Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Nádej v kopačkách

Sportnet|Publikované 3. nov 2002 o 23:00

III. liga skup. st. dorast - výsledky 14. kola: Žakarovce - Rožňava 3:1, Giraltovce - Humenné 4:0, Koš. Nová Ves - PČSP Košice 0:8, Ličartovce - Čaňa

0:2, V. Kapušany - Sobrance 0:2, Svidník - Sp. N. Ves 2:6, St. Ľubovňa - Sabinov 6:2, Moldava n/B. - Poprad 1:2.

1. Poprad14113037:1136

2. PČSP Košice14111251:934

3. Sp. N. Ves14101355:1931

4. Čaňa1494132:1131

5. Moldava 1482431:1826

6. St. Ľubovňa1472535:2323

7. Rožňava1470740:3121

8. Ličartovce1470736:2821

9. Žakarovce1353531:2918

10. Svidník1452724:3817

11. Sobrance1451821:3016

12. Giraltovce1443715:2615

13. Sabinov1331918:4810

14. Koš. N. Ves14301117:439

15. Humenné1322911:428

16. V. Kapušany1301126:541

III. liga skup. ml. dorast - výsledky 14. kola: Žakarovce - Rožňava 0:2, Giraltovce - Humenné 0:0, Koš. N. Ves - PČSP Košice 0:4, Ličartovce - Čaňa 0:0, V. Kapušany - Sobrance 2:0, Svidník - Sp. N. Ves 0:3, St. Ľubovňa - Sabinov 2:1, Moldava n/B. - Poprad 3:2.

1. Sp. N. Ves14130165:639

2. PČSP Košice14130153:639

3. Rožňava14120260:1636

4. St. Ľubovňa1492326:1129

5. Čaňa1481521:1725

6. Ličartovce1463527:2621

7. Poprad1462625:2320

8. Sabinov1361635:2419

9. Moldava 1460835:3318

10. Koš. N. Ves1460820:3018

11. Svidník1450920:3515

12. V. Kapušany1350816:4515

13. Giraltovce1442821:2514

14. Sobrance14211110:467

15. Žakarovce1320119:516

16. Humenné1302115:542

IV. liga skup. A dorast - výsledky 12. kola: Dlhé n/C. - Stakčín 5:1, Medzilaborce - D. Klčovo 1:4, Belá n/C. - Vechec 2:2, Jasenov - Hažín n/C. 2:4, Kemnica n/C. - Brekov 5:0, Zamutov - Udavské 6:0.

1. Vechec1292137:1029

2. Kamenica 1290333:1627

3. Zamutov1282237:926

4. Jasenov1271423:2522

5. Belá 1253420:2218

6. D. Klčovo1260628:3618

7. Medzilaborce1244428:2316

8. Brekov1251619:3016

9. Bystré1150634:1715

10. Dlhé 1241728:4413

11. Soľ1132621:2611

12. Stakčín1231822:3410

13. Hažín 1231823:4810

14. Udavské1214713:267

IV. liga skup. B dorast - výsledky 12. kola: Záborské - Kračúnovce 0:0, Kojatice - Solivar 0:1, Šiba - Miklušovce 2:2, Maľcov - Šariš 2:1, Peč. N. Ves - Hermanovce 4:3, Fintice - N. Šebastová 2:2, Pušovce - Ľubotice 1:3.

1. Solivar12101149:1631

2. Ľubotice1283127:1127

3. Kračúnovce1282236:1426

4. Fintice1263325:2921

5. Maľcov1261530:2919

6. N. Šebastová1253424:2118

7. Záborské1253420:2218

8. Pušovce1244420:2116

9. Šiba1243526:2415

10. Kojatice1234517:1613

11. Šariš1241715:2413

12. Hermanovce1222823:338

13. Peč. N. Ves12201010:516

14. Miklušovce1212917:285

IV. liga skup. C dorast - výsledky 12. kola: Harichovce - Sp. Vlachy 2:1, Rudňany - Jaklovce 3:0 kont., Helcmanovce - Jamník 6:2, Nálepkovo - Krompachy 4:4, Teplička - Smižany 4:1, Prakovce - Margecany 9:0, Gelnica - Sp. Podhradie 2:1.

