlachy870128:1521

4. Prakovce852127:1517

5. Harichovce842223:2114

6. Gelnica831414:1210

7. Nálepkovo831416:2910

8. Jaklovce830519:219

9. Smižany 830514:189

10. Domaňovce822415:198

11. Margecany821515:237

12. Helcmanovce821517:297

13. Rudňany811613:294

14. Sp. Podhradie81078:303

IV. liga sk. D - dorast: Ťahanovce - Gem. Poloma 2:1, Haniska - Geča 7:1, Turňa n/B - Jasov 11:1, Krásna - Trstené n/H 4:0, Barca - Moldava n/B 1:5, Poproč - Medzev 3:1.

1. Haniska870136:2121

2. Moldava n/B860246:1418

3. Krásna851227:1016

4. Poproč851231:1416

5. Gem. Poloma842212:1314

6. Barca834123:1613

7. Medzev833222:1212

8. Turňa n/B832328:2011

9. Trstené n/H 832310:1511

10. Ťahanovce831416:2710

11. Jasov811615:404

12. V. Ida70345:173

13. Dobšiná71069:433

14. Geča80268:262

IV. liga sk. E - dorast: Slivník - Z. Teplica 5:0, Vojčice - M. Horeš 2:0, Naciná Ves - Hatalov 0:10, Streda n/B - Strážske 2:1, Čierna n/T - Topoľany 3:2, Sečovce - Lastomír 1:0, Michaľany - Z. Hradište 6:1, Kr. Chlmec - V. Kapušany 0:2.

1. Michaľany1082036:826

2. Kr. Chlmec 1070324:921

3. V. Kapušany1062231:620

4. Topoľany1062236:1620

5. Hatalov1061326:2019

6. Slivník1053219:1118

7. Čierna n/T1051423:2516

8. Streda n/B1034314:1813

9. M. Horeš1033418:1712

10. Vojčice1032515:1811

11. Z. Hradište1032516:2011

12. Strážske1032519:2711

13. Lastomír1022619:348

14. Sečovce1021710:267

15. Z. Teplica1021711:317

16. Naciná Ves1020813:446

IV. liga sk. F - dorast: Štrba - Sp. Bystré 4:1, Mladosť Poprad - V. Lomnica 1:3, Sp. Štvrtok - Jakubany 2:2, Poprad Stráže - Hranovnica 4:1, St. Ľubovňa - Sp. Teplica 0:3, Ľubica - Levoča 1:1, Sp. St. Ves - Sp. Belá 3:0.

1. Sp. Teplica851220:616

2. Levoča843114:815

3. Ľubica835023:1114

4. Ml. Poprad842220:1414

5. St. Ľubovňa841320:1413

6. Poprad Stráže 832318:1211

7. Hranovnica832318:1711

8. V. Lomnica825110:1111

9. Sp. Štvrtok832319:2111

10. Jakubany824214:1910

11. Sp. Bystré83148:1510

12. Sp. St. Ves830516:214

13. Štrba81167:214

14. Sp. Belá811610:274

II. liga východ - st. žiaci: V. Kapušany - Ličartovce 2:3, Trebišov B - Michalovce B 0:1, Giraltovce - Vranov B 10:2, Vranov A - Stropkov B 3:0, Svidník - Snina B 4:0, Strážske - Humenné B 1:9.

1. Vranov A660038:218

2. Michalovce B650120:215

3. Svidník650120:1115

4. Giraltovce 640229:1012

5. Ličartovce632111:1111

6. Trebišov B622214:78

7. Humenné B621314:167

8. Vranov B821316:197

9. Stropkov B62136:117

10. Strážske610511:393

11. Snina B60152:151

12. V. Kapušany60062:400

II. liga východ - ml. žiaci: V. Kapušany - Ličartovce 0:0, Trebišov B - Michalovce B 3:0, Giraltovce - Vranov B 3:1, Vranov A - Stropkov B 4:1, Svidník - Snina B 5:0, Strážske - Humenné B 0:2.

