Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Miloš Gallo si oddýchne od futbalu

Sportnet|Publikované 17. okt 2006 o 22:00

Rožňava - V zápase v Moldave n/B. chýbal v zostave Štítnika K.T. Miloš Gallo. V derby s Rožňavou videl dve žlté karty a musel predčasne odísť do

šatne. Dôsledkom toho bol trest na štyri zápasy.

V Moldave ste prehrali o štyri góly. Nemrzí ťa z toho pohľadu druhá žltá karta, pre ktorú si vlastne nemohol hrať?

"Myslím si, že futbal hrajú jedenásti a jeden či dva hráči by to nemali ovplyvniť. No v tejto súťaži je to tak, že keď chýbajú dva či traja hráči základnej zostavy, tak je to cítiť. Karta nemusela byť, no v zápase povedali rozhodcovi iní hráči aj horšie veci a im kartu nedal. Som Gallo tak..." (úsmev)

Dostal si trest štyri zápasy, veľa alebo málo?

"Z môjho pohľadu veľa, na to, že mi prvú žltú kartu dal za filmovanie, čo som v takejto súťaži ešte nezažil. Druhá bola tri minúty pred koncom, no neviem. Či chcel rozhodca vyprovokovať inzultáciu, alebo aký mal zámer. Už to skončilo tak a zbytočne nad tým lamentovať. Musíme sa zmobilizovať, no teraz bude zasa chýbať Brdársky."

Čo do najbližšieho zápasu so Šacou?

"Vidím to všelijako, pretože Brdársky je jedna z opôr obrany, bez neho si to ťažko viem predstaviť, navyše máme zraneného aj Paľa Lukáča. Verím, že chlapci zabojujú a tréner nájde optimálnu zostavu. Dúfam, že neprehráme, remíza by bola menšie zlo, no čakám, že vyhráme."

Od futbalu máš teda na chvíľu pokoj.

"Oddýchnem si od neho, lebo už strácam chuť. Odohral som nejakú tú súťaž, hral som v druhej lige. No že by mi fanúšikovia nadávali, nestojí mi to za to. Uvažujem nad koncom aktívnej kariéry. Viem si aj ináč predstaviť život, ako sa chodiť znervózňovať do Štítnika na futbal."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.