Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Na holi zápolili bežkári

Sportnet|Publikované 20. feb 2009 o 00:00

KOŠICE. Lyžiarsky klub Metropol Košice usporiadal na Kojšovskej holi 28. ročník pretekov v behu na lyžiach Košická lyža. V hlavnej kategórii mužov na

10 km trati zvíťazil Michal Weiss (Hronec) za 39:56 min. pred Martinom Balogom (Fox Biatlon Prešov) za 40:20 min. a tretí dobehol Peter Kohút (Metropol Košice) za 41:39 min. Z veteránov od 40 rokov bol najrýchlejší Valér Franko (Sokol Kysak) za 42:17 min. pred Jozefom Scirankom (U. S.Steel Košice) za 42:41 min. a tretí skončil Róbert Nemčík (Metropol Košice) za 45:10 min. V kategórii žien na 5 km trati vyhrala Ivana Ďurčová za 30:45 min. pred Simonou Ďurčovou (obe ATU Košice), ktorá zaostala o 2:05 min. a tretia finišovala Otília Sciranková (U. S. Steel Košice).