Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Mládežnícky futbal: Naplno bodovali iba žiaci

(Autor: ilustračné - mk)
Matúš Kalanin|Publikované 12. sep 2016 o 22:00

Z dorasteneckých výberov sa podarilo prebojovať k výhre iba žiakom.

HUMENNÉ.  Jasenovčanom sa podarilo poraziť Bardejovskú N. Ves. Široké rozstrieľalo Humenné B 9 gólmi. Darí najmä Oľke a Kameničanom, po 4 kolách si stále držia prvenstvo v tabuľke

II. liga, starší dorast U 19 - 8. kolo

Ľubotice – FK Humenné 3:0 (3:0)
Góly: 1. a 45. R. P. Valantruba – 28. F. Harakaľ (vl. gól)
ŽK: 61. M. Viščor – 81. P. Kuľha, 85. J. Čura
Rozhodoval: Klovanič, 40 divákov FK Humenné: K. Surničin- D. Cholp, M. Pavlík, F. Harakaľ, P. Tamáš (81. J. Čura), P. Kuľha, F. Sitarčík, M. Havrilko (63. J. Megela), M. Balog, V. Ščerba, T. Lukáš
 
Giraltovce – MFK Snina 3:1 (0:1)
Góly: 48. J. Pizur, 51. R. Furmanek, 77. R. Dzuroš – 39. D. Danko
ŽK: 41. J. Pizur, 57. A. Mikula – 65. M. Balko
Rozhodoval: L. Bucko, 50 divákov
MFK Snina: F. Dolanský- M. Balko, M. Lajtár, L. Čopík, A. Kozej, M. Rohač (68. T. Hašuľ), D. Halaburka, D. Danko, O. Kirňák (71. A. Dický), T. Mackaľ, L. Peknhaus
 
TABUĽKA:
1. Stropkov            8     6 1 1         33:9     19
2. Sp. N. Ves             8 6 1 1             24:5     19
3. Vranov n/T             8 6 1 1             26:8     19
4. Ľubotice             7 6 0 1             16:5     18
5. Poprad             8 5 1 2             26:13     16
6. Koš. N. Ves             8 4 2 2             17:7     14
7. Humenné             8 4 0 4             14:17     12
8. Lipany             8 3 2 3             12:13     11
9. Giraltovce             7 2 3 2             11:13     9
10. LOK. KOŠICE            8 2 3 3             9:11     9
11. Sobrance             7 2 2 3             13:14     8
12. Trebišov             8 2 2 4             10:18     8
13. Snina             8 2 0 6             13:22     6
14. Svit             7 1 1 5             5:21     4
15. Sp. Belá             7 0 1 6             3:27     1
16. Moldava n/B            7 0 0 7             2:31     0

II. liga, mladší dorast U 17 - 8. kolo

Ľubotice – FK Humenné 1:1 (0:1)
Góly: 43. M. Hreško – 25. D. Kislan
ŽK: 73. J. Babinčák – 74. A. Maškuľák, 79. S. Salanci, 80. M. Dziaba
Rozhodoval: D. Tirpák, 37 divákov
FK Humenné: M. Čeremeta- D. Čura, D. Kislan, M. Dziaba, A. Havliček, P. Vrblovský, S. Salanci, J. Bočko, D. Matta, T. Jenčík (54. A. Maškuľak), A. Macko (66. J. Horvat)
 
Giraltovce – MFK Snina 3:1 (1:1)
Góly: 16. S. Čabala, 66. S. Tkáč, 72. S. Šimko – 31. Jakub Lukáč
ŽK: 18. A. Pavuk, 75 M. Tkáč – 25. J. Cochráč, 52. B. Tomáš
Rozhodoval: J. Somoši, 30 divákov
MFK Snina: B. Tomáš- A. Hrabčák (41. R. Husťak), G. Lukačik, M. Lojan, M. Leňo, J. Lukáč, A. Ondika, J. Čochráč (64. A. Maliňak), P. Burik, R. Telvák (41. R. Husťak), A. Drab
 
TABUĽKA
1. Humenné             8 6 1 1             23:10     19
2. LOK. KOŠICE             8 5 3 0             11:4     18
3. Ľubotice             7 5 2 0             11:2     17
4. Poprad             8 5 1 2             27:6     16
5. Stropkov             8 5 0 3             20:8     15
6. Sp. N. Ves             8 4 2 2             21:8     14
7. Koš. N. Ves             8 4 2 2             22:10     14
8. Vranov n/T             8 4 2 2             18:9     14
9. Lipany             8 4 1 3             18:8     13
10. Trebišov             8 3 2 3             22:9     11
11. Snina             8 3 1 4             17:12     10
12. Sp. Belá             7 1 1 5             5:21     4
13. Giraltovce             7 1 0 6             4:26     3
14. Moldava n/B            7 1 0 6             2:33     3
15. Svit             7 0 2 5             3:21     2
16. Sobrance             7 0 0 7             3:40     0

