Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Na nezvyčajnom poste útočníka Bambúch stretnutie nedohral

Sportnet|Publikované 25. nov 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves Už v druhom zápase sa predstavil robustný obranca Spišskej Novej Vsi Lukáš Bambúch v úlohe útočníka. V zápase proti Martinu mal 32.

minúte za stavu 1:3 veľkú príležitosť, keď sám pred Rovniankom vyslal na jeho bránu tvrdú strelu, ktorá tesne minula martinskú svätyňu. Nedeľňajší zápas však Lukáš nedohral. Za narazenie protihráča mu hlavný rozhodca Baluška ukázal päť minút plus do konca zápasu.

"Nebolo to na vylúčenie do konca zápasu. Trafil som ho z boku a čisto. Rozhodcovia majú na nás trochu iný meter," objasnil spornú situáciu L. Bambúch.

Ak chceli Spišiaci aspoň hmlisto vidieť koncové svetlá rýchlo ubiehajúceho extraligového vlaku, museli v nedeľu proti Martinu zabodovať. Pri pohľade na zostavu sa dalo tušiť, že to Spišiaci nebudú mať vôbec ľahké. Nastúpiť nemohli juniori a tak trénerska dvojica Klinga Daniš mala k dispozícii tri útoky a Bambúch opäť hral pre neho na netradičnom poste útočníka.

"Na Spiši sa cítim dobre, nie je to až také zlé. Včera mala zasadať Správna rada a potom sa uvidí, ako to bude z hokejom ďalej. Snažím sa hrať stále na doraz. Tréneri mali po spomínanom faule výhrady. Chcem si to pozrieť ešte na videu, ako som to spravil," skonštatoval Lukáš Bambúch.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.