Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Minifutbalový Skalia Flash Cup 2003 uzatvára prihlášky

Sportnet|Publikované 9. dec 2003 o 23:00

Prešov - Športová hala na Nábrežnej ulici v Prešova po roku opäť prichýli nadšencov minifutbalu. Po úspešnom prvom ročníku Vianočného halového

turnaja v minifutbale Skalia Flash Cup 2003, ktorého hlavným organizátorom je prešovská firma Skalia, výhradný dovozca španielskych športových výrobkov značky JOMA, pripravujú jeho druhé pokračovanie. Turnajové zápasy budú na Nábrežnej prebiehať od 15. do 21. decembra 2003 so začiatkami o 8. hodine. Na súpiske jedného družstva (5+1) môže byť najviac desať hráčov. Zápasy trvajú 2x15 minút s dvojminútovou prestávkou. Hrá sa o Putovný pohár a ďalšie hodnotné vecné ceny pre prvé štyri celky v konečnom poradí, pre najlepšieho brankára, hráča a strelca turnaja. Celodenná vstupenka stojí 15 Sk, pričom každý hrací deň budú žrebované o vecné ceny.

Uzávierka prihlášok (štartovné na družstvo 3 000 Sk) končí dnes. O dva dni neskôr o 17. h vo Flash clube Čierny orol v Prešove sa uskutoční žrebovanie jednotlivých turnajových skupín. O aktuálnom počte prihlásených účastníkov nás informoval riaditeľ turnaja Pavol Havira: "Do včerajšieho utorka sme mali záväzne prihlásených 21 tímov. Osobne som očakával, že bude tak okolo tridsiatky. Vieme však, ako to pri organizovaní podobných akcií u nás chodí... Preto predpokladám, že ďalšie celky sa prihlásia na poslednú chvíľu v priebehu dnešného dňa. Z tých, ktorí potvrdili svoju účasť, sú mužstvá, ktoré štartovali na prvom ročníku turnaja. Žiaľ, obhajcovia prvenstva, tím FC Steel Trans Ličartovce má v tom čase pozvánku obdobný turnaj v zahraničí a tej dal prednosť. Nazdávam sa, že aj napriek tomu druhé pokračovanie Skalia Flash Cupu bude mať hodnotnú úroveň."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.