Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Moldavskí hádzanári zabudli na nemeckej diaľnici svojho kapitána

TASR|Publikované 9. júl 2002 o 11:49

Berlín 9. júla (TASR) - Nepríjemnú skúsenosť zažil na nemeckých diaľniciach kapitán hádzanárskej reprezentácie Moldavska, ktorého na jednom z odpočívadiel ...

Berlín 9. júla (TASR) - Nepríjemnú skúsenosť zažil na nemeckých diaľniciach kapitán hádzanárskej reprezentácie Moldavska, ktorého na jednom z odpočívadiel zabudol autobus jeho výpravy.

Moldavci smerovali po autostráde A7 do Dánska a neďaleko Lutterbergu sa rozhodli pre pravidelnú krátku prestávku. Autobus v ceste na Jutský polostrov po chvíľke pokračoval, pričom si nikto nevšimol, že medzi pasažiermi niekto chýba. Kapitánovi Moldavcov, ktorý údajne neovládal ani jediné slovo po nemecky, sa však podarilo na parkovisku presvedčiť jednu vodičku, aby zo svojho mobilného telefónu nahlásila cudzincov problém polícii. Jedna z diaľničných hliadok sa ihneď vydala prenasledovať autobus a onedlho ho už odstavila na krajnici. Roztržitá posádka autobusu sa až od ochrancov zákona dozvedela dôvod nečakanej prestávky, lebo absenciu svojho kapitána nikto z Moldavcov nespozoroval.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.