Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Mládežnícky futbal - podtatranský región

Sportnet|Publikované 10. nov 2006 o 23:00

II. liga - skupina východ - st. dorast, 16. kolo: Michalovce - Poprad 0:4 (0:3), góly: Bezdeda 2, Grünvalský, A. Tropp, ml. dorast: Michalovce -

Poprad 2:1 (0:1), gól PP: Bednarčík, III. liga - st. dorast, 15. kolo: Junošport - Solivar - odložené, Sečovce - Kežmarok 0:2 (0:0), góly: Bednár, Šavel, ml. dorast: Junošport - Solivar - odložené, Sečovce - Kežmarok 3:0 (3:0), IV. liga - skupina F - dorast, 13. kolo: Sp. Štvrtok - Štrba 5:0 (2:0), Poprad-Stráže - Sp. Bystré 0:1 (0:0), L. Teplička - Vrbov - odložené, V. Lomnica - Podolínec 0:6 (0:3), góly: Vašaš 3, Horník, Čonka, Žoldák, Hranovnica - Sp. Teplica 7:0 (3:0), góly: Petruľa 3, L. Roth 2, Pospíšil, Lipták, Svit - FAM Poprad 1:2 (0:1), góly: Tvaružek - Lumtzer 2, Ľubica - Lendak 10:0 (5:0), góly: M. Sova 5, Pisarčík 2, Malich, Kovalčík, Semivan, II. liga - skupina A - st. žiaci, 12. kolo: Poprad A - Kežmarok 8:0 (5:0), góly: Tajboš 4, Grainda 3, Kosek, Lendak - Podolínec - odložené, Prešov B - FAM Poprad 13:0 (6:0), Sp. Podhradie - Svit 7:0 (2:0), Lipany B - Junošport 5:1 (0:0), gól Junošportu: Štupák, Sabinov - Poprad B 3:0 (1:0), ml. žiaci: Poprad A - Kežmarok 0:0, Lendak - Podolínec - odložené, Prešov B - FAM Poprad 6:0 (1:0), Sp. Podhradie - Svit 2:0 (0:0), Lipany B - Junošport 0:0, Sabinov - Poprad B 4:0 (0:0), III. liga - skupina E - žiaci, 13. kolo: Sp. Belá - Vikartovce 6:0 (3:0), góly: Siska 3, Britaňák, Ivančák, Drešer, Sp. Bystré - Sp. St. Ves 4:1 (3:0), góly: Trnka 2, Gajan, Habiňák - E. Vojsovič, V. Lomnica - Ľubica 2:2 (1:1), góly: D. Šmall 2 - Matejka, Malák, Výborná - Hranovnica 4:4 (1:2), góly hostí: P. Čonka 3, D. Čonka, V. Tatry - Sp. Teplica 1:0 (0:0), gól: Špak, Sp. Štvrtok - Plavnica - odložené, St. Lesná - Poprad-Stráže 3:2 (2:1), góly hostí: Orenič, Smoleňák. (mdc)

II. liga - skupina A - ml. žiaci

1. Prešov B12120072:836

2. Poprad A12101149:1031

3. Sp. Podhradie1262432:2320

4. Junošport1252535:2917

5. Lipany B1252530:3117

6. Sabinov1252523:2717

7. Svit1251621:4216

8. Kežmarok1242623:1914

9. Podolínec1132612:3811

10. Lendak113177:2110

11. FAM Poprad1223717:299

12. Poprad B1212914:585

II. liga - skupina A - st. žiaci

1. Poprad A12120092:836

2. Sp. Podhradie12101159:731

3. Prešov B1290357:1127

4. Lipany B1282240:2126

5. Svit1252525:3317

6. Sabinov1252521:3217

7. Poprad B1241717:2913

8. Kežmarok1233611:3612

9. Podolínec1131711:3710

10. FAM Poprad1231813:5210

11. Junošport122198:547

12. Lendak1100118:420

III. liga - skupina E - žiaci

1. Sp. Bystré13110265:1233

2. St. Lesná1390437:2227

3. Sp. St. Ves1382350:1626

4. Plavnica1282225:826

5. V. Lomnica1382330:2726

6. Ľubica1364319:1222

7. Poprad-Stráže1361619:1319

8. Sp. Belá1352621:2417

9. Výborná1344520:2616

10. Sp. Teplica1342723:2314

11. Sp. Štvrtok1232717:2611

12. Hranovnica1323821:559

13. V. Tatry1312107:465

14. Vikartovce1312103:445

IV. liga - skupina F - dorast

1. FAM Poprad13101249:1531

2. Podolínec1392251:1729

3. Svit1392246:2629

4. Ľubica1391362:1528

5. Sp. Bystré1390441:2227

6. Hranovnica1380548:2424

7. V. Lomnica1371524:2522

8. Poprad-Stráže1361635:2919

9. L. Teplička1251632:3316

10. Vrbov1240830:5112

11. Lendak1331928:4610

12. Sp. Štvrtok1331918:5110

13. Sp. Teplica13211018:517

14. Štrba1300137:840

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.