Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Mladší dorastenci Rožňavy zvíťazili jednoznačne

Sportnet|Publikované 4. nov 2005 o 23:00

Rožňava - Dorastenci SP MFK Rožňava privítali minulú sobotu v poslednom jesennom kole súperov z Kežmarku. Kým mladší dorast zvíťazil, staršiemu sa

smolu nepodarilo pretrhnúť.

Rožňava - Kežmarok 1:2 (0:1)

Starší dorastenci chceli pretrhnúť nepriaznivú bilanciu z posledných kôl a s vervou sa pustili do súpera. Hostia však hrali pozorne a po jednom z protiútokov sa ujali vedenia. Domáci v druhom polčase pridali, no znova sa radovali hostia. Zdalo sa, že už je rozhodnuté, no Motyka z pokutového kopu znížil. Na záver sa od domácich odklonilo šťastie, keď Urban, Bodnár ani Ovári nedokázali z vyložených príležitostí skórovať. Zostava Rožňavy: D. Motyka - R. Motyka, Varga, Rochfaluši, Chochol, Milata, Zsilla, Ovári, Bodnár, Urban, Szakal.

Rožňava - Kežmarok 5:0 (2:0)

Stretnutie bolo od začiatku jednoznačnou záležitosťou domácich mladších dorastencov. V prvom polčase skórovali Cangár a Pisár. Ich hra však nebola bez chýb. Po zmene strán sa ich výkon výrazne zlepšil a ďalšie góly pridali Cangár, Havko a Konček. Okrem nich mohli ešte hostia po krásnych akciách domácich inkasovať viac. Zostava Rožňavy: Kovács - Mészner, Sanislo, Konček, Béreš, Bachňák, Breuer, Pollák, Maliňák, Urban, Pisár, striedali Havko, Ambrúzs, Lenghart

Žiacke mužstvá cestovali do Koš. Novej Vsi. Darilo sa im menej a prehrali.

Koš. Nová Ves - Rožňava 2:1 (1:0)

Starší žiaci Rožňavy podali svoj najslabší výkon, čo ich stálo postupové miesto v tabuľke. Viditeľne im chýbal Zsiga, ktorý sa musel podrobiť operácii. No tiež kvalitný výkon z predchádzajúcich kôl. Domácim stačila na víťazstvo minimum šancí a bojovnosť. Hostia síce v závere zatlačili súpera, ale chýbala presná koncovka.

Koš. Nová Ves - Rožňava 3:1 (2:0)

Mladší žiaci Rožňavy prehrávali po štvrťhodine hry o dva góly. Prvý gól dostali po rohovom kope, keď chybovali obrancovia a druhý z penalty, po faule na hranici šestnástky. Potom sa hra vyrovnala a šance sa striedali na oboch stranách. V druhom polčase výrazne pridali a hralo sa na polovici domácich. Hostia znížili po góle Galla. Vytvorili si aj ďalšie šance, ale loptu do siete už nedokázali dopraviť. Naopak domáci sa na polovicu súpera dostali len raz a výsledkom bol tretí gól. Zostava Rožňavy: Vanyo - Sapanoš, Madaras, Kvasnička, Gere, Maliňák, Zatroch, J. Kováč, Gallo, F. Kováč, striedali Fabian, Lenghart.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.