Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Na Mini Cassovia Cupe sa darilo pretekárom Metropolu

Sportnet|Publikované 20. nov 2002 o 23:00

Košice - V nedeľu sa v Košiciach pod záštitou Východoslovenskej únie karate a bojových umení (VÚKABU) konal turnaj mládeže v karate Mini Cassovia

Cup. Na tejto súťaži sa zúčastnilo 263 mladých karatistov z 21 klubov karate. Novinkou bolo zavedenie (či presnejšie znovuzavedenie) súťaže v kata družstvách, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom.

Najúspešnejším klubom na turnaji sa stal Metropol Košice so ziskom 9 zlatých, 7 strieborných a 3 bronzových medailí, druhým najúspešnejším klubom bol KK Union Košice, ktorý získal 7 zlaté, 5 strieborné a 6 bronzové medaile a tretím tímom bol Zen Shotokan Košice so ziskom 4 zlatých, 4 strieborných a 6 bronzových medailí.

Z výsledkov v jednotlivých kategóriách:

KATA jednotlivci

Chlapci: 1. Denis FEDOR (Asahi Dojo Rožňava), dievčatá: 1. Diana PAJUNKOVÁ (Klub mladých Michalovce), ml. žiaci: 1. Tomáš BEGANIČ (Klub mladých Michalovce), ml. žiačky: 1. Simona BEŇOVÁ (Metropol Košice), st. žiaci: 1. Róbert KALAFUS (Zen Shotokan Košice), st. žiačky: 1. Lucia RÁCOVÁ (Metropol Košice), ml. dorastenci: 1. Ronald BODNÁR (Metropol Košice), ml. dorastenky: 1. Simona TIMKOVÁ (Zen Shotokan Košice).

KATA družstvá

Chlapci: 1. Metropol Košice I., 2. Metropol Košice II., 3. KK Union Košice, dievčatá: 1. Metropol Košice, 2. ŠKP Prešov, 3. KK Kretovič Košice

KUMITE jednotlivci

Chlapci: 1. Róbert CUPRIK (KK Tanden Košice), dievčatá: 1. Barbora BERNÁTOVÁ (Metropol Košice), ml. žiaci do 3O kg: 1. Ivan NUTÁR (KK Kretovič Košice), ml. žiaci do 35 kg: 1. Lukáš ŠTEFANČIN (KK Union Košice), ml. žiaci do 40 kg: 1. Maroš BRENDZA (MsKS Sabinov), ml. žiaci nad 40 kg: 1. Marek VANCÁK (UPJŠ Košice), ml. žiačky do 35 kg: 1. Tatiana GIRMANOVÁ (Metropol Košice), ml. žiačky nad 40 kg: 1. Zuzana CICMANOVÁ (MsKS Sabinov), st. žiaci do 40 kg: 1. Roman SZABÓ (UPJŠ Košice), st. žiaci do 45 kg: 1. Slavomír KRAJŇÁK (KK Union Košice), st. žiaci do 50 kg: 1. Igor MACÁK Zen Shotokan Košice, st. žiaci nad 50 kg: 1. Matúš BOZOGÁŇ (KK Union Košice), st. žiačky do 40 kg: 1. Marcela CINGEĽOVÁ (KK Kretovič Košice), st. žiačky do 45 kg: 1. Lucia RÁCOVÁ (Metropol Košice), st. žiačky nad 45 kg: 1. Radka LIPOVSKÁ (KK Union Košice), ml. dorastenci do 45 kg: 1. Ronald BODNÁR (Metropol Košice), ml. dorastenci do 50 kg: 1. Vladimír SABO (KK Union Košice), ml. dorastenci do 55 kg: 1. Juraj OLEJÁR (KK Union Košice), ml. dorastenci do 60 kg: 1. Radovan HAJDUK (KK Kretovič Košice), ml. dorastenci nad 60 kg: 1. Lukáš BÖGÖŠ (KK Union Košice), ml. dorastenky do 50 kg: 1. Simona TIMKOVÁ (Zen Shotokan Košice), ml. dorastenky do 55 kg: 1. Beáta FUTEJOVÁ (MsKS Sabinov), ml. dorastenky do 60 kg: 1. Miroslava PETROVÁ (Asahi dojo Rožňava), ml. dorastenky nad 60 kg: 1. Diana DUROVÁ (KK Kretovič Košice).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.