Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Na hokej do Ice arény autobusmi

Sportnet|Publikované 18. feb 2009 o 23:00

V základnej časti I. hokejovej ligy obsadil HC Prešov 07 štvrté miesto. Súperom mužstva trénerov Petra Křemena a Igora Libu v štvrťfinálových

zápasoch play-off bude Dolný Kubín.

PREŠOV. Prvé dva súboje (hrá sa na tri víťazné) medzi Prešovom a Dolným Kubínom sa odohrajú na ľade prešovskej Ice arény túto sobotu a nedeľu. Obidva so začiatkom o 17.30 hodine.

Ústretový krok HC Prešov 07

Vedenie HC Prešov 07 sa rozhodlo pre krok v minulosti už odskúšaný. Fanúšikov hokeja z okolitých obcí, ako informoval prezident klubu a zároveň aktívny hráč tímu René Pucher, budú do Ice arény zvážať autobusmi. Návštevnosť na zápasoch základnej časti mala stúpajúci trend. Čím vyššie sa prešovskí hokejisti v tabuľke šplhali, tým viac ľudí chodilo na ich zápasy. V blížiacich sa play-off stretnutiach bude mužstvo HC Prešov 07 potrebovať výdatnú podporu publika. Preto sa rozhodlo pre ústretový ťah.

Dovezenie i odvoz zdarma

Dovezenie vybranou trasou i odvoz späť ponúka vedenie prešovského hokejového klubu zdarma. Potrebné je iba si zakúpiť vstupenku na zápas. Tá vyjde na 1,8 eura. Autobusy podľa časového harmonogramu z každého smeru budú zbierať ľudí v jednotlivých obciach na zastávkach SAD Prešov.

Do rastzra!!!

Smer Kapušany

Podhorany15.40 hod.

Chmeľovec15.45 hod.

Šarišská Trstená15.50 hod.

Proč16.00 hod.

Pušovce16.05 hod.

Chmeľov16.15 hod.

Podhrabina16.20 hod.

Lipníky16.25 hod.

Nemcovce16.32 hod.

Šarišská Poruba 16.35 hod------ iba na hlavnej ceste

Lada16.40 hod.

Kapušany16.45 hod.

Smer Ličartovce

Kendice16.00 hod.

Drienovská N. Ves16.05 hod.

Ličartovce16.10 hod.

Lemešany 16.15 hod--------na odbočke smer Drienov

Drienov16.22 hod.

Petrovany16.27 hod.

Záborské 16.35 hod.

Dulová Ves16.40 hod.

Smer Široké

Hendrichovce15.40 hod.

Bertotovce 15.45 hod.

Fričovce15.50 hod.

Široké15.55 hod.

Víťaz16.00 hod.

Ovčie 16. 05 hod.

Hrabkov16.10 hod.

Križovany16.20 hod.

Chmiňany16.25 hod.

Chmin. N. Ves16.30 hod.

Župčany 16.40 hod. -- na hlavnej ceste

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.