Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Na hádzanú zajtra zdarma

Sportnet|Publikované 11. nov 2005 o 00:00

Prešov Hádzanári Tatrana Prešov hrajú zajtra (18. h) zrejme svoj "zápas sezóny". V skupine F Ligy majstrov hostí v Tatran handbal aréne posledný

Prešov predposledné Dinamo Bukurešť. Pätnásteho októbra v meste Buzau, kde rumunský majster hráva svoje domáce stretnutia Ligy majstrov, prehrali zeleno bieli o štyri góly. Ak však doma vyhrajú o päť a prípadne viac, budú to oni, ktorí by z tretieho miesta pri prípadnej rovnosti bodov v skupine postúpili do štvrtého kola druhej najvýznamnejšej európskej hádzanárskej súťaže Pohára víťazov pohárov.

Keďže z pohľadu Prešovčanov ide o kľúčový zápas, rozhodli naň nevyberať vstupné. Tretina z 1500 vytlačených vstupeniek sa už minula. Ďalšie sú k prevzatiu u správcu Tatrana handball arény ešte aj dnes od 10. do 18.hodiny. V prípade, že sa všetky neminú, zvyšok bude daný do pokladne haly na Baštovej, ktorú v sobotu otvoria o 16,30 hodine. Vedenie Tatrana Prešov upozorňuje, že bez platného lístka sa do haly nik nedostane. Majitelia permanentných vstupeniek sa nemusia obávať, ich miesta sú usporiadateľskou službou zabezpečené.

(leš)

Súvisiace články