III liga, dorast VsFZ, sk. ŠD - 4. kolo

Jasenov – Bardejovská n/V 2:0 (0:0)
Góly: 47. M. Roško, 75. S. Soták
ŽK: – 43. A. Udič, 76. F. Gomboš
Rozhodoval: M. Hríb, 20 divákov
Jasenov: R. Moriak- F. Okoš, M. Halajčik, P. Minda, Š. Reby (81. Juraj Pužo), A. Kudráč, P. Horvát, M. Roško, M. Karnaj, D. Klič, S. Soták

Gerlachov – Medzilaborce 3:1 (2:0)
Góly: 33. M. Kolcun, 39. a 63. O. Hoľpit – 90. V. Višňovský
Rozhodoval: P. Zidišin, 40 divákov
Medzilaborce: Slíž- M. Galajda, D. Zjatik (53. M. Šanta), T. Roháč (46.P. Šamko), S. Sekela, V. Višňovský, M. Surmaj, S. Stirčák, P. Rodák (52. M. Tabaka), M. Goga, M. Olah

TABUĽKA
1. Gerlachov             4 3 1 0             15:5     10
2. Svidník             4 3 0 1             17:7     9
3. Kurima             3 2 0 1             7:5     6
4. Raslavice             3 2 0 1             6:4     6
5. Jasenov             4 2 0 2             6:4     6
6. Kračúnovce             3 1 1 1             4:4     4
7. Osikov             4 1 0 3             12:15     3
8. Medzilaborce            3 1 0 2             4:7     3
9. Bard. N. Ves             4 0 0 4             7:27     0

II. liga, starší žiaci U 15 – 6. kolo

FK Humenné – Medzilaborce 4:0 (2:0)
Góly: 15. O. Vasilco, 24. S. Havran, 37. M. Harvila, 50 S. Šuľak
Rozhodoval: P. Vojtko, 74 divákov
FK Humenné: O. Vasilco – D. Dobela, S. Lopanič, J. Šepeľa, M. Tkáč (55. M. Kočan), T. Kačur, S. Šuľák, P. Macko (52. O. J. Lukacko), M. Harvila (55. T. Matiščák), Š. Šnurik (50. D. Švandrlík), S. Harvan (55. E. Baránek)
 
FK Široké – FK Humenné B 9:1 (4:1)
Góly: 2 a 41. M. Marinica, 3. a 63. S. Varga, 25., 41. a 58. B. Jenča, 29. J. Grus, 67. S. Jurek – M. Volovský
Rozhodoval: D. Kostrab, 20 divákov
FK Humenné B: E. Mato – S. Balica (51. Š. Kováč), M. Volovský, M. Olah (51. S. Polomčák), M. Parkes, R. Gabria (51. D. Kuzica), A. Kičina, A. Sitarčík, K. Sivčová, V. Mattová (41. M. Kičina), J. Kuzica

TABUĽKA
1. Prešov             6 6 0 0             31:7     18
2. Sabinov             6 5 1 0             24:5     16
3. Ľubotice             6 5 1 0             20:7     16
4. Humenné             6 5 0 1             16:4     15
5. S. Ľubovňa             6 4 0 2             22:12     12
6. Svidník             6 2 2 2             19:11     8
7. Raslavice             6 2 2 2             15:11     8
8. Lipany             6 2 0 4             23:18     6
9. Široké             6 2 0 4             18:20     6
10. Giraltovce             6 2 0 4             9:13     6
11. SAF I             6 1 1 4             5:18     4
12. Kračúnovce             5 1 0 4             6:29     3
13. Medzilaborce            5 0 1 4             4:20     1
14. Humenné B             6 0 0 6             3:40     0

II. liga, mladší žiaci U 13 – 6. kolo

FK Humenné - Medzilaborce 3:0 (1:0)
Góly: 4. Š. Šudík, 32. Gumenický, 53. N. Šivák
Rozhodoval: P. Vojtko, 65. divákov
FK Humenné: A. Kiča – D. Andrejco, Š. Škovranko, D. Frajtko, D. Zaťko, R. Beľančík, Š. Šudík, D. Petrik, D: Kostoval, N. Šivák, D: Gumenický

