Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Na čele znovu priepasť

Sportnet|Publikované 7. okt 2003 o 22:00

Michalovce - Na čele Tipovacej ligy Zemplínskeho denníka KORZÁR sa znovu vytvorila bodová priepasť, keď líder priebežného poradia Viliam Paulišin

zvýšil svoj náskok pred dvojicou 142-bodových prenasledovateľov Jozefom Brudzom a Albínom Krišom ml. už na rozdiel trinástich bodov. Iste mu k tomu pomohol fakt, že ako jeden z ôsmich tipujúcich uhádol víťazstvo Lokomotívy Košice vo Veľkých Kapušanoch, čo mu zaručilo dohromady šestnásťbodový zisk. Viliam Paulišin však aj napriek takémuto úlovku nebol najúspešnejším tipérom minulého kola, stal sa ním Michalovčan Peter Sluk, ktorému k plnému zásahu chýbal iba správny tip súboja Borša - Streda nad Bodrogom, kde tipoval víťazstvo hostí.

V nasledujúcom kole Tipovacej ligy znovu nechýbajú zaujímavé zápolenia, spomedzi ktorých bude najdôležitejšie uhádnuť rezultát zápasu Stará Ľubovňa - Trebišov. Slavoj ťahá už päťzápasovú sériu bez prehry, no jeho výkon v ostatnom domácom súboji proti Svidníku nebol najpresvedčivejší. Kto tento duel správne natipuje, iste sa bude o týždeň pri pohľade na tabuľku nasledujúceho kola usmievať.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.