Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Na 3b Plážový futbal aj ženy

Sportnet|Publikované 25. júl 2008 o 22:00

PREŠOV. Po nultom ročníku v roku 2006 a oficiálne prvom vlani, nadväzujú v Prešove na tradíciu turnajov v plážovom futbale. Druhý ročník turnaja 3b

Plážový futbal 2008 sa odohrá, ak to počasie dovolí, 2. a 3. augusta na pieskovom ihrisku prešovského kúpaliska na Sídlisku III.

Ako nás informoval za tím organizátorov Marek Matej, v tomto roku čakajú početnú účasť nielen z regiónu, ale aj ďalších miest Slovenska: "Máme už prihlášky od družstiev z Vrábeľ, Spišskej Novej Vsi, Popradu, Košíc a, samozrejme, aj z Prešova. Domáce tímy budú prevažne z uličnej ligy, vrátane majstrovského Gemoru, ktorý však bude hrať pod hlavičkou TMF."

Organizátori pripravili aj množstvo sprievodných akcií pre divákov. "Okrem plážového futbalu predstavíme aj iné športy, máme pripravené ukážky taekwona-da a bedmintonu. Okrem toho bude bohatá tombola, zisk z nej opäť venujeme na charitu. Mimochodom, výťažok z tej minuloročnej odovzdáme tým, ktorí to poptrebujú, začiatkom budúceho týždňa. Premiérovo máme nachystanú aj V.I.P. kategóriu. Môžem prezradiť, že v rámci nej sa po prvýkrát predstavia aj ženy. Prihlásili na nám Košičanky pod hlavičkou tímu Luigi," aktualizoval M. Matej.

Ešet sa dá hlásiť

Záujemcovia o účasť v maximálne deväčlenných tímoch sa ešte stále môžu hlásiť na telefónoch 0905/237494, 0903/237494 (Marek Matej) a 0905/340145 (Ondrej Kačmár), alebo e-maile matejbk 99 presov.sk. Prihlášky môžete priamo podať aj v športovej predajni v Prešove na Hlavnej 69. Potrebné informácie, podrobné pravidlá a formulár prihlášky nájdete na stránke www.plazovyfutbalpresov.sk. Termín uzatvárania účastníckych zoznamov je v stredu 30. júla.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.