Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Mládežnícky futbal: Štyri víťazstvá Humenčanov

Dorastenci FK Humenné zvíťazili v Trebišove. (Autor: Slavoj TV)
Vladimír Vasilenko|Publikované 29. aug 2016 o 22:00

Sninským dorastencov sa však nedarilo.

HUMENNÉ. Dorastenecké výbery počas týždňa dohrávali zápasy druhého kola, pričom z dvojice potešili najmä humenské výbery, ktoré zvíťazili v Trebišove. Nedarilo sa Sninčanom, ktorí dohrávané zápasy prehrali a taktiež zo zápasov šiesteho kola sa vracali domov naprázdno. V tretej dorasteneckej lige zvládli derby zápas lepšie chlapci z Jasenova, ktorí porazili Spartak Medzilaborce rozdielom triedy.

II. liga, starší dorast U19 – dohrávka 2. kola
Trebišov – FK Humenné 0:1 (0:1)
Gól: Maďák
ŽK: Diladi, Barna-Surničin, Tamáš, Zlacký
FK Humenné: Surničin- Cholp, Pavlík, Harakaľ, Balog, Havrilko, Tamáš, Maďák, Zlacký, Lukáč, P. Kuľha (Megela, Ščerba)

Poprad – MFK Snina 4:1 (3:0)
Góly: Chromčo 2, Mičko, Hudaček-Hašuľ
ŽK: Weiss-Rohač, Halaburka
MFK Snina: B. Tomáš- Husťak, Lajtár, Čopik, Cima, Roháč, Halaburka, Danko, Harvan, Hašuľ, Peknhaus (Dický)

6. kolo
Spišská Belá – FK Humenné 1:3 (1:1)
Góly: Macko-Sitarčík, Lukáč, Zlacký
ČK: Lukáč po 2 ŽK
FK Humenné: Surničin- Cholp, Pavlík, Harakaľ, Tamáš, Zlacký, Lukáč, Kuľha, Sitarčík, Havrilko, Ščerba

Ľubotice – Snina 2:0 (0:0)
Góly: Hudák (11m), Mihalik
MFK Snina: Dolanský- Balko, Lajtár, Čopík, Kozej, Rohač, Halaburka, Danko, Harvan, Mackaľ, Peknhaus (Dický, Hašuľ)

Tabuľka
1. Stropkov    6    5    1    0    27:6    16
2. Ľubotice    6    5    0    1    13:5    15
3. Vranov n/T    6    4    1    1    21:6    13
4. Sp. N. Ves    6    4    1    1    17:5    13
5. Poprad    6    4    1    1    18:7    13
6. Koš. N. Ves    6    3    2    1    12:4    11
7. Lipany    6    3    0    3    10:11    9
8. Humenné    6    3    0    3    11:13    9
9. Sobrance    6    2    2    2    12:11    8
10. Snina    6    2    0    4    11:17    6
11. L. Košice    6    1    2    3    7:10    5
12. Trebišov    6    1    2    3    8:12    5
13. Giraltovce    5    1    2    2    7:11    5
14. Svit    5    1    1    3    5:19    4
15. Sp. Belá    6    0    1    5    3:20    1
16. Moldava     6    0    0    6    2:27    0

II. liga, mladší dorast U17 – dohrávka 2. kola
Trebišov – FK Humenné 2:3 (0:1)
Góly: Cili, Himaľ (11m)-Sitarčík 2, Matta
ŽK: Volesko, Pálfi-Salanci, Frandofer, Sitarčík
FK Humenné: Čeremeta- Čura, Kislan, Dziaba, Matta, Havlíček, Vrblovský, Salanci, Frandofer, Sitarčík, Horvat (Maškuľak, Čakloš, Bočko)

Poprad – MFK Snina 4:0 (2:0)
Góly: Škyrta 2, Ihnačák, Kromka
ŽK: Hrabčák, Lojan, Drab
MFK Snina: Buhaj- Hrabčák, G. Lukačik, Lojan, Leňo, Roman, Lukáč, Hrib, Drab, Burík, Terpák (Telvák, Špitalik)

