Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Naďalej v hre o prvú priečku

Sportnet|Publikované 19. nov 2002 o 23:00

Martin - ŠK Farmakol Tatran juniori 19:28 (12:13)Martin/Prešov - Po víťazstve pod Turcom ostali druholigoví juniori prešovského Farmakolu naďalej v

Martin - ŠK Farmakol Tatran juniori 19:28 (12:13)

Martin/Prešov - Po víťazstve pod Turcom ostali druholigoví juniori prešovského Farmakolu naďalej v hre o prvú - jedinú postupovú priečku do prvoligovej slovenskej súťaže hádzanárov . Po ňom sa tréner Šarišanov Vladimír Čanda vyjadroval na adresu svojich zverencov pochvalne. "Zo súpera sme mali pred začiatkom stretnutia zdravý rešpekt. Možno aj ten spôsobil, že sme sa rozbiehali pomalšie, no na druhej strane musím priznať, že sa nám to nastalo po prvýkrát, čo sme sa proti papierovo slabšiemu súperovi nedokázali presadiť hneď od úvodu. V polovici prvého polčasu chlapci prehrávali 5:8, potom však šnúrou piatich gólov vývoj otočili. Domáci sa ale nevzdávali, hrozili až do stavu 16:15 v náš prospech, potom sme sa začali, aj vďaka lepšej kondícii, presadzovať výraznejšie my. Čo sa týka jednotlivcov, prijemne ma prekvapili mladíci Dzuričko s Koropšákom, napriek zdravotným problémom bol tradičnou oporou Michalík, v pravý čas sa vrátila forma Klauzerovi. A konečne nám zachytali aj obaja brankári. No toto víťazstvo by som v prvom rade označil ako kolektívne dielo," prezradil V. Čanda.

Jeho zverencov čaká v sobotu ďalší náročný duel, keď od 17. hodiny privítajú v hale na Baštovej ulici rezervu 1. MHK Košice.

ŠK Farmakol Tatran juniori: Bryndza, Callo Marušinec 5, M. Tabačko 8, Dzuričko, Klauzer, L. Ferenc, Michalík 5, Pašen, Bartek 1, Koropšák 1, Dobrovodský 4/1, Marušák 4.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.