Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Na záver remíza

Sportnet|Publikované 10. sep 2008 o 22:00

REYKJAVÍK.Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov remizovala vo svojom záverečnom vystúpení v 7. skupine kvalifikácie o postup na ME 2009 s

Islandom na jeho pôde 1:1 (1:1). Oba góly padli ešte v prvom polčase. Islanďania viedli od 23. min zásluhou Sigurdssona, za Slovensko vyrovnával na konečných 1:1 v 42. min z pokutového kopu Stoch. Slováci hrali celý druhý polčas presilovku, ale rozhodujúci gól už nestrelili. Zverenci trénera Jozefa Barmoša obsadili v skupine nepostupové 3. miesto. Do vyraďovacej fázy kvalifikácie postúpili z 1. miesta Rakúšania.

ŠTATISTIKA

n Island "21" - Slovensko "21" 1:1 (1:1). Góly: 23. Sigurdsson - 42. Stoch (11 m). ŽK: Weiss, Tóth, Piroska (všetci SR), ČK: 42. Jonnson (Island, za ruku v šestnástke), rozhodca Toussaint (Lux.). SR: Košický - Martin Tóth, Džogan, Nosek, Čikoš - V. Weiss ml. (56. T. Zápotoka), Kucka, K. Kuzma, Stoch - Piroska (65. Sylvestr), Majtán (75.Gergel).