Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Mládežnícky futbal - podtatranský región

Sportnet|Publikované 23. sep 2006 o 00:00

II. liga - skupina východ - st. dorast, 8. kolo: Poprad - Košice B 1:0 (1:0), gól: A. Tropp, ml. dorast: Poprad - Košice B 2:1 (2:1), góly PP:

Bednarčík, Vitkaj, III. liga - st. dorast, 8. kolo: Svidník - Junošport 1:5 (0:2), góly Junošportu: Dlugoš 3, Kaleta, Mariančík, Kežmarok - Solivar 1:5 (0:2), gól KK: Munka, ml. dorast: Svidník - Junošport 0:0, Kežmarok -Solivar 2:0 (0:0), IV. liga - skupina F - dorast, 6. kolo: Štrba - V. Lomnica 1:2 (0:2), góly: Garaj - M. Ružbarský, D. Ružbarský, Hranovnica - L. Teplička 3:0 (1:0), góly: Petruľa 2 (1 z 11 m), Korenko, Svit - Poprad-Stráže 5:2 (2:1), góly: Tvaružek 3, Rumančík, Josko - Jančík, Zgodava, Ľubica - Sp. Štvrtok 10:1 (4:0), góly: M. Sova 3, J. Sova, Kovalčík a Špirko po 2, Ordzovenský - Breja, Lendak - Sp. Bystré 2:1 (1:1) góly: M. Neupauer, M. Gábor - Orolín, FAM Poprad - Vrbov 5:2 (2:1), góly: Odrobina 2, Soľava, Zadražil, Lipták - Ondrejka, Baláž, Sp. Teplica - Podolínec 2:7 (2:4), góly: Pekarčík, Višňovský - Michlík, Vašaš a Bachleda po 2, Pethö, I. liga - skupina východ - st. žiaci, 7. kolo: Vranov - Junošport 4:1 (2:1), gól Junošportu: Drahovský, ml. žiaci: Vranov - Junošport 2:0 (1:0), II. liga - skupina A - st. žiaci, 5. kolo: FAM Poprad - Poprad A 1:14 (1:6), góly: Kolodzej - Grainda a Kosek po 4, Šlosár 3, Janigloš, Kožuch, Tajboš, Svit - Podolínec 1:0 (1:0), gól: Baniar, Junošport - Kežmarok 2:0 (1:0), góly: Kolcún, Nemergut, Poprad B - Lendak 4:1 (2:0), góly PP: Remenár a Závacký po 2, ml. žiaci: FAM Poprad - Poprad A 2:4 (1:2), góly: Hazrolly, Kubusová - Kikta, Kováč, Matray, Belohorec, Svit - Podolínec 3:1 (2:0), góly: Stromček, Trajteľ, Habiňák - Rát, Junošport - Kežmarok 2:2 (1:1), góly: Imrich, N. Kačmarčík - Minárik, Grünvalský, Poprad B - Lendak 1:1 (0:1), gól PP: Mensák, III. liga - skupina E - žiaci, 6. kolo: Vikartovce - Výborná 1:0 (1:0), gól: Š. Kuna, V. Tatry - V. Lomnica 0:2 (0:1), góly: M. Pompa 2, Sp. Štvrtok - Sp. Bystré 0:4 (0:1), góly: Vitko, Trnka, Knežnik, Luha, St. Lesná - Sp. Belá 6:2 (1:1), góly: Unger 3, Bendík 2, Polhoš - M. Siska 2, Poprad-Stráže - Sp. St. Ves 1:2 (1:0), góly: Sečka - M. Vojsovič 2, Plavnica - Ľubica 2:0 (0:0), góly: Bebko, Vyparina, Sp. Teplica - Hranovnica 0:0.

Dorast - skupina F:

1. Svit651022:1016

2. V. Lomnica650118:915

3. FAM Poprad641130:913

4. Hranovnica640226:1412

5. Podolínec632119:1011

6. Ľubica631229:1010

7. Lendak631221:1410

8. Poprad-Stráže631222:1910

9. L. Teplička630315:139

10. Sp. Bystré630317:179

11. Vrbov610512:303

12. Sp. Teplica61059:283

13. Sp. Štvrtok60153:271

14. Štrba60065:380

Starší žiaci - skupina A:

1. Poprad A550045:215

2. Sp. Podhradie541027:213

3. Prešov B540118:412

4. Lipany B531116:910

5. Kežmarok52126:127

6. FAM Poprad52126:217

7. Podolínec52039:126

8. Poprad B52038:116

9. Svit52038:136

10. Junošport52036:236

11. Lendak50054:180

12. Sabinov50051:270

Mladší žiaci - skupina A:

1. Prešov B550039:415

2. Poprad A550023:315

3. Sp. Podhradie532020:1111

4. Svit531110:1710

5. Junošport521216:157

6. Lipany B520312:136

7. Kežmarok511312:94

8. FAM Poprad51136:84

9. Lendak51133:114

10. Sabinov51138:194

11. Podolínec51134:194

12. Poprad B50143:271

Žiaci - skupina E:

1. Sp. Bystré650133:415

2. Plavnica650111:415

3. Sp. St. Ves640226:912

4. St. Lesná640216:812

5. V. Lomnica640217:1612

6. Ľubica63219:511

7. Sp. Teplica631214:810

8. Poprad-Stráže630310:69

9. Sp. Belá630310:169

10. Výborná62137:147

11. Hranovnica611411:204

12. Sp. Štvrtok610510:143

13. Vikartovce61052:193

14. V. Tatry60153:331

Súvisiace články