FK Široké – FK Humenné B 5:0 (2:0)
Góly: 22. A. Marnica, 24. J. Čarný, 32. P. Balucha, 57. J. Dutko, 59. R. Harničar
Rozhodoval: D. Kostrab, 20 divákov
FK Humenné B: R. Hlavatý – R. Kuruc, Ľ. Žinčák, P. Lešniovský, A. Šefčík, R. Skalka, M. Maroľ, M. Holej, T. Gavrecký, D. Kerekeš, D. Volovský

TABUĽKA
1. Humenné             6 5 1 0             35:4     16
2. Prešov             6 5 0 1             35:5     15
3. Ľubotice             6 5 0 1             36:7     15
4. S. Ľubovňa             6 4 1 1             41:9     13
5. Svidník             6 4 0 2             40:10     12
6. Raslavice             6 3 0 3             11:21     9
7. Široké             6 3 0 3             13:24     9
8. Lipany             6 2 1 3             35:23     7
9. SAFI             6 2 1 3             16:11     7
10. Medzilaborce            5 2 0 3             16:16     6
11. Sabinov             6 2 0 4             16:18     6
12. Giraltovce             6 2 0 4             8:24     6
13. Humenné B             6 0 0 6             1:49     0
14. Kračúnovce             5 0 0 5             0:82     0

I. trieda dorast ObFZ Humenné U 19 - 4. kolo

Jasenov B – Belá nad Cirochou 3:4 (1:1)
Góly: 27., 62. a 89. Benjamín Husár – 42. a 65. E. Ondik, 48. a 71. K. Gnip
ŽK: 40. J. Revák – 66. T. Kováč, 73. K. Suško, 90. M. Pipta
Rozhodoval: S. Jancusko, 30 divákov
Jasenov: J. Revák – D. Stašák, P. Vinčur (47. M. Butala), V. Hudák, T. Mišľan, D. Gavel, M. Otavka (51. M. Stašák), P. Skalka, D. Horvát (48. M. Žinčak), F. Mariňák (53. P. Sivčo), B. Husár
Belá n/C: M. Pipta – J. Zboraj, T. Kováč, A. Holodňák, M. Kováč, A. Lojan (86. M. Gnip), J. Kapuscinský (62. O. Barna), K. Suško (82. B. Gnip), L. Hudáček, K. Gnip (78. J. Rebič), E. Ondik
 
Ulič – Dlhé nad Cirochou 2:0 (0:0)
Góly: 55. A. Holinka, 67. P. Dolgoš
ŽK: – Š. Dzurko
Rozhodoval: M. Jelinek, 30 divákov
Ulič: S. Levkanič – J. Demjan, M. Savarij, A. Holinka, M. Kačur (70. D. Kolinčák), J. Daranský, R. Janko, P. Vasko, M. Štofira, P. Dolgoš, D. Savarij (80. M. Dudy)
Dlhé n/C: A. Tomáš – T. Burda, G. Piškanin, J. Psár, P. Ondika, L. Kohút, S. Hajdu, Š. Durko, K. Dzido (35. Š. Gutter), D. Voľanský, R. Piškanin
 
Papín – Pakostov 1:2 (1:1)
Góly: 39. P. Prochádzka – 3. K. Sivák, 58. S. Bačovčin
ŽK: 66. Š. Šenko – 75. S. Bačovčin
Rozhodoval: M. Hudák, 22 divákov
Papín: A. T. Koščo – P. Prochádzka (46. P. Tkáč), Š. Šenko, T. Macko, D. Paško, T. Hudak, D. Křiž, J. Pristáš, D. Pašek (R. Šeňko), M. Vaščák, B. Škumanič
Pakostov: Š. Cmar – T. Slobodník (58. M. Pavúr), A. Bazyľák, K. Revák, J. Roháč, Š. Porvazník, F. Frenák, A. Takčin, S. Bačovčin, Š. Gombita, K. Sivák (61. S. Taliga)
 
Stakčín – Kochanovce/Brekov 4:1 (2:0)
Góly: 17., 47. a 70. M. Kelemen, 44. P. Keleman – 79. M. Čižmár
Rozhodoval: J. Švec, 35 divákov
Stakčín: F. Briľak – S. Lukacko, V. Roško (70. P. Kofira), P. Hučko, S. Ptáček, T. Kandrik, P. Keleman, F. Jakubko, Š. Juhás (23. F. Mandzák), P. Červeňák, M. Kelemen
Kochancovce/Brekov: O. Novák – L. Rusinko, M. Čižmár, O. Hrubovčák, J. Tita, P. Gavula (67. V. Sliško), M. Kormaník, P. Židzik, M. Mydlo, S. Mona (46. M. Goroľ), R. Striženec
 
