Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Mienka trénera

Sportnet|Publikované 6. okt 2002 o 22:00

K. Pecze (Inter): "Teší ma, že sa nám podarilo nadviazať na úspešnú domácu sériu a napraviť zlý dojem z nášho výkonu v Ružomberku. Košičanom sa na

súperových ihriskách darí, ale dnes sme ich predčili aktívnou ofenzívnou hrou. V prvom polčase zostali naše šance nevyužité, po prestávke sme spresnili kombináciu a prišli aj góly."

B. Andrejko (asistent 1. FC): "Interu sme dovolili ovládnuť hru. Súper bol agresívnejší a iba so šťastím sme neinkasovali už v prvom polčase. V šatni sme sa snažili hráčov vyburcovať k väčšej aktivite, ale spravili sme dve hrubé chyby, ktoré domáci potrestali. Za stavu 2:0 sme sa prebudili, okrem Obšitníkovho gólu sme mali ďalšie dve veľké šance. Súper si však o gól zaslúžil vyhrať."

S. Griga (Dubnica): "Odohrali sme veľmi nervózne stretnutie, stratili neúmerne veľa ľahkých lôpt. V tomto zápase nám chýbal konštruktívny hráč v strede poľa, ktorý by hru upokojil, spresnil, dal finálnu prihrávku, no a naviac nebol ani strelec. Súperovi stačilo postaviť na hranici šestnástky múr a čakať."

J. Adamec (Trnava): "Pripravovali sme sa eliminovať pohyb a rýchlosť domácich, nedovoliť im rozohrávať, čo sa nám v prvej polovici podarilo. Súpera sme nepustili do vážnejšej akcie, spoliehali sme sa na brejky, no strelecky sme neuspeli."

A. Dragúň (Trenčín): "Jedinou útechou pre nás je, že sme so Slovanom hrali rovnocennú partiu, žiaľ ďalšie tri body sú preč. Mali sme síce viac gólových šancí, rozhodujú však góly a tu sa prejavila lepšia efektivita hostí, keď sme dostali dva zlepené góly. Mám ťažké srdce na našu obranu, ktorú sme po výpadku viacerých hráčov lepili ako sa len dalo a takto to dopadlo."

D. Radolský (Slovan): "V tomto zápase ma potešili dva momenty - víťazstvo a dvadsaťpäťminútová fáza v prvom polčase, kedy sme hrali veľmi dobre a mohli sme streliť aj ďalšie góly. Po prestávke sme už takticky víťazstvo udržiavali, po rýchlych kontrách sme ale ešte mohli skórovať."

V. Weiss (Petržalka): "S výsledkom nie som spokojný, s výkonom ako-tak. Aj väčší a lepší futbalisti ako Suchánek už zahodili pokutový kop, určite ho za to nehaním, taký je futbal. Hráčov som za bojovnosť a taktickú disciplínu ani nepochválil ani nepokarhal. Remíza je vzhľadom na to, že hral siedmy tím proti majstrovi asi zaslúžená."

F. Komňacký (Žilina): "Vzhľadom na priebeh stretnutia remízu beriem. Najmä v prvom polčase som si výkon chlapcov predstavoval úplne inak. Hrali sme bez pohybu, dôrazu, nasadenia. Mali sme aj šťastie, keď súper nepremenil jedenástku. Po zmene strán to už bolo z našej strany o niečom inom."

J. Šuran (Púchov): "V Ružomberku sme prehrali 1:4, teraz sme to súperovi vrátili a pridali gól navrch. Takže, aký požičaj, taký vráť. Odohrali sme dobrý zápas, s požadovaným tlakom i gólovým vyústením. S výsledkom som veľmi spokojný."

E. Bogdanovský (Ružomberok): "Je umenie takto pokaziť zápas, v druhom polčase sme po taktickej stránke úplne zlyhali. Pred tretím gólom, ktorý nás položil, hráči namiesto toho, aby pokračovali v hre, signalizovali ofsajd. To sa profesionálom nesmie stávať."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.