Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Mienka trénera

Sportnet|Publikované 27. okt 2002 o 23:00

B. Andrejko (asistent 1. FC Košice): "Súper potvrdil svoju kvalitu i hráčske schopnosti. Nedokázali sme sa vysporiadať s terénom. V nádejných

situáciách nám chýbala myšlienka a pohyb. Žilinčania boli v týchto činnostiach jednoznačne lepší, preto zvíťazili. Naša obrana urobila taktické chyby, po ktorých sme inkasovali. Hráči už nemali schopnosť zmobilizovať sa, naopak súper mohol dať aj viac gólov."

F. Komňacký (Žilina): "Ukázalo sa, že to bolo v Košiciach ťažšie, než sme si pôvodne mysleli. S výkonom mojich hráčov som spokojný. Ukázali to, čo im v minulých zápasoch chýbalo bojovného ducha a túžbu po víťazstve. Vylúčenie nás viac zomklo. Keď som videl, s akým odhodlaním išli hráči do II. polčasu, vedel som, že neprehrajú. To, že zvíťazili, je trochu nadplán. Bral by som totiž i remízu."

A. Dragúň (Trenčín): "V zápase išlo skutočne o náš futbalový život, pretože ďalšia prehra by už bola katastrofou. Napriek množstvu šancí v prvom polčase sme strelili iba jeden gól, po prestávke sme však aj zásluhou dobrého výkonu našu výhru poistili."

J. Šuran (Púchov): "My sme najmä v prvom polčase podali slabý výkon, prehrávali sme osobné súboje, v defenzíve robili veľa chýb a v útoku sme boli málo aktívni. V celom zápase, ktorý bol kvalitou iba priemerný, sme urobili veľa technických chýb a aj preto sme prehrali."

K. Pecze (Inter): "V I. polčase sme nevyužili výhodu vetra v chrbte, naopak hostia hrali na veľmi nebezpečné protiútoky a tým nám vlastne ukázali spôsob hry do druhej štyridsaťpäťminútovky. Po prestávke sme preto zmenili systém a naše kontry nám vyšli."

J. Adamec (Trnava): "Zápas mal dva rozdielne polčasy. V tom prvom sme boli lepším mužstvom, domáci sa nemohli nájsť. Stretnutie malo remízový priebeh, no za 15 minút v II. polčase sa všetko otočilo. O víťazstve domácich rozhodli lepšie strelecké schopnosti, nám sa naopak po prestávke rozsypala hra obrany."

S. Griga (Dubnica): "Podali sme solídny výkon so šťastným koncom. Teší nás to o to viac, že sme zdolali silného súpera, akým Slovan je. Vyhrali sme zaslúžene, boli sme v hre aktívnejší, až na sporný gól súper nemal veľkú príležitosť na skórovanie."

D. Radolský (Slovan): "Vstup do zápasu nebol z našej strany dobrý. Také hrubé chyby si u chlapcov už dávno nepamätám. Pomohli sme tým domácim, ktorí dali góly. V ďalšom priebehu duelu nám nevyšla ani snaha zvrátiť zápas."

V. Weiss (Petržalka): "Som veľmi rád, že sme vyhrali, lebo za daného stavu to bol pre nás zápas jesene. Ružomberčania nemali čo stratiť a dnes hrali dobre. Bolo vidieť, že v našom mužstve nastúpili hráči, ktorí dostávajú menej príležitostí."

E. Bogdanovský (Ružomberok): "Podali sme podstatne lepší výkon ako v predchádzajúcom stretnutí na ihrisku súpera v Púchove. Mali sme síce optickú prevahu, ale v šestnástke sme boli úplne neškodní, čo rozhodlo. Gól by sme nedali asi ani do rána. V bránke domácich mohol stáť aj voskový panák."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.