6. kolo
Spišská Belá – FK Humenné 2:4 (2:1)
Góly: Havlíček 2, Matta, Čura
FK Humenné: M. Kuľha- Čura, Kislan, Dziaba, Matta, Havlíček, Vrblovský, Salanci, Frandofer, Maškuľak, Bočko (Čakloš)

Ľubotice – Snina 2:0 (0:0)
Góly: Hreško, Marcin
ŽK: G. Lukačik
MFK Snina: Tomáš- Hrabčák, G. Lukačik, Lojan, Leňo, Husťak, Roman, Lukáč, Ondika, Hrib, Drab (Telvak, Špitalik, Burik)

Tabuľka
1. Humenné    6    6    0    0    21:6    18
2. Ľubotice    6    5    1    0    10:1    16
3. Stropkov    6    4    0    2    18:5    12
4. L. KOŠICE    6    3    3    0    8:3    12
5. Trebišov    6    3    1    2    21:7    10
6. Poprad    6    3    1    2    18:5    10
7. Snina    6    3    1    2    15:7    10
8. Sp. N. Ves    6    3    1    2    13:7    10
9. Lipany    6    3    1    2    12:7    10
10. Koš. N. Ves    6    2    2    2    15:9    8
11. Vranov n/T    6    2    2    2    8:8    8
12. Sp. Belá    6    1    1    4    5:15    4
13. Moldava     6    1    0    5    2:29    3
14. Svit    5    0    2    3    2:12    2
15. Giraltovce    5    0    0    5    1:19    0
16. Sobrance    6    0    0    6    3:32    0

III. liga, dorast VsFZ – 2. kolo
Jasenov – Medzilaborce 3:0 (1:0)
Góly: Okoš, Soták, Roško
Jasenov: Moriak- Okoš, Minda, Hudák, Kudráč, D. Horvát, P. Horvát, Roško, Karnaj, Klič, S. Soták (Halajčík)
Medzilaborce: Sliž- Galajda, Tarča, Zjatik, Roháč, Sekela, Višňovský, Surmaj, Stirčák, Rodák, Goga (Šanta, Tabaka, Šamko)

II. liga, starší žiaci U15 – 4. kolo
FK Humenné B – Giraltovce 1:4 (0:1)
Góly: Sitarčík-Kuriplach, Lukáč, Juhas, Bobák
SAFI Prešov-Medzilaborce 2:1(0:1)
Góly: Lichvar, Andrek-Zavacký

II. liga, mladší žiaci U13 – 4. kolo
FK Humenné B – Giraltovce 1:2 (1:2)
Góly: Žinčák (11m)-Kokolík 2
SAFI Prešov-Medzilaborce 2:4(0:2)
Góly: Ehrlich 2-Pukáč 2, Žulevič, Mihalič
 
I. trieda dorast ObFZ Humenné U19 – 2. kolo
Oľka – Pakostov 3:1 (1:1)
Góly: Drozd, Lukáč, Sivý (11m)-Sivák
Jasenov B – Dlhé n/C 11:0 (4:0)
Góly: Husár 5, Stašák 2, Gavel 2, Butala, Žinčák
Papín – Kamenica n/C 1:6 (1:3)
Góly: Prochádzka-T. Čabák 2, Šutka 2, Vasiľko, Sedláček
ČK: Kmec
Ulič – Kochanovce/Brekov 2:0 (1:0)
Góly: R. Janko 2
Ptičie – Stakčín 6:2 (3:0)
Góly: Kohút 3, Sojčák 2, Porvaznik-Keleman, Kelemen

I. trieda žiaci ObFZ Humenné U15 – 2. kolo
Zemplínske Hámre – Belá n/C 0:11 (0:4)
Góly: Suško 3, Lecký 2, Hohuš 2, Gnip 2, Kováč, Karľa
Udavské – Kamenica n/C 5:2 (2:1)
Góly: M. Meričko 3, Maďák 2-F. Goroľ, S. Goroľ
Jasenov – Dlhé n/C 6:2 (4:1)
Góly: J. Balog 3, Maľár 2, Gumenický-Cipka, Dzurko

Autor: Vladimír Vasilenko

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.