Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Minuloročný najlepší kanonier prvej triedy Dušan Vodhanel sa v sobotu ženil

Sportnet|Publikované 22. sep 2002 o 22:00

Vítkovce - "Ja Dušan, beriem si teba Lenka za svoju manželku a sľubujem, že ti budem verným manželom, že ťa nikdy neopustím, ani v zdraví, ani v

chorobe, ani v šťastí a nešťastí, a že ťa budem milovať a ctiť po všetky dni svojho života."

Čo malo byť pred siedmym kolom najvyššej oblastnej dobre utajené, bola veľká spoločenská udalosť v mužstve Olcnavy. V sobotu popoludní v kostolíku vo Vítkovciach sa ženil jeden z najlepších hráčov v regióne, v súčasnosti hráč a zároveň aj hrajúci tréner ŽPSV Olcnava Dušan Vodhanel.

Na slávnostnej udalosti sa stretli aj viaceré osobností, ktoré sa poznajú zo zelených trávnikoch. Starším družbom na svadbe bol Marek Filip zo Spišského Hrušova, v súčasnosti hráč OŠK Rudňany, pozvanými hosťami boli bývalí Dušanovi spoluhráči z Rudnian Fischer a Labanc. Osobného šoféra na vyblýskanom Volkswagene robil bývalý tréner Olcnavy Štefan Korfant a šoférom druhého autobusu bol spišskovlašskí funkcionár Lulo Čurilla. Zablahoželať na novej ceste životom prišli večer na svadobnú hostinu, ktorá sa konala v Krompachoch, mladomanželom Vodhanelovcom funkcionári a hráči Olcnavy.

Veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody želá Dušanovi a Lenke aj redakcia Spišského denníka KORZÁR!

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.