Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Mikulášsky darček v žlto-modrom prevedení

Sportnet|Publikované 28. nov 2003 o 23:00

Michalovce Predčasný mikulášsky darček dostali včera hádzanárky interligovej Iuventy Michalovce. Jeden z generálnych partnerov klubu, PSJ

Chemkostav, a.s., sa významnou mierou spolupodieľal na otvorení novučičkej posilňovne v areáli starej športovej haly. Nachádza sa na pravej strane od vchodu pre verejnosť a jej zariadenie stálo takmer štvrťmilióna slovenských korún. Zvláštnosťou je, že celá je ladená do žlto-modrej kombinácie. "Na výbere jednotlivých cvičebných strojov sa zúčastnili tréner Michal Lukačín, kondičný špecialista Gabriel Valiska a známy odborník Ján Berdy. Dodala nám ho istá trenčianska firma a sme veľmi radi, že takmer rok starú myšlienku sa nám konečne podarilo zrealizovať," prezradil natešený manažér klubu Pavol Mačičák.

Pripomeňme, že doposiaľ si michalovské hádzanárky zdokonaľovali silu vo vzdialenom posilňovacom zariadení Zekonu, no odvčera ho budú mať takmer rovno pod nosom. "Nielen to je pozitívom novej posilňovne. Od budúceho týždňa začnú dvojfázovo trénovať aj naše staršie dorastenky, takže aj pre ich tréningový cyklus bude mať cenný význam. Verím, že si dievčatá budú tento darček vážiť a že prispeje k zvýšeniu ich športovej verejnosti," dodal Pavol Mačičák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.