Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

MMA liga amatérov SOMMA pokračovala druhým kolom

Vladimír Bilohuščin|Publikované 3. feb 2021 o 01:00

SOMMA priniesla novinku na amatérskej scéne - kategóriu ELITE.

Túto sobotu sa Spišskej Novej Vsi uskutočnilo ďalšie kolo ligy SOMMA. Zápasilo sa v mládežnických a seniorských kategóriách, ktoré diváci mohli zhliadnúť na live streame z podujatia.

V najprestížnejšej kategórii ELITE, ktorá slúži už pre skúsenejších zápasníkov, prebehlo niekoĺko zaujímavých duelov. V tejto kategórii bol vyhlasený ako najlepší zápas tohto kola duel medzi Dominikom Drapáčom z MMA Team Slovakia Michalovce a Petrom Lazarákom z Fight Club Kenkyo Poprad. V ňom sme boli svedkami tvrdého knockdownu, ktorý uštedril Peter Lazarák svojmu súperovi a následnom obrátení zápasu v prospech Dominika Drapáča.

Skvelými výkonmi sa prezentovali aj ďalší zápasníci Martin Mucha, Dominik Toporcer, Petr Beran, či Klára Krchňavá. Kategória ELITE je tak otvorená aj pre zápasníkov, ktorí majú skúsenosti taktiež z profesionálnym MMA, ale nie sú v ňom naplno etablovaní. 

V príprave je už ďalšie kolo, ktoré prebehne 27. februára. Do SOMMA CUP 3 je možné sa registrovať už teraz cez registračný formulár na oficiálnej webovej stránke alebo cez svojích klubových trénerov.

Výsledky turnaja:

 

            BLUE

 

               RED

 

   Mládež

 

-56 kg

 

 3 x 2 min.

 

1.)  Emília Majerčáková

Fight Club Kenkyo Poprad

 Body

       vs.

          Ema Durčáková

MMA Team Slovakia Michalovce       

  Body

 12

   5

                 

1.kolo 01: 17

   TKO

Emília Majerčáková

 

 

Mládež

 

-56 kg

 

 3 x 2 min.

     

 

2.)     Michal Kožuch

Fight Club Kenkyo Poprad

  Body

       vs.

  

             Alex Koky

        Pit Gym Levoča   

  Body

   5

   12

 

1.kolo 0:48

  RNC

Alex Koky

 

 

Mládež

 

-77,1 kg

 3 x 2 min.

 

 

3.)     Alexander Gažík

Fight Club Kenkyo Poprad  

  Body

       vs.

  

           Patrik Šoffa

MMA Team Slovakia Michalovce      

  Body

   10

    5

 

 

Na body

 Alexander Gažík                 

 

            BLUE

 Juniori

            RED

-60 kg

 

 3 x 3 min.

 

4.)     Michal Koky

Fight Club Kenkyo Poprad       

  Body

       vs.

          Samuel Kodaj

Laugaricio Combat Club Trenčín         

  Body

  12

  5

1.kolo 1:03

  SUB.

Michal Koky

 

 

Mládež

 

-60,2 kg

 

 3 x 2 min.

 

5.) Gabriela Majerčáková

Fight Club Kenkyo Poprad 

  Body

       vs.

  Simona Brajerčíková                      HULK Spišská Nová Ves          

  Body

  12

    5

1.kolo 0:25

 

  TKO

Gabriela Majerčáková 

 

Juniori

 

 

-77,1 kg

 

3 x 3 min.

pyramída

 

6.)    Andrej Majerčák

Fight Club Kenkyo Poprad       

  Body

      vs.

         Dalibor Šoltés             

 HULK Spišská Nová Ves

  Body

 12

  5

2.kolo 2:37

   TKO

Andrej Majerčák

 

 

Juniori

 

-61,2 kg

 

3 x 3 min.

 

7.)        Peter Koky

Fight Club Kenkyo Poprad 

  Body

 

          Aďo Valigura

Fight Club Kenkyo Poprad

  Body

   5

  10

 

 Na body

Aďo Valigura

 

 

 

  Muži

 

-77,1 kg

 

  3 x 3 min.

