Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

MIENKA TRÉNERA

Sportnet|Publikované 24. nov 2002 o 23:00

B. Andrejko (asistent Košíc): "Dnešný zápas bol pre nás mimoriadne ťažký po fyzickej i psychickej stránke. Na takom ťažkom teréne sa futbal nedal

hrať. Kľúčové boli štandardné situácie a my sme ich v prospech súpera vyrobili príliš veľa. V porovnaní s predchádzajúcimi duelmi podali naši hráči zlepšený výkon v útočnej fáze, ale nestačilo to."

A. Dragúň (Trenčín): "Za dvadsať minút bolo z trávnika oranisko. Myslím si, že ihrisko sa bude ešte dlho spamätávať. Cením si tri body, ktoré majú pre nás hodnotu zlata. V posledných štyroch či piatich zápasoch nastal u nás obrat. Kľúčoví hráči dokázali mužstvo potiahnuť."

S. Griga (Dubnica): "Dnešný zápas výrazne ovplyvnil výkon rozhodcu Kačengu a jeho asistentov, ktorí v zápase udávali tón, a ja na protest proti takýmto praktikám z tlačovky odchádzam."

V. Weiss (Petržalka): "Spokojný som len s bodom, nie s hrou. Hneď uvádzam, že nie všetci hráči budú mať za zápas prémie. Súper bol aktívnejší, a tak bod nám prišiel vhod. Mená hráčov, ktorých neodmením, zverejňovať nebudem, zato Čobej a Maixner dostanú dvojnásobné prémie."

J. Adamec (Trnava): "V našej zostave, bolo cítiť hlavne v defenzíve veľkú nezohratosť, hráči neplnili dobre obranné úlohy. Súperovi sme nechali príliš veľa voľného priestoru na jeho kombinačnú hru, ktorú produkuje."

J. Šuran (Púchov): "Myslím si, že na Spartak sme sa dobre pripravili, veď zápas sme mohli rozhodnúť už v I. polčase, kde sme mali vyložené dve príležitosti. V II. polčase Trnavčania ožili, myslím si, že obe mužstvá sa postarali o dobrý futbal."

F. Komňacký (Žilina): "Prvý polčas hrali moji zverenci tak, ako som si predstavoval. Dá sa povedať, že práve vtedy sme rozhodli o našom víťazstve. V druhom dejstve sme mali ďalšie tri vyložené príležitosti, ale trochu sme poľavili v hre dozadu a hrali viac do šírky.."

E. Bogdanovský (Ružomberok): "Neprehrali sme tri kolá po sebe a nechceli sme prehrať ani v tom štvrtom. Herná kvalita však bola jasne na strane Žiliny. V určitých momentoch zápasu sme mali na ihrisku až štyroch 19-ročných hráčov a mužstvo malo až príliš veľký rešpekt zo súpera."

K. Pecze (Inter): "Zápas sme dobre rozohrali, strelili vedúci gól, no chyby v obrane sa podpísali pod konečný výsledok v prospech Slovana. Naše úsilie nebolo korunované gólmi. Súperovi treba zablahoželať za výborne zvládnutú defenzívu."

D. Radolský (Slovan): "S výsledkom som samozrejme veľmi spokojný. Takticky sme dnes zahrali veľmi dobre. Herná disciplína nášho mužstva bola na jednotku. Dôležité bolo, že sme rýchlo vyrovnali na 1:1 a vzápätí sme strelili druhý gól."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.