Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Na 1. HFC Humenné skôr, zajtra derby

Sportnet|Publikované 30. mar 2012 o 22:00

Kým nedeľňajšie zápasy Majstrovstiev regiónu východ začnú o 15.30 hod., 1. HFC Humenné má dnes svoj výkop už o 15.00 hod.HUMENNÉ. Dnes a zajtra sa odohrajú v humenskom regióne dve zaujímavé stretnutia. 1. HFC Humenné dnes v domácej jarnej ouvertúre privíta Hanisku, rečou tabuľky líder hostí tretieho, zajtra je v neďalekom Jasenove na programe derby. Nováčik spod Jasenovského hradu si zmeria sily s Pakostovom.

Úprava začiatku

Devätnáste kolo súťaže Majstrovstvá regiónu východ je rozdelené do dvoch dní. Dnes jediný zápas 1. HFC Humenné - Haniska zajtra doplní ďalších sedem. Pôvodne bol začiatok stretnutí jednotne stanovený na 15.30 hod., ale keďže dnešok ešte patrí marcu, ktorého úradný hrací čas v jarnej odvete sa viaže k 15.00 hod., došlo v Úradnej správe VsFZ č. 48 k úprave začiatku stretnutia. Oznam, najmä pre fanúšikov i tých, ktorí sa chystajú na humenskú jarnú ouvertúru znie: 1. HFC Humenné - Haniska má výkop o 15. hodine.

Lákadlom derby

Aj zajtrajšok je pre humenský región futbalovo lákavý. Na mysli máme štvrtoligové derby (skupina Sever) Jasenov - Pakostov. Domáci nováčik vstúpil do jarnej odvety víťazstvom v Bystrom, kým Pakostovčania doma pred týždňom remizovali s Plavnicou. Derby bude mať isto svoj náboj, jesenné meranie síl na pakostovskom trávniku dopadlo zmierlivo 1:1. Odveta pod Jasenovským hradom začína presne o 15.30 hod.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.