 

 

8.)  Róbert Mitro

   MMA Giant Košice

  Body

 

              Dávid Reby

MMA Team Slovakia Michalovce

  Body

   5

  12

 

3.kolo 1:09

    TKO

Dávid Reby

 

                    BLUE

  Juniori

                     RED

-65,8 kg

  3 x 3 min.

 

9.)    Ladislav Lechan

MMA Team Slovakia Michalovce 

  Body

       vs.

      Timotej Tománek

Laugaricio Combat Club Trenčín          

  Body

  12

  5

1.kolo 0:37

  SUB.

Ladislav Lechan

 

 

Juniori

 

-65,8 kg

 

 3 x 3 min.

 

10.)      Martin Šimeg

MMA Psycho Team Košice 

  Body

       vs.

               Alex Šurík

MMA Team Slovakia Michalovce          

  Body

   5

    12

1.kolo 2:04

 

 TKO

Alex Šurík

 

Juniori

 

 

-77,1 kg

 

3 x 3 min.

pyramída

 

11.)    Dalibor Šoltés               HULK Spišská Nová Ves       

 Body

      vs.

          Dávid Mindžák

MMA Team Slovakia Michalovce

 Body

  5

  12

1.kolo 0:11

 

 TKO

Dávid Mindžák

 

 

 Muži

 

-77,1 kg

 

3 x 3 min.

 

12.)    Róbert Mitro

       MMA Giant Košice

 Body

      vs.

          Dario Gaman  

 Laugaricio Combat Club Trenčín

 Body

   5

   10

Zápas zrušený pre zranenie

 

Dario Gaman   

 

 

 

  Muži

 

-66 kg

 

  3 x 3 min.

 

 

13.)     Filip Kovatsch 

MMA Psycho Team Košice  

 Body

        vs.

           Oliver Orgován  

      MMA Top Team Košice  

 Body

  12

   5

 

1.kolo 0:27

    SUB.

Filip Kovatsch  

                    BLUE

  Juniori

                     RED

-77,1 kg

 

  3 x 3 min.

  pyramída

 

14.)      Andrej Majerčák

Fight Club Kenkyo Poprad 

  Body

       vs.

         Dávid Mindžák

MMA Team Slovakia Michalovce         

  Body

  5

  10

 

Zápas zrušený pre zranenie

 

Dávid Mindžák

 

 

 Muži

 

-77,1 kg

 

 3 x 3 min.

 

 

15.)   Dávid Reby

MMA Team Slovakia Michalovce

  Body

       vs.

          Dario Gaman  

 Laugaricio Combat Club Trenčín

  Body

   5

    10

 

 

Na body

Dario Gaman   

 

 Muži

 

 

-93 kg

 

3 x 3 min.

 

 

16.)   Peter Lazarák

Fight Club Kenkyo Poprad 

  Body

      vs.

      Dominik Drapáč

MMA Team Slovakia Michalovce          

  Body

   5

  12

2.kolo 2:42

  TKO

 Dominik Drapáč

* E L I T E *

 

            BLUE

  Muži

 

            RED

-65,8 kg

(dohoda do 64 kg)

 3 x 3 min.

 

17.)   Dominik Toporcer

           Pit Gym Levoča

  Body

       vs.

           Roman Krúpa

Laugaricio Combat Club Trenčín

  Body

  12

  5

 

1.kolo 2:50

  TKO

Dominik Toporcer

 

 

  Ženy

 

 

 

(dohoda do 54 kg)

 3 x 3 min.

 

18.)   Klára Krchňavá

Laugaricio Combat Club Trenčín

  Body

       vs.

            Eva Šimková

MMA Team Slovakia Michalovce

  Body

  12

    5

 

1.kolo 0:40

  TKO

Klára Krchňavá

 

 Muži

 

 

 

3 x 3 min.

 

 

19.)         Petr Beran

      Monster Gym Praha

 Body

      vs.

        Jakub Lukačovič

 Laugaricio Combat Club Trenčín

 Body

  12

   5

1.kolo 1:15

 RNC

 

Petr Beran

 

 

Muži

 

 

– 75kg    

3 x 3 min.

 

20.)   Martin Mucha

         OFA  Bratislava

 Body

 

           Lukáš Soroka

Still Storm Fight Club Bardejov

 Body

  12

   5

1.kolo 1:09

    RNC

Martin Mucha

 

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články