1. Teplička12101142:931

2. Krompachy1291257:1528

3. Prakovce1282241:1626

4. Sp. Podhradie1271424:2022

5. Helcmanovce1261529:3119

6. Gelnica1254318:2419

7. Harichovce1252523:1917

8. Nálepkovo1243520:2215

9. Sp. Vlachy1243523:2615

10. Margecany1243519:3215

11. Smižany1240814:2312

12. Rudňany1233627:3712

13. Jaklovce1212910:395

14. Jamník12101113:473

IV. liga D dorast - výsledky 14. kola: Turňa n/B. - Jasov 0:2, Geča - Medzev 5:4, Krásna - Šaca 2:1, Dobšiná - Valaliky 3:0 kont., Barca - K. Olšany 4:1, V. Ida - Krs. Podhradie 4:2, Ťahanovce - Haniska 3:1.

1. V. Ida1393146:1330

2. Turňa 1493251:2230

3. V. Opátske1392232:1429

4. Krásna1475232:1326

5. Barca1474331:2025

6. Dobšiná1472536:2723

7. K. Olšany1464435:3022

8. Haniska1470750:3521

9. Šaca1470736:3921

10. Jasov1452728:3217

11. Geča1452723:3517

12. Medzev1451843:4416

13. Valaliky1432924:5711

14. Ťahanovce1331923:5510

15. Trstené1322911:338

16. Krs. Podhradie14211118:507

IV. liga skup. E dorast - výsledky 14. kola: Slivník - Vojčice 3:0 kont., Streda n/B. - Topoľany 4:0, Zemp. Hradište - Budkovce 1:0, Hatalov - Kr. Chlmec 2:1, Zemp. Teplica - Sečovce 8:1, Parchovany - Nacina Ves 3:4, Malý Horeš - Michaľany 3:3, Strážske - Lastomír 5:4.

1. Michaľany14103154:1233

2. Kr. Chlmec1494140:1431

3. Z. Hradište1483334:2027

4. Slivník1474353:2625

5. Strážske1480637:2924

6. Sečovce1472544:3823

7. Topoľany1471640:3122

8. Z. Teplica1462635:3220

9. Nacina Ves1462629:4920

10. Lastomír1461748:3619

11. Parchovany1452741:4717

12. Vojčice1451824:3916

13. Hatalov1451821:3816

14. Streda 1442820:3514

15. Malý Horeš1432920:4211

16. Budkovce14101313:653

IV. liga skup. F dorast - výsledky 12. kola: Sp. St. Ves - Ľubica 2:0, Lučivná - Sp. Štvrtok 5:1, St. Ľubovňa - V. Lomnica 0:1, Poprad - Sp. Belá 4:2, Podolinec - Sp. Bystré 1:2, Kežmarok - Levoča 2:0.

1. Kežmarok12102045:732

2. V. Lomnica1291240:1428

3. Ľubica1281327:1625

4. Sp. Bystré1281332:2425

5. Sp. Teplica1171334:2022

6. Lučivná1271433:2422

7. Sp. St. Ves1261529:2819

8. Poprad1261524:2819

9. Hranovnica1141617:1513

10. St. Ľubovňa1241723:3013

11. Levoča1240820:3612

12. Sp. Štvrtok1221916:407

13. Sp. Belá12111016:374

14. Podolínec1201117:441

III. liga B žiaci - výsledky 12. kola: Rudňany - Margecany 9:0, Nálepkovo - Krompachy 1:4, Jaklovce - Betliar 3:0, V. Folkmár - Smižany 2:1, Helcmanovce - Sp. Vlachy 2:6, Jamník - Kluknava 0:2, Harichovce - Sp. Podhradie 3:1.

1. Krompachy1282248:626

2. Sp. Vlachy1273225:1424

3. Kluknava1280432:2224

4. Rudňany1265130:1023

5. Harichovce1263324:1921

6. V. Folkmár1263313:2021

7. Jamník1261521:1919

8. Smižany1252526:1517

9. Betliar1251626:2216

10. Helcmanovce1240828:3812

11. Sp. Podhradie1233617:2812

12. Nálepkovo1225515:2711

13. Jaklovce1224614:1810

14. Margecany1200124:650

III. liga C žiaci - výsledky 12. kola: Kapušany - Janov 2:1, Giraltovce - N. Šebastová 7:0, Kračúnovce - Medzilaborce 5:0, Ľubotice - Safi Prešov 0:4, Fintice - Pušovce 1:1, Peč. N. Ves - Raslavice 1:0.

