Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Na prvotriednom futbalovom šlágri Solivar - Uzovce môžu zarobiť aj diváci...

Sportnet|Publikované 4. sep 2002 o 22:00

Prešov - V posledný deň prvého augustového dňa sa na solivarskom futbalovom štadióne uskutoční "prvotriedne" derby. Vedúci celok I. triedy okresu

Prešov FC JOMA Solivar privíta na svojom ihrisku (od 10:30 h) tretie Uzovce. Obidve mužstvá majú v tabuľke zhodne po deväť bodov, rovnako ako druhá Demjata, štvrtý Víťaz a piata Pečovská Nová Ves. Areál solivarského futbalového stánku dostáva nový šat a mužstvo FC JOMA Solivar nové impulzy, ktoré by ho mali podľa klubových ambícií vyniesť do vyššej súťaže. Lenže podobný zálusk si robia i inde, nielen na Solivare. O to môže byť duel Solivar - Uzovce zaujímavejší, hoci súťaž sa iba rozbieha.

Prezident FC JOMA M. Ninič avizuje, že vedenie klubu pripravilo i na tento futbalový zápas tradičnú tombolu. Šťastní majitelia vyžrebovaných vstupeniek sa môžu tešiť na hodnotné vecné ceny (zväčša športové oblečenie značky JOMA), ale i na peňažné odmeny. Tie získa ten, kto dokáže z polovice futbalového ihriska trafiť malú bránu. Každý z troch pokusom má päťstokorunovú hodnotu. Nuž, na Solivar sa oplatí prísť nielen pozrieť na súboj o špicu tabuľky, ale si cez prestávku zasúťažiť a i privyrobiť.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.