Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Mienka trénerov

Sportnet|Publikované 17. nov 2002 o 23:00

Jozef Šuran (tréner Púchova): "Súper chcel rýchlymi hráčmi získať stred poľa. Som rád, že sme aj túto situáciu zvládli, aj keď nie po oslnivom

výkone. Niektorí moji zverenci hrali v kŕči, bolona nich vidieť, že sa blíži koniec jesennej časti sezóny."

Bohumil Andrejko (asistent trénera Košíc): "Boli sme si vedomí sily Púchova v domácom prostredí. Dúfali sme, že na Považí môžeme prekvapiť. Veľmi dobre sme sa pohybovali, ale doplatili sme na menšie zaváhanie v obrane. Tí, čo nastúpili, odovzdali svoje maximum. V závere chýbalo trochu šťastia a remízová spravodlivosť by sa naplnila."

Vladimír Weiss (tréner Petržalky): "Dosiahli sme cenné a tvrdo vybojované víťazstvo. Hrali sme proti mužstvu, ktoré, keď bude pokračovať v súčasnom systéme práce, tak mu bude patriť budúcnosť."

Karol Pecze (tréner Interu): "Paradoxné je, že práve vtedy, keď sme mali viac z hry my, sme inkasovali. Gratulujem domácim, buldočím úsilím zaslúžene

získali tri body."

Erik Bodganovský (tréner Ružomerka): "Zápas sme mali

rozhodnúť už v prvom polčase, bohužiaľ nestalo sa tak. Bod beriem aj preto, že v nadstavenom čase zahodil stopercentnú šancu hosťujúci Lietava. Neviem, čo tento mladý chlapec s ňou chcel ešte spraviť..."

Jozef Adamec (tréner Trnavy): "Mohli sme ísť do kabín aj s trojgólovým mankom. Po zmene strán sa hra zlepšila, získali sme si mierny tlak, vyrovnali sme obligátnym gólom, ale v predĺženom čase dokreslil Lietava našu nekoncentráciu na zápas."

Dušan Radolský (tréner Slovana): "Rozhodujúcimi momentami zápasu boli Šestákove šance, ktoré v takomto stretnutí musí premeniť. Súper prakticky dvakrát vystrelil na našu bránku a dal dva góly."

František Komňacký (tréner Žiliny): "Neboli sme

ďaleko od víťazstva, ale proti Slovanu nám tento rok nepraje šťastie. Po hernej stránke určite patríme k slovenskej špičke, no v každom zápase spravíme dve alebo tri chyby, ktoré možno neuvidíte ani v okresnej súťaži."

Anton Dragúň (tréner Trenčína): "Pred zápasom sme si boli vedomí, že v našej situácií sa hrať na krásu nedá. Vždy musíme rešpektovať silu súpera a využívať jeho chyby. Podarilo sa nám to v zápase, v ktorom obe mužstva predviedli celkom dobrý futbal."

Stanislav Griga (tréner Dubnice): "Z hernej stránky nemám hráčom čo vyčítať. Opäť sme však inkasovali dva góly po štandardných situáciách, ktoré boli zapríčinené nezodpovednosťou niektorých hráčov v inkriminovaných momentoch."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.