Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Na našom ľade futbalové výsledky

Sportnet|Publikované 8. nov 2005 o 23:00

Bratislava (TASR+SITA) - Včera sa hrali zápasy 19. kola I. hokejovej ligy.Sp. Nová Ves - Prievidza 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)Na Spiši sa v prvej a

Bratislava (TASR+SITA) - Včera sa hrali zápasy 19. kola I. hokejovej ligy.

Sp. Nová Ves - Prievidza 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Na Spiši sa v prvej a druhej tretine hral obojstranne len priemerný hokej. Až v tretej tretine hráči oboch družstiev zvýšili úsilie v snahe rozhodnúť. Zrýchlená hra priniesla gólové šance, jednu z nich domáci využili na strelenie víťazného gólu.

Gól: 53. Koky. Rozhodovali: Marušin - T. Orolín, V. Snášel, vylúčení: 4:7, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 525 divákov.

Prešov - Trebišov 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Prešovu bola málo platná prevaha skoro počas celého zápasu. O všetkom rozhodla 26. minúta, keď hosťujúci Hubka vo vlastnom oslabení namieril puk do ľavej

šibenice Gubíkovej bránky.

Gól: 26. Hubka. Rozhodovali: Žák - Hric, T. Szabó, vylúčení: 7:6, navyše: Valko (Trebišov) DKZ za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, 290 divákov.

Topoľčany - Humenné 3:4 pp a samostatných nájazdoch

(0:2, 2:1, 1:0 - 0:0, 0:1)

Stretnutie malo zásluhou oboch celkov dobré tempo s množstvom gólových príležitostí, najmä na strane domácich.O osude stretnutia rozhodli až samostatné nájazdy, v ktorých boli šťastnejší hostia.

Góly: 28. Božik, 36. Gális, 45. Varga - 4. Franc, 10. Jenčík, 34. Štekláč, rozhodujúci nájazd premenil Mravec. Rozhodovali: Babeliak - Rohoň, R. Vojtek, vylúčení: 9:7, navyše Mižák (Humenné) 10 min za napadnutie zozadu, presilovky: 2:2, oslabenia: 0:0, 535 divákov.

Zostávajúce výsledky: P. Bystrica - Piešťany 2:8 (1:3, 0:3, 1:2), 16. Hanták, 44. M. Straňovský - 32. a 52. H. Ručkay, 37.

a 56. P. Učeň, 7. Mišík, 15. L. Bartek, 20. Peško, 26. Ferkodič. Senica - Levice 5:6 (3:1, 0:3, 2:2), 1. Š. Rusnák, 10. Kadraba, 18. Dujčík, 46. Ivičič, 56. Hrnčirík - 19. a 23. J. Mihálik, 33. Jágerský, 33. Matejov, 46. M.

Pupák, 51. Podstavek. Trnava - B. Bystrica 3:2 pp a samostatných

nájazdoch (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0, 1:0) , 5. Čunderlík, 50. Holovič, Foltín - 13. Longauer, 42. Macejka.