Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

MIENKA TRÉNERA

Sportnet|Publikované 10. nov 2002 o 23:00

B. Andrejko (asistent 1. FC Košice): "V prvom polčase bol súper priamočiarejší, dostával sa do šancí a mali sme aj šťastie. V druhom sme mali

prevahu. Ružomberok sa spoliehal na brejky a z tých nám neustále hrozil. Tak ako pri nás do prestávky stálo šťastie, po nej po Saparovom brvne a Aličkovičovej dorážke sme ho nemali. Zato mal ho súper tesne pred koncom stretnutia. Bol to zápas brankárov, ktorí vynikli pri tom množstve šancí."

E. Bogdanovský (Ružomberok): "Myslím si, že je to absolútne zaslúžené víťazstvo. V prvom polčase sme na ihrisku kraľovali. Škoda len, že sme nepremenili množstvo šancí. Nakoniec sme vyhrali šťastným gólom. Rozhodnúť sme však mali ďaleko skôr."

K. Pecze (Inter): "Vzhľadom na ťažký terén to bol dobrý zápas. Dosiahli sme cenné víťazstvo, aj keď v prvom polčase sme sa nevyvarovali chýb pri štandardných situáciách či rýchlych protiútokoch súpera."

F. Komňacký (Žilina): "Zápas sme mali dobre rozohraný a dvakrát sme viedli. Za priaznivého stavu, sme však prestali hrať a umožnili domácim vyrovnať. V prvom polčase sa moji zverenci viac venovali verdiktom rozhodcu ako futbalu. Okrem troch bodov sme stratili troch zranených hráčov."

S. Griga (Dubnica): "Púchov bol najlepším súperom jesenného programu na našom ihrisku. Nás prekvapil prvý gól a nedokázali sme zužitkovať ani jednu zo šancí. Opätovne sme zo súperovho brankára urobili muža zápasu. "

J. Šuran (Púchov): "Na Dubnicu sme sa dobre pripravili. Snažili sme sa vynechať stred poľa, aby sme vedeli reagovať na kombinačne dobre vedených domácich. Prvý rýchly gól nám pomohol, zamerali sme sa na defenzívu a rýchle protiútoky."

V. Weiss (Petržalka): "Som rád, že sme po tretíkrát v rade zvíťazili. Teší ma aktívna hra smerom dopredu, žiaľ, v obrane sme sa nevyhli niektorým chybám. Vynikajúco zahral trenčiansky Staš, s ktorým sme si nevedeli poradiť. Rozhodli štandardky, ktoré sme využili."

A. Dragúň (Trenčín): "Bol to kvalitný a pre diváka atraktívny zápas, ktorému nechýbalo napätie, šance i góly. Všetci hráči hrali na doraz. Výsledok je pre nás zlý, žiaľ o úspech sme sa pripravili vlastnými chybami. V prvom polčase sme nepremenili penaltu, potom sme dostali lacný gól."

D. Radolský (Slovan): "V prvom rade musím povedať, že diváci videli dobrý futbal, obojstranne útočný, i keď každá časť zápasu mala určité fázy. Som rád, že sme vyhrali, pretože moji hráči po prvýkrát pociťujú titul jesenného majstra, čo je pre mnohých novinka v ich kariére a zároveň i víťazstvo je k mojim narodeninám jeden z najkrajších darčekov, aký som mohol dostať."

J. Adamec (Trnava): "V kvalitnom zápase, kde sa stretli dve mužstvá zo špice tabuľky sa musel futbal i nestrannému fanúšikovi páčiť. Veď nie náhodou sú tieto mužstvá na čele tabuľky. Urobili sme viacej chýb ako Slovan. V závere oboch polčasov sme dostali góly po fatálnych chybách, ktoré nás stály stratu bodov."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.