1. Humenné B651014:416

2. Stropkov B641111:713

3. Vranov A640226:812

4. Giraltovce632114:711

5. Trebišov B631213:1010

6. V. Kapušany63129:810

7. Michalovce B62137:97

8. Vranov B62047:156

9. Strážske62046:186

10. Svidník61149:134

11. Ličartovce61146:104

12. Snina B61147:204

II. liga J - st. žiaci: Čaňa - Smižany 2:0, 1. FC Košice B - Šaca 2:1, Sp. N. Ves - Koš. N. Ves 0:0, Moldava n/B - Lok. Košice B 10:0, Žakarovce - Gelnica 0:0, Prakovce - Rožňava 2:0.

1. Moldava n/B651029:516

2. Koš. N. Ves641115:313

3. 1. FC Košice B640219:712

4. Sp. N. Ves632116:811

5. Čaňa631216:710

6. Smižany631213:810

7. Šaca630312:129

8. Gelnica61417:77

9. Rožňava62048:106

10. Prakovce620415:256

11. Žakarovce60248:222

12. Lok. Košice B60061:450

II. liga J - ml. žiaci: Čaňa - Smižany 4:0, 1. FC Košice B - Šaca 7:0, Sp. N. Ves - Koš. N. Ves 3:2, Moldava n/B - Lok. Košice B 13:1, Žakarovce - Gelnica 0:0, Prakovce - Rožňava 0:11.

1. Moldava n/B651049:216

2. 1. FC Košice B650147:115

3. Sp. N. Ves650149:415

4. Rožňava641127:513

5. Čaňa641130:1013

6. Smižany631220:510

7. Koš. N. Ves631218:1310

8. Šaca61147:284

9. Lok. Košice B61058:533

10. Prakovce61053:563

11. Žakarovce60153:381

12. Gelnica60150:461

II. liga S - st. žiaci: Ľubotice - Bardejov B 1:3, St. Ľubovňa B - Safi Prešov 0:5, Poprad - Svit 1:1, Lipany B - Kežmarok 0:0, Sabinov - Prešov B 0:2, Solivar - Levoča 5:2.

1. Kežmarok651028:516

2. Sabinov650136:615

3. Prešov B650116:615

4. Solivar641122:613

5. Safi Prešov630313:119

6. Bardejov B630315:159

7. Lipany B621318:137

8. Svit621310:97

9. Poprad62138:297

10. Ľubotice61147:204

11. Levoča610515:323

12. St. Ľubovňa B 60061:370

II. liga S - ml. žiaci: Ľubotice - Bardejov B 0:6, St. Ľubovňa B - Safi Prešov 1:2, Poprad - Svit 1:1, Lipany B - Kežmarok 2:2, Sabinov - Prešov B 1:2, Solivar - Levoča 7:0.

1. Prešov B660026:218

2. Solivar 650132:315

3. Safi Prešov650117:415

4. Sabinov640214:612

5. Bardejov B631218:810

6. Lipany B 631217:2010

7. Kežmarok622210:78

8. St. Ľubovňa B62045:146

9. Svit61238:185

10. Poprad61145:274

11. Ľubotice60159:311

12. Levoča60065:260

III. liga A - žiaci: Naciná Ves - Hatalov 0:6, Dvorianky - Malčice 10:2, Tušice - Michaľany 1:4, Parchovany - Sečovce 0:2, Slivník - Vojčice 1:10, Kr. Chlmec - Čierna n/T 9:0.

1. Kr. Chlmec660072:018

2. Sečovce651026:416

3. Vojčice650128:415

4. Michaľany641112:713

5. Hatalov630315:99

6. Slivník530216:129

7. Parchovany630314:289

8. Čierna n/T520316:166

9. Dvorianky620416:186

10. Malčice61058:383

11. Tušice60064:420

12. Nac. Ves60064:530

III. liga B - žiaci: Košice - Drnava 3:2, Barca - Turňa n/B 2:5, Haniska - V. Opátske 0:1, Poproč - Medzev 0:3 kont., Geča - Valaliky 5:0, Koš. Olšany - Rozhanovce 3:0 kont.

1. Haniska 860230:1118

2. Poproč851221:716

3. Barca851225:1216

4. Drnava850332:1615

5. V. Opátske750219:815

6. Košice842218:1814

7. Turňa n/B741243:2013

8. Geča732214:811

9. Medzev721410:257

10. Valaliky720515:246

11. N. Myšľa711520:484

12. Koš. Olšany71066:423

13. Rozhanovce701610:241

III. liga C - žiaci: Krompachy - Margecany 1:6, Smolník - Helcmanovce 9:0, V. Folkmar - Olcnava 6:2, Nálepkovo - Jamník 2:0, Gelnica - Rudňany 3:0, Kluknava - Sp. Vlachy 0:13, Harichovce - Sp. Podhradie 2:0.

1. Nálepkovo871038:122

2. Sp. Vlachy861137:919

3. Gelnica861120:919

4. Smolník851231:1016

5. Harichovce850319:1315

6. Margecany850317:1715

7. V. Folkmar831413:1210

8. Jamník831410:1210

9. Olcnava830517:269

10. Helcmanovce83059:269

11. Rudňany821513:157

12. Krompachy821514:267

13. Sp. Podhradie82067:176

14. Kluknava80082:540

III. liga D - žiaci: Župčany - Fintice 6:0, Niž. Šebastová - Demjata 2:1, Safi Prešov - Raslavice 4:2, Peč. N. Ves - Zborov 3:0, Kračúnovce - Kapušany 7:0, Pušovce - V. Šariš 6:1, Janov - AFK 93 Prešov 5:1.

1. Kračúnovce870150:721

2. Zborov870121:721

3. Safi Prešov850330:1515

4. Niž. Šebastová843113:915

5. Raslavice842218:814

6. Demjata832332:911

7. Janov832323:1911

8. Pušovce832322:3111

9. Peč. N. Ves831413:1610

10. Župčany830518:289

11. AFK 93 Prešov822411:348

12. Fintice821513:297

13. Kapušany811610:274

14. V. Šariš81076:413

III. liga E - žiaci: Udavské - Hažín n/C 1:1, Z. Hámre - Belá n/C 3:0, Bystré - D. Klčovo 20:0, Medzilaborce - Kochanovce 11:1, Zamutov - Sačurov 0:0, Vechec - Čierne n/T 0:0, Soľ - Seč. Polianka 11:0.

1. Bystré871060:522

2. Soľ860251:1218

3. Medzilaborce860222:818

4. Z. Hámre851227:1316

5. Belá n/C850314:915

6. Seč. Polianka842217:2614

7. Čierne n/T841310:1513

8. Hažín n/C832325:2711

9. Kochanovce83148:2010

10. Vechec821517:247

11. Zamutov821511:217

12. Udavské82159:247

13. D. Klčovo81076:473

14. Sačurov80171:271

III. liga F - žiaci: Dobšiná - Podolínec 2:0, Sp. Belá - V. Lomnica 2:3, Sp. Štvrtok - Ľubica 4:1, Plavnica - Sp. St. Ves 2:0, Hranovnica - Sp. Teplica 3:2, Poprad - Matejovce 9:1, Sp. Bystré - St. Ľubovňa 6:1.

1. Poprad 861137:819

2. Sp. Bystré861128:1019

3. V. Lomnica853025:1018

4. Plavnica860220:718

5. Sp. Štvrtok860219:1118

6. Matejovce841321:1813

7. Podolínec841318:1613

8. Ľubica832319:1911

9. Sp. Teplica831414:2010

10. Hranovnica830519:199

11. Dobšiná81167:294

12. St. Ľubovňa81169:384

13. Sp. St. Ves80269:222

14. Sp. Belá802616:342

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.