Ptičie – Kamenica nad Cirochou 0:4 (0:1)
Góly: – 13. a 70. P. Vasiľko, 55. a 74. P. Mesaroš,
ŽK: 4. Š. Hojdan, 43. T. Kohút – 10. T. Babjak, 19. S. Hudák, 33. P. Vasiľko, 35. a 89. (ČK) P. Gerboc, 48. T. Čabák
Rozhodoval: K. Friga, 30 divákov
Ptičie: D. Bajger – M. Hromý, O. Karabinoš, Š. Hojdan, P. Lučko, D. Derďák (87. A. Chromy), T. Hajdučko, D. Karabinčík, V. M. Fedák (46. G. Holub), T. Kohút, D. Figeľ
Kamenica n/C: J. Šutka – T. Balog, P. Masaroš, P. Vasilko, Ľ. Volovár, T. Sedláček (75. V. Luksaj), I. Babjak, T. Čabák (86. B. Darvaš), P. Gerboc, S. Hudák (80. B. Dinič), T. Babjak
 
Oľka mala voľno.
 
TABUĽKA
1. Kamenica n/C                4 4 0 0         18:7     12
2. Oľka                 3 3 0 0         10:2     9
3. Pakostov                 4 3 0 1         13:6     9
4. Ptičie                 3 2 0 1         11:7     6
5. Stakčín                 3 2 0 1         10:7     6
6. Ulič                 4 2 0 2         8:9     6
7. Jasenov B                 4 1 0 3         17:9     3
8. Kochanovce                 4 1 0 3         6:12     3
9. Papín                 4 1 0 3         4:12     3
10. Belá n/C                 3 1 0 2         5:15     3
11. Dlhé n/C                 4 0 0 4         1:17     0

I. trieda žiaci ObFZ Humenné U15 - 4. kolo

Jasenov – Belá nad Cirochou 2:4 (1:1)
Góly: 18. J. Balog – 15. D. Telvák, 39. R. Paprčka (vl. gól), 51. A. Gnip, 57. a 69. D. Andraščík
ŽK: 24. J. Balog
Rozhodoval:M. Hudák, 20 divákov
Jasenov: D. Veľas – A. Budai, M. Maľár, D. Fereta, M. Sadinský, M. Kalanin (58. A. Šuľak), J. Balog, E. Ircha (35. S. Popovič), S. Sadinský, R. Tupý (34. R. Grundza) , S. Gumenický
Belá n/C: J. Piško – J. Petro, A. Kováč, B. Suško, D. Telvák, B. Štutika (36. T. Piško), A. Gnip, L. Bohuš (42. D. Andraščík), R. Lecký (61. L. Ihnatová), R. Paprčka, M. Bednár
 
Zemplínske Hámre – Radvaň nad Laborcom 0:2 (0:1)
Góly: 18. M. Danko, 45. A. Danko
Rozhodoval: J. Buchlak, 50 divákov
Z. Hámre: M. Kislik, D. Demčák (52. A. Dudič), M. Cenkner, B. Repko, J. Cacara, L. Zaremba, R. Žír, L. Cenkner, R. Repko, J. Michalenková, R. Kurilla (40. S. Dudič)
Radvaň n/L: M. Rabajda – E. Havran, R. Jasik, D. Drančák, M. Lelič, M. Danko, A. Danko, L. Nodžo, P. Ferenc, K. Grundza (62. J. Magoč), K. Sur,aj
 
Udavské – Pakostov 0:2 (0:1)
Góly: – 10. Š. Bačovčin, 64. M. Zmuda
ŽK: 55. N. Višnai
Rozhodoval: M. Kucer, 40 divákov
Udavské: B. Lukáč (66. P. Magoč) – I. Rohun, J. Frenák, M. Piroščák, D. Urban (36. Š. Ducko), P. Maďák (66. D. Mažo), N. Višnai, M. Meričko, P. Šalata (48. M. Nunhart), A. Rak, B. Dovhun (64. D. Mažo)
Pakostov: M. Fedorko – T. Jakubov, G. Gombita, A. Turik, T. Valach, T. Leško (69. P. Jurko), M. Zmuda, K. Baranćík, S. Bačovčin, S. Bačovčin, T. Ficko (48. V. L. Veronika)
 
Stakčín – Kochanovce/Brekov 0:5 (0:4)
Góly: – 10. T. Krajňák, 14., 24., 28. a 47. B. Gondoľ
Rozhodoval: J. Švec, 30 divákov
Stakčín: R. Gunár – P. Goroľ, J. Orinič, D. Keleman, M. Šuťak, K. Roháč, D. Salak, B. Palešak, P. Teľvak, Š. Fráter (54. O. Keleš), T. Plevka
Kochancovce/Brekov: J. Matiščák – A. Vasiľ, B. Kováč (45: T. Sikorský), E. Sopiriak, K. Grib, M. Drobný, L. Mochnáč (36. P. Gavrecký), B. Gondoľ (54. A. Fedorco), S. Miľo, M. Totcimak (39. A. Ferjak), T. Krajňák (61. S. Matiščák)
 