1. Safi Prešov12101144:831

2. Giraltovce1291246:1128

3. Bystré 1171333:1522

4. Ľubotice1262435:2620

5. Kapušany1262422:1920

6. Kračúnovce1261526:2219

7. Fintice1253439:1618

8. Medzilaborce1252535:2517

9. Pušovce1243523:3415

10. Peč. N. Ves1250719:3815

11. N. Šebastová1241712:4013

12. Janov1232714:4311

13. AFK Prešov1112814:375

14. Raslavice1211105:334

III. liga D žiaci - výsledky 12. kola: Sp. Štvrtok - Plavnica 4:2, Hranovnica - Lendak 4:1, Sp. Bystré - Poprad/Veľká 1:5, V. Lomnica - St. Ľubovňa 2:1, Podolínec - Sp. St. Ves 8:1, Junošport St. Ľubovňa B - Junošport St. Ľubovňa C 7:1.

1. PP-Veľká1282240:1826

2. St. Ľubovňa1281340:1625

3. Sp. Štvrtok1281335:1925

4. V. Lomnica1281335:2025

5. Ľubica1162333:1520

6. Podolínec1161438:2519

7. Hranovnica1253432:2418

8. Junošport B1253429:2918

9. Plavnica1251624:2616

10. Sp. Bystré1251626:2916

11. Sp. St. Ves1240825:3712

12. Sp. Teplica1132628:3511

13. Lendák1220108:496

14. Junošport C1100115:560

II. liga J st. žiaci - výsledky 12. kola: Levoča - Sp. N. Ves 4:1, Gelnica - Koš. N. Ves 3:1, 1. FC Košice B - Trebišov B 1:1, Žakarovce - Prakovce 0:4.

1. PČSP Košice11110056:133

2. Loky Košice1182155:1126

3. Levoča1271427:2822

4. Čaňa1162341:2220

5. Trebišov B1254322:1719

6. Šaca1052320:1617

7. Sp. N. Ves1251624:2816

8. Prakovce1233611:2512

9. Gelnica1232715:3611

10. Koš. N. Ves1131713:1710

11. 1. FC Košice B1124513:2810

12. V. Kapušany1124510:2710

13. Michalovce B112459:2610

14. Žakarovce1112811:455

II. liga J ml. žiaci - výsledky 12. kola: Levoča - Sp. N. Ves 1:1, Gelnica - Koš. N. Ves 1:3, 1. FC Košice B - Trebišov B 3:0, Žakarovce - Prakovce 4:0.

1. Loky Košice11100163:1130

2. 1. FC Košice B1191164:528

3. Čaňa1181251:1225

4. PČSP Košice1180353:1324

5. Michalovce B1172230:923

6. Trebišov B1271423:2122

7. Šaca1044219:1216

8. Sp. N. Ves1251622:1916

9. V. Kapušany1151512:2816

10. Koš. N. Ves1131716:3510

11. Žakarovce1122711:378

12. Levoča1222817:648

13. Prakovce1210112:643

14. Gelnica1200124:570

II. liga S st. žiaci - výsledky 12. kola: Snina B - Prešov B 0:1, Lipany B - Vranov n/T. 3:0, St. Ľubovňa - Svit 6:0, Sabinov - Kežmarok 3:0, Svidník - Solivar 3:0, Ličartovce - Stropkov B 0:2.

1. St. Ľubovňa12120051:636

2. Prešov B12100233:1130

3. Sabinov1281351:1325

4. Svidník1271424:1922

5. Stropkov B1262420:1520

6. Lipany B1253425:2518

7. Bardejov B1151521:2216

8. Humenné B1142521:2714

9. Kežmarok1234513:1613

10. Solivar1241719:3213

11. Svit1231816:3410

12. Ličartovce1231811:3710

13. Vranov 122198:277

14. Snina B121298:375

II. liga S ml. žiaci - výsledky 12. kola: Snina B - Prešov B 0:2, Lipany B - Vranov n/T. 6:0, St. Ľubovňa - Svit 11:0, Sabinov - Kežmarok 1:2, Svidník - Solivar 6:0, Ličartovce - Stropkov B 1:4.

1. Svidník12110169:833

2. St. Ľubovňa1283156:1427

3. Humenné B1164123:1522

4. Stropkov B1263320:1921

5. Kežmarok1262442:2720

6. Lipany B1253437:2518

7. Prešov B1253423:1618

8. Solivar1246215:1318

9. Bardejov B1152430:1517

10. Sabinov1243527:2015

11. Snina B123099:539

12. Svit122289:448

13. Vranov 121299:285

14. Ličartovce1201116:781

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.