Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Nabité čelo Tipovacej ligy

Sportnet|Publikované 8. okt 2002 o 22:00

Michalovce - Takto absolútne vyrovnané poradie Tipovacej ligy história súťaže nepamätá, azda len na samotnom začiatku súťaže ho možno s tým súčasným

čo i len trochu porovnať. Po dlhšom čase máme jediného lídra, ale ten bude mať čo robiť, aby si vedúcu pozíciu udržal. Prenasleduje ho totiž šestica tipujúcich s o tri body menším ziskom a za nimi nasleduje celá hŕba ďalších ašpirantov na špicu tabuľky. Vzhľadom na blížiaci sa záver súťaže, do ktorého je potrebné absolvovať ešte päť kôl, je to sľubné znamenie dramatického boja o celkové prvenstvo, v ktorom na vás čakajú lákavé finančné i vecné odmeny.

Aj keď väčšina z vás ťažila z absolútnej vernosti domácim celkom, čo mnohým zaručilo až deväťbodový zisk, viacerí sa popálili na domácej prehre Topolian so Slivníkom. Výhru nováčika uhádol málokto, ale predsa sa našli dvaja takí, ktorí správne uhádli všetkých šesť stretnutí. Milena Timková zo Stanče a Trebišovčan Ladislav Majerník ml. mali na svojich tiketoch plné zásahy, nuž si zaslúžia uznanie. Veríme, že v nasledujúcom kole bude mať väčšina z vás podobný dôvod na radosť.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.