Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Na druholigovú premiéru juniorov Farmakolu proti Levoči je vstup zdarma

Sportnet|Publikované 20. sep 2002 o 22:00

Prešov - Dnes sú na programe úvodné zápasy druhej slovenskej ligy hádzanárov. Vo východnej skupine bude štartovať šestica tímov, juniori ŠK Farmakol

Tatran, HK Tatran 1952 Prešov, ďalej Detva, Košice B, Martin a Levoča. Práve posledný menovaný tím nastúpi v zajtra od 10. hodiny na palubovke haly ŠK Farmakol na súboj s tamojšími juniormi. Domáci mančaft, pod vedením trénera Vladimíra Čandu, zatiaľ pokope veľa toho odohrať nestihol. Je zložený z minuloročných starších dorastencov (Bryndza, Koropšák, Onofrej), niekdajších hráčov širšieho A tímu (Tabačko, Bartek, Callo,Pašen, Kivader), no predovšetkým z dvojice najskúsenejších, Michalika s Klauzerom, ktorí v ročníku 1991/ 1992 odohrali skoro všetky zápasy seniorov Tatrana. Úplným novicom v kolektíve juniorov je T. Kollár, prešovský odchovanec, ktorý sa po skončení vysokoškolského štúdia v Bratislave vrátil späť do materského oddielu. A aké sú prognózy V. Čandu pred stretnutím? "Samozrejme, že chceme zajtra vyhrať. Trochu nás v príprave pribrzdili menšie zranenia, no na našich cieľoch to nič nemení. Zatiaľ vám neviem povedať v akej zostave nastúpime, z prvého mužstva možno dostanem k dispozícii Marušáka s M. Amrichom".

Ostáva teda len veriť, že výsledok dnešného merania síl seniorov s ŠKP Bratislava bude tou najlepšou pozvánkou na zajtrajšie vystúpenie juniorov. Na neho sa vedenie klubu rozhodlo udeliť vstup zdarma.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.