Ptičie – Kamenica nad Cirochou 6:1 (2:0)
Góly: 19. a 69. V. Porvazník, 20., 44. a 62. J. Falát, 38. M. Kundrát – 50. F. Goroľ
ŽK: 56. M. Herscheid
Rozhodoval: K. Friga, 15 divákov
Ptičie: D. Babinec – M. Falát, J. Džujko, O. Peľo, M. Herscheid, J. Falát, D. Hančar, M. Kundrát, M. Ragan (62. E. Dudiak), V. Porvazník, M. Hromý
Kamenica n/C: P. Dobda – Š. Vrábeľ, M. Balog, S. Vasko, F. Goroľ, M. Goroľ, Š. Lojan, M. Jakubov, M. Hanko (36. J. Balog), R. Zeleňák, M. Jancusko
 
Ľubiša – Dlhé nad Cirochou 3:0 (1:0)
Góly: 7. S. Jaroš, 42. T. Kuruc, 52. M. Orendáč
Rozhodoval: J. Greško, 30 divákov
Ľubiša: F. Ondik – R. Horňák (52. J. Sklenčár), J. Jenčík, M. Hudák, V. Horňaková, T. Kuruc, S. Kaňuch, S. Jaroš, D. Kridla, T. Packo, M. Orendáč
Dlhé n/C: Š Čopik – T. Dzurko, P. Frimmer, M. Treščák (60. M. Tutka), Š. Kocík, D. Gerboc, S. Dzurko (52. L. Krajník), T. Gič, V. Cipka, T. Treščák, K. Bužidarová (40. N. Burda)
 
TABUĽKA
1. Ptičie             4 3 1 0             24:3     10
2. Belá n/C             4 3 0 1             27:6     9
3. Jasenov             4 3 0 1             23:12     9
4. Pakostov             4 3 0 1             13:8     9
5. Udavské             4 2 0 2             10:5     6
6. Ľubiša             3 1 1 1             7:5     4
7. Kochanovce             3 1 1 1             7:7     4
8. Dlhé n/C             4 1 1 2             5:11     4
9. Radvaň n/L             4 1 1 2             6:18     4
10. Kamenica             4 1 0 3             8:21     3
11. Z. Hámre             4 1 0 3             4:23     3
12. Stakčín             4 0 1 3             4:19     1

II. trieda žiaci ObFZ Humenné U15 - 4. kolo

Vyšná Sitnica – Košarovce 0:5 (0:3)
Góly: 1., 2., 14. a 39. M. Džujko, 45. K. Solášová
Rozhodoval: S. Jancusko, 10 divákov
V.Sitnica: D. Paľo – K. Partila, J. Andrejčák, A. Paľo, K. Horná, T. Halibožek, J. Barna, J. Jambrozi, E. Kačmár, R. Cerula, R. Trecák
Košarovce: S. Hajduk – B. Sabol, R. Gergeľ, D. Durkaj, S. Gergeľ, M. Džujko, Š. Kačmár, K. Kaminský, K. Solašová, B. Solašová, J. Tokár
 
Ulič – Ubľa 13:1 (6:0)
Góly: 7, 24., 32. a 44. M. Voloch, 17., 30., 36., 40. a 49. M. Dudy, 19., 28., 37. a 55. P. Telvák – P. Darjanin
Rozhodoval: M. Jelinek, 20 divákov
Ulič. K. Kič – D. Bobenič, M. Voloch, P. Telvák, S. Telvák, P. Lavkanič, M. Dudy
Ubľa: J. Jevčič – A. Voloch, P. Keleš, B. Bandurič, T. Chochľa, P. Darjanin, K. Blizco
 
TABUĽKA
1. Ulič             4 4 0 0             60:3     12
2. Košarovce             3 2 0 1 1            5:7     6
3. Hrabovec n/L             2 2 0 0             7:4     6
4. Oľka             3 1 0 2             14:16     3
5. Lieskovec             2 1 0 1             8:12     3
6. Ubľa             2 1 0 1             8:17     3
7. Habura             2 0 0 2             6:10     0
8. Lackovce             1 0 0 1             0:19     0
9. V. Sitnica             3 0 0 3             4:34     0

Autor: Matúš